Přítel mi asi lže

Anonymní
7.5.20 06:18

Přítel mi asi lze

Dobré ráno.
Nechci být za hysterku, a proto prosím o radu.

Jsem s přítelem přes rok. Bohužel, o jeho rozvodů apod, jsme se noc nebavilo, nechtěla jsem vyzvídat. Včera jsme se na to dostali. Kdysi mi řekl, že je rozvedený od roku 2004. Dobrý… Říkal ještě něco, že žena se chtěla po půl roce vrátit, a že ji odmítl.

Včera jsme se o tom bavili zase… Dozvěděla jsem se, že spolu ještě 10 let žili, kvůli dítěti. O tom mi nikdy neřekl, tvrdil mi, že s dcerou zůstal sám. Dokonce včera padly informace, že se 14 léta dcera poprala s mámou. Že spolu žili kvůli ní, do dospělosti… Že pak na ni napsali bytě, oba odešli, on nechal podnikání (přitom vím, že toho nechal později)…

Upřímně, mám chuť mj vykřičet do obličeje, aby mi nelhal, napsat mu zprávu.

Nevím co si o tom myslet…Nesedí mi to. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11077
7.5.20 06:25

Proč proboha zprávu? Prostě mu na rovinu řekni, ať vyklopí pravdu, ať víš, co si máš myslet. Takovéhle věci se po smskách neřeší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 06:30

Protože ho v tuhle chvíli nechci vidět, přestávám mi asi věřit… To je to nejhorší, když člověk začne ztrácet ve vztahu důvěru

Moc dobře si pamatuji, že mi říkal, že se rozvedli, ona se chtěla po půl roce vrátit a to odmítl. A najednou, 10 let spolu žili, najednou to není tak, je jezdil podnikat, byl pryč, doma jen dcera…

Asi už nechci slyšet žádný výmysly, protože pro mě to výmysly začínají být. Kdysi mi jeden takhle tahal za nos, naštěstí jsem to brzo zjistila a skončila s ním. Myslela jsem, že už mě nikdy nic takového nepotká

• Citovat
  • Nahlásit
1566
7.5.20 06:42

Tak kdyz s nim vypusujes sms a nechces si to osobne vyrikat a ztratila si duveru, tak rozchod. Jine reseni neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 06:46

Holky, co byste dělaly vy?? Mě teď zaslepuji emoce a zkušenost s minula. :zed: Nesedí to s tím, co mi říkal, ani chronologicky nesedí to, kdy ukončil podnikani - navic to jde i dohledat. Má tam roky mezeru, která nesedí… :roll:

Nevím co dělat, nevím prostě. Přijde mi zvláštní, aby do 24 dceřiných let spolu žili. 8o :roll: prostě nesedí to s tím co mi tvrdil na začátku co jsem se poznali…

Jinak, dceru znám ale l tomhle jsme se nikdy nebavily

• Citovat
  • Nahlásit
9727
7.5.20 06:52

Třeba to je pro něj minulost a nechce se o tom bavit a pořád a pořád dokola to řešit a přehrabovat se v tom. Jak konkrétně ovlivňuje váš vztah to, jestli předtím se se ženou rozvedl v takovým a makovým roce a jestli spolu ještě žili apod.? Mě to přijde až děsivé si takto po rokách lustrovat a skládat kompletní minulost partnera a ještě aby tam všechno zapadalo a sedělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 06:54

@Cenarius 8o Proboha, ale o toto nejde, přeci. Ale o to, že mi tvrdil, že žena ho začala podvádět, tak se rozvedli, ona se chtěla po půl roce vrátit, což odmítl, zůstal s dcerou sám.

A včera jsem se po víc jak roce dozvěděla informace, které jsou jiné :roll: Hodně zvláštní.

• Citovat
  • Nahlásit
10409
7.5.20 07:19

Kolik je příteli? To bude nějaký stařec ne? Nemá už Alzheimera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
7.5.20 07:25
@Cenarius píše:
Třeba to je pro něj minulost a nechce se o tom bavit a pořád a pořád dokola to řešit a přehrabovat se v tom. Jak konkrétně ovlivňuje váš vztah to, jestli předtím se se ženou rozvedl v takovým a makovým roce a jestli spolu ještě žili apod.? Mě to přijde až děsivé si takto po rokách lustrovat a skládat kompletní minulost partnera a ještě aby tam všechno zapadalo a sedělo.

tak já nevím, ale když někdo lže v takto důležitých věcech. Navíc lže zbytečně vždyť je to opravdu minulost, tak mi to normální nepřipadá a snad pochopitelně bych už čekala kde na mě vyskočí nějaká další lež která se mně už na rozdíl od tohoto bude opravdu týkat. Třeba…jako příjemný by mi ro určitě nebylo ale normálně bych mu řekla co vím a chtěla nějaký rozumný vysvětlení…na tom snad není nic tak hroznýho..
Aby to nakonec nebylo ještě tak, že pán je stále ženatý. Což zakladatelce nepřeju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
7.5.20 07:26

Na rovinu bych mu řekla (z očí do očí), že v jeho verzích příběhu je až příliš nesrovnalostí, že teď má jedinečnou příležitost vše uvést na pravou míru. Pokud všechno vyklopí, pak bych uvažovala, jestli dát druhou šanci. Pokud se bude kroutit nebo zcela zjevně klamat, vyhodila bych ho. Pokud bude viditelně zmatenej, doporučila bych mu návštěvu lékaře, asi už nebude nejmladší, takže by to klidně nějaký počínající zdravotní problém mohl být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
7.5.20 07:29

Cenarius- ja zakladatelce rozumim. Nejde ji o to, co bylo a nebylo s jeho byvalou manzelkou a rodinou, protoze, jak pises, to nesouvisi s jejich vztahem, ktery maji spolu dnes. Ale jde o to, ze ji partner lze. Ve vecech, u kterych je to jedno. Tak az pujde o veci, u kterych to jedno nebude, tzn., ze se budou tykat tech dvou, bude taky lhat. Lhar z principu.
Ja bych to skoncila. Takovy vztah uz ted neni vztah. Nemusi se v tom rypat a hrabat, ale pokud neco o sve minulosti zakladatelce sdeluje, tak to musi byt pravda a ne lez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
7.5.20 07:49

A nemáš šanci dozvědět se pravdu od někoho jiného???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
7.5.20 07:52

Mně to zní jak klasickej chlap, co neví, jestli to bylo před rokem nebo před deseti…možná to i myslela tak, že o dceru pečoval a že jeho žena tam bydlela taky, nic s ní neměl a trajdala po světě… Už nebylo podstatný…nebo když ti to říkal na začátku vztahu, nechtěl řešit detaily…si co jde? Žárlíš na ni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
7.5.20 07:57
@Anonymní píše:
Dobré ráno.
Nechci být za hysterku, a proto prosím o radu.

Jsem s přítelem přes rok. Bohužel, o jeho rozvodů apod, jsme se noc nebavilo, nechtěla jsem vyzvídat. Včera jsme se na to dostali. Kdysi mi řekl, že je rozvedený od roku 2004. Dobrý… Říkal ještě něco, že žena se chtěla po půl roce vrátit, a že ji odmítl.

Včera jsme se o tom bavili zase… Dozvěděla jsem se, že spolu ještě 10 let žili, kvůli dítěti. O tom mi nikdy neřekl, tvrdil mi, že s dcerou zůstal sám. Dokonce včera padly informace, že se 14 léta dcera poprala s mámou. Že spolu žili kvůli ní, do dospělosti… Že pak na ni napsali bytě, oba odešli, on nechal podnikání (přitom vím, že toho nechal později)…

Upřímně, mám chuť mj vykřičet do obličeje, aby mi nelhal, napsat mu zprávu.

Nevím co si o tom myslet…Nesedí mi to. :roll:

Než tu hysterčit, tak si prvně zjisti, zda je vůbec rozvedený. Zda byt opravdu vlastní dcera..atd. A pak udeř. V rozhovoru, ne trapné pubertální sms. Spolu nežijete?
Osobně bych si ho projela i rejstříky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
7.5.20 08:00

Ach jo. Evidetně každej chlap musí pořád a všude mluvit naprostou pravdu a hlavně vůbec nic nezamlčovat a vyklopit úplně všechno. Jinak je to lhář, podvodník a má se hodit přes palubu. :pankac:

Jinak to, že se vy ženský hrozně rády ve všem hrabete, přehrabujete a řešíte minulost. Tak to neznamená, že to ten chlap má úplně stejně! Prostě to bylo a je mu to třeba úplně u p*rdele a tak řekně nejrychlejší věc, aby se vás zbavil, než se v tom týden šťoural a poslouchal otázky, jestli ten měsíc po rozvodu se viděl s exmanželkou v neděli ve 12 nebo až v 14 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat