Přítel mě už s tím štve, jaký je flegmatik

Anonymní
30.4.20 23:04

Přítel mě už s tím štve

Ahoj holky, spíš se potřebuju vypsat :D.
Ten můj už mě začíná štvát, jaký je flegmatik. Prakticky mu nic nevadí, je mu vše jedno. I kdyby jste mu sebraly všechny peníze, tak vám snad ještě poděkuje :D. Jen od něj strašně často slyším slovní spojení „uvidíme co bude" když se ho zeptám jestli bysme někam nejeli, nebo jestli má konečně čas, protože je teď pracovně dost vytížen. Prostě mi z toho postupně hrabě :lol:. Má někdo taky doma flegmouše? :mrgreen: prosím ať v tom nejsem sama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13674
30.4.20 23:18

Já Te chápu, doma to tedy nemam, ale mame takovou známou! Úplně mě tim se. e :lol: zvládám návštěvu, ale mít ji po boku kazdy den? 8o obdivuju tě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K97
130
1.5.20 00:02

Mám doma taky flegmatika a zároveň ale starostlivýho partnera, kterej by spíš bral peníze mně, abych neutrácela :D jinak jako pokud jsi ty ta iniciativní jako já, že plánuješ výlety a program, tak se ho párkrát zeptej a když neuvidíš reakci, že by byl nadšený to plánovat s tebou, ale nebrání se někam vyrazit, tak to prostě naplánuj sama. Taky to tak dělám, baví mě to, on se mnou pak jede a rád, podívá se rád na zajimavá místa, ale nemusí to plánovat. Každý to má jinak, taky mě to zprvu štvalo, že nic moc neřeší a nic ho nenapadne, ale beru to tak jak to je. Mě by asi taky nebavilo nutně vymýšlet něco, do čeho by mě on nutil. A jinak jestli ani neví, co teda bude jako s časem atd. tak se nenech odbýt a prostě si s ním promluv a důrazně mu sděl, ať si udělá čas alespoň 1-2 dny v týdnu, to by snad šlo. Jestli to necháš být, zvykne si na to, jak moc jsi tolerantní a pro něj to bude výhoda se na vše vymlouvat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
1.5.20 00:42
@Anonymní píše:
Ten můj už mě začíná štvát, jaký je flegmatik. Prakticky mu nic nevadí, je mu vše jedno. I kdyby jste mu sebraly všechny peníze, tak vám snad ještě poděkuje :D. Jen od něj strašně často slyším slovní spojení „uvidíme co bude" když se ho zeptám jestli bysme někam nejeli, nebo jestli má konečně čas, protože je teď pracovně dost vytížen. Prostě mi z toho postupně hrabě :lol:. Má někdo taky doma flegmouše? :mrgreen: prosím ať v tom nejsem sama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ty se teď trochu nudíš, viď? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7555
1.5.20 06:48

Mi je to jedno…
Proste je to jeho prirozene chovani a byl takovy vzdy. Jedtli ti to nyni zacalo vadit, pak je to spis tvuj problem…
Ale abych byl zcela uprimny, a nejsem na to pysny, z jednoho vztahi jsem odesel kvuli nude… takze v tomhle moc co kazat nemam. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
1.5.20 08:54

V necem by mi ta jeho povaha vadila, ale na druhou stranu, lepsi byt s flegmatikem nez s nejakym nervakem. Me bavi organizovat atd.,takze zlatej flegmos.mel by se se mnou dobre :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
1.5.20 09:02
@Anonymní píše:
Ten můj už mě začíná štvát, jaký je flegmatik. Prakticky mu nic nevadí, je mu vše jedno. I kdyby jste mu sebraly všechny peníze, tak vám snad ještě poděkuje :D. Jen od něj strašně často slyším slovní spojení „uvidíme co bude" když se ho zeptám jestli bysme někam nejeli, nebo jestli má konečně čas, protože je teď pracovně dost vytížen. Prostě mi z toho postupně hrabě :lol:. Má někdo taky doma flegmouše? :mrgreen: prosím ať v tom nejsem sama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak hlavni je, ze se tomu umis zasmat :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
1.5.20 09:12
@Januška1912 píše:
V necem by mi ta jeho povaha vadila, ale na druhou stranu, lepsi byt s flegmatikem nez s nejakym nervakem. Me bavi organizovat atd.,takze zlatej flegmos.mel by se se mnou dobre :mrgreen:

Tak, tak, stokrát lepší nudej flegmouš, než samonasiraci cholerik, to je pak ten správnej adrenalin :jazyk: :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
1.5.20 09:13
@wildcherry píše:
Tak hlavni je, ze se tomu umis zasmat :pankac:
:mavam: Krásný lásky čas ti přeji :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
1.5.20 09:18
@Betty MacDonald píše: :mavam: Krásný lásky čas ti přeji :mavam:

Ja tobe taky :* :* :*…Jeste by k tomu slunicko mohlo vykouknout, od rana prsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
1.5.20 09:20

Jen ať prší, to sucho je hrozný :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33173
1.5.20 09:21
@Anonymní píše:

Já mám zkušenosti, celoživotní, jen s choleriky startujícími na první našlápnutí, takže vůbec nevím, jak bych s takovým flegmatikem fungovala… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
1.5.20 09:40
@Betty MacDonald píše:

To je pravda :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3543
1.5.20 09:49
@Betty MacDonald píše:

A u nás zase nic, už aby taky sprchlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3543
1.5.20 09:53
@Anonymní píše:

No v tehle situaci bych to asi neresila, protože ted ta věta pasuje a já ji vyslovuji poměrně dost často, pokud to tak měl i dřív… Tak i chápu, že te to začíná štvát, asi úplně ho nepredelas, budes muset plánovat ty, ale pokud positiva převažují nad tímhle malým nedostatkem, tak hurá… Jsi na to dobře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat