Přítel mi chce koupit drahý mobil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 19:15
Přítel mi chce koupit drahý mobil

Koupil vám někdy partner opravdu něco drahého za několik tisíc? Přítel mi chce koupit mobil, který už dlouho chci, ale už několikrát jsem mu říkala, ať ho nekupuje, že se kvůli tomu budu cítit špatně, není to levná záležitost..ale on si prostě pořád stojí za tím, že mi ho koupí, chce mi prostě udělat radost..
Jak byste reagovali vy? A co si o tom celkově myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Cenarius
Kecalka 354 příspěvků 14.04.19 19:18

Pokud utraci jen svoje penize, tak je to jen jeho vec. A pokud vite, ze vam to pozdeji nebude predhazovat.

cecetka
Echt Kelišová 8233 příspěvků 14.04.19 19:18

Kdyz na tom trva, tak ho nechej, at ti ho koupi. Kdyby neco… vzdycky mu ho muzes vratit ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 14.04.19 19:19

Já během prvního roku známosti dostala iPhone, iPad a notebook. Prej jsem byla marná, s tou technikou, kterou jsem měla :lol: Ale my jsme věděli hned, že spolu už zůstanem. Tak to nebyl jen tak nějaký přítel. A hlavně jsme oba dospělí. Kolik ti je?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 14.04.19 19:20

Jeeej já na rodicaku somrovala od manžela iPhone, protože vím kolik vydělává a ze na nej má… dostala jsem ho na výročí, nový kousek za 21 tis… nepripadam si nějak divne, jsme partneři, kdybych věděla ze by trel bídu, tak bych ho nechtěla, ale takhle? Přítel si ho ocividne muže dovolit. A znáš to přísloví? Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. Jste spolu snad z lásky ne? Tak si nechej udělat radost ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14358 příspěvků 14.04.19 19:20

Ano, manžel mi kupuje drahé dárky a dělal to, i když jsme nebyli svoji. On se teda nikdy neptal nebo mne neinformoval, proste to donesl.

laducha
Generální žvanilka 22443 příspěvků 14.04.19 19:20

Nemám ráda, když mi kdokoliv cokoliv kupuje. Koupím si, na co mám, zbytek nepotřebuju.
Jednou mi extchán koupil něco dražšího a když jsem se s jeho synem rozešla, chtěl to vrátit.

summersun
Kecalka 452 příspěvků 14.04.19 19:22

Tak podle mě záleží, jak dlouho spolu jste, jestli spolu žijete (máte děti), jaké jsou jeho finanční možnosti…zlatokopky ráda nemám…ale přijmout dárek od muže za určitých okolností, na tom nevidím nic špatného :-)

Uživatel je onlineŠáruší
Ukecaná baba ;) 2208 příspěvků 14.04.19 19:23

Manžel mi běžně kupuje drahé dárky, dělal to i jako přítel. Chce-li koupit, ať koupí.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 14.04.19 19:26

Tak mobil jsem dostala. Ale ne po jednom roku vztahu. To by mi bylo blbé. Sama jsem mobil zase já dala jemu. Takže jsme si tak nějak vyrovnáni :mrgreen:

Wildrose21
Povídálka 29 příspěvků 14.04.19 19:26

Když sám chce, proč ne? :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 14.04.19 19:27

Jo po pár měsících vztahu mi koupil značkový náramek z bílého zlata. Ani můj mobil nebyl tak drahý. Já nikdy nic tak nákladného neměla, ani sem o to nestála. Měla sem ho párkrát příležitostně k šatům a jinak mi leží v krabičce a bojím se ho nosit :D nemám ráda předražené věci, i ten mobil kdyby byl nějak jo drahý, tak se budu bát ho strčit i do kabelky :mrgreen: nicméně když mu 100× řekneš že to nechceš a on to stejně donese, tak to přijmy a kdyby něco (rozchod, nebo by to chtěl využívat jako nějaký bonus pro sebe, jakože on ti koupil to a to a ty musíš naoplatku tamto) tak mu to vrať :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 19:30

@Čičorečka Je mi 19, jsem v posledním ročníku střední a s přítelem máme vztah na dálku, po střední plánujeme společný bydlení a vím, že tenhle vztah má prostě smysl, přítel mi neustále dokazuje lásku a vím, že to se mnou myslí vážně, ale přijdu si prostě hloupě, že mi chce koupit něco tak drahého, hlavně se bojím, že rodiče a ostatní by měli nějaký blbý řeči, že mi přítel kupuje tak drahé dárky..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 19:33

Dostala jsem po 3 letech od přítele mobil za cca 6 tisíc, on ode mě dostal i dražší dárky, a to už po půl roce třeba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 19:35
@Anonymní píše:
@Čičorečka Je mi 19, jsem v posledním ročníku střední a s přítelem máme vztah na dálku, po střední plánujeme společný bydlení a vím, že tenhle vztah má prostě smysl, přítel mi neustále dokazuje lásku a vím, že to se mnou myslí vážně, ale přijdu si prostě hloupě, že mi chce koupit něco tak drahého, hlavně se bojím, že rodiče a ostatní by měli nějaký blbý řeči, že mi přítel kupuje tak drahé dárky..

aha, ty jsi mladinká, tak to je trochu jiné, to bych taky měla problém. Přítel pracuje?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama