Přítel mě v jedné věci štve

Anonymní
20.2.20 15:03

Přítel mě v jedné věci štve

Ahoj,
už nevím jak mu to mám vysvětlit. Přítel mi „vyčítá“ jednu věc. A to že když jdu do práce nebo někam na sraz, že nosím tanga, krajkové prádlo atd. a že by chtěl, abych takové prádlo nosila i když jsem s ním. Oblečení neřeší a prádlo tvrdí, že mu nevadí, že ho nosím do práce, ale že ho nenosím s ním… Ale já mu pořád vysvětluju, že to je nepohodlný a když jsem s ním, tak se chci cítit pohodlně. Už nevím, jak mu to mám vysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6261
20.2.20 15:07

Tak vyhoď tanga a máš po problému…bože takový starosti bych chtěla mít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955

Nevysvětluj, vem si to večer do ložnice.

Jinak nechápu, proč nosíš nepohodlné spodní prádlo do práce a na srazy, kdy ho nemáš ráda. Kontrolujete si s holkama na záchodcích spoďáry?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

No tam hele mě by to vadilo asi taky. Tak to nenos a nebo nos i když si sním, prostě žárli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
20.2.20 15:08

Myslím, že asi není takový problém nenosit krajky, pokud mu to vadí, resp. ho to mrzí anebo si to jednou za čas vzít doma, přemoct se a udělat mu radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183

Tak si kup nějaký pohodlný brazilky :nevim: A teda nějak nechápu, proč jsi ochotná se cítit v práci celý boží den nepohodlně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1373

A ty nepohodlný (a nehygienický) tanga nosíš do práce a na srazy proč přesně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1578
20.2.20 15:09

Proč to nosíte když je to nepohodlné??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
20.2.20 15:10

A to se běžně cítit pohodlně nechceš? :think: :lol: nosíš prádlo který nemáš ráda ale proč? :nevim: pod oblečením stejně nejspíš ani není vidět jestli máš tanga nebo bombarďáky po babičce :lol: navíc se dá nosit i prádlo který je mnohem pohodlnější a přesto sexy a možná i víc jak ty tanga :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6313
20.2.20 15:10

Tak mělo by to snad být obráceně ne? Do práce prádlo pohodlné, s přítelem sexy. Jestli teda nepracujes jako prostitutka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15282
20.2.20 15:13

A proč nosis nepohodlny prádlo do práce a kuli příteli si ho nevezmes? Ti v práci někdo kouká pod sukni nebo co? Já to teda dělám naopak, normálně nosím pohodlné a když chci potěšit chlapa, tak si vezmu něco co dobře vypadá, ale není to pohodlnost sama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8565
20.2.20 15:14
@Anonymní píše:
Ahoj,
už nevím jak mu to mám vysvětlit. Přítel mi „vyčítá“ jednu věc. A to že když jdu do práce nebo někam na sraz, že nosím tanga, krajkové prádlo atd. a že by chtěl, abych takové prádlo nosila i když jsem s ním. Oblečení neřeší a prádlo tvrdí, že mu nevadí, že ho nosím do práce, ale že ho nenosím s ním… Ale já mu pořád vysvětluju, že to je nepohodlný a když jsem s ním, tak se chci cítit pohodlně. Už nevím, jak mu to mám vysvětlit.

Jako že doma nosíš bombarďáky? :mrgreen: Tak to se mu nedivím, proč nemůžeš mít hezké prádlo, i když jsi s ním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6072
20.2.20 15:16

Jeeee se chce chudak pokochat no, tak mu udelej radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14330
20.2.20 15:21

Máš to fakt nastavený nějak divně. Měla bys nosit pohodlné do práce a na sraz a krajkové, když jsi s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
20.2.20 15:22

No prostě chci vypadat dobře, chci se cítit jako žena, proto chci být oblečená komplet pěkně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama