Přítel mě v poslední době štve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 14:06
Pritel me v posledni dobe stve

Ahoj, posledni dobou me pritel silene stve..je mi 25 let (on 26) a jsme spolu od 15ti let.. posledni dobou mi prijde ze se sobe oddalujeme, on se napr. rozhodl zmenit praci, pry ho ta jeho nebavi, tak dal vypoved a ze si neco najde, ale nic stale nema, ja mu treba zasilam nejake zajimave prace jako vedouci atd. on ze nechce, ze by ho to nebavilo a ze vlastne ani nevi co by ho bavilo a ze zatim pujde na pracovni urad :? ja mam velmi dobre misto(z duvodu anonymity radeji nebudu vypisovat vic) a letos si chystam dodelavat titul..pritel na vzdelani kasle, pry to neni dulezite… take bych chtela stavet baracek, ale nedokazu si to predstavit, pritele 2 roky premlouvam at vymaluje kuchyn v nasem bytecku…take mi posledni dobou prijde ze vedle nej obcas vypadam jako mama..pritel napr. tenisky, roztrhane kalhoty…ja balerinky, lodicky, saty, kabatky atd..

Reakce:
Uživatel je online7.straka
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 1 inzerát 15.04.19 14:08

No a co chceš slyšet? To se stává, že se chlap zasekne mentálně ve 20 a ženská jde dál. Ono to může být i obráceně. Promluvte si, co čekáte od budoucnosti a kdy tak asi a jestli se neshodnete, možná je na čase přestat si navzájem překážet.

Lucka182
Kecalka 338 příspěvků 15.04.19 14:12

Promluvte si, tady na emiminu vám nikdo radu nedá… neznáme ani vás, ani jeho. Pokud chcete každý od života něco jiného, tak hledejte dál…

Pamplemouse
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 15.04.19 14:19

No tipla bych to na klasicky přehozený vztah. Jste spolu dlouho, když jste byli mladí, žádné velké kroky se ve vztahu dělat nedaly, a teď jste spolu deset let a nějak jste si zvykli. Každý jste se někam posunul mentálně, nějak vyvinul, no a holt se vaše představy už tak nějak nepotkávají. Tady bych to viděla na velký rozhovor o očekáváních a plánech do budoucna a podle toho bych se rozhodla, zda do toho vztahu chci vůbec ještě investovat nějakou energii, nebo to raději rozpustíte a půjdete si hledat vhodnější protějšek..

Uživatel je onlineOu
Kelišová 6964 příspěvků 15.04.19 16:51

Podle toho jak to popisuješ, tak mu trochu supluješ matku. A to ještě v pozici té prudící matky. Tak se nediv, že on na to reaguje rolí puberťáka.

Stejně tak se tak moc snažíš procpat svou představu o jeho fungování, že on jde do pasivní rezistence. Věci jedou podle tebe a nejspíš ho to přestává bavit. Pokud ho živíš a platíš mu nájem, tak to možná ještě nějakou dobu bude držet, protože proč by odcházel?

A teda na sny o hypotéce, mimíscích a domečku se zahrádkou s tímto pánem spíše zapomeň. A ne -mimísek ho rozhodně nezmění.

Malina7
Závislačka 2797 příspěvků 15.04.19 22:06

Člověk, co jde radši na pracák, než aby přešel ze zaměstnání do zaměstnání, to je tragédie. Práce je kvantum, což víš sama, když mu hledáš práci, přehled pracovního nabídky tudíž máš. Zeptám se natvrdo,,to mu utíráš i zadek?,,. Má otázka zní drsně, ale chlap, co si nechce hledat práci a radši se válí na podpoře a spoléhá na příjem ženy je u mě lempl a vyžírka, kterého bych si přestala vážit už při jeho vytknutí názoru alá,,dám výpověď, jdu na pracák,,. Tohle monstrum s penisem Ti imponuje do dalších kroků v Tvé budoucnosti? Holka, co si dodělává titul, má nějaké jasné představy o své pracovní budoucnosti bude mít vedle sebe člověka, co si řekne.,, mě to v práci nebaví, jdu na pracák, a Ty se o mě starej,,? Co Ti na něm imponuje? Že nemá ctižádost? Umíš si představit, že s ním budeš mít děti, a on Ti tohle oznámí? Takže za mě: je to lempl a slušný finanční vyčůránek, který spoléhá na Tvé konto. Prostě mu děláš máti, jak už tady někdo napsal. S člověkem, co má takové myšlení, jako tento chlap se nikam v životě neposuneš, vlastně posuneš, a to tam, kde slunce opravdu nesvítí. Tam chceš jednou skončit, s Tvými ambicemi do budoucna? Odpověz si sama sobě na tuto otázku, a podle toho jednej dál.

Váš příspěvek
Reklama