Přítel mi kecá do všeho ohledně dítěte

Anonymní
9.12.19 22:23

Pritel mi keca do vseho ohledne ditete

Jeste ten prcek neni ani na svete (jsem ve 20tt) a starsi pritel mi keca uplne do vseho, asi ho zabiju. Ma v praci tez tehotnou kolegyni, ktera je starsi nez ja a samozrejme vi vsechno nejlip. Takze kolegyne bere feminbion 2, ja brala feminbion 1 do konce 13tt a dvojku jsem odmitla brat po domluve s lekarem, kvuli riziku velkeho ditete. Ale kdyz ho kolegynka bere proc ho neberu ja??? Odpovedela jsem ze ho budu brat az budu kojit. Kolegynka si koupila kosicek ve sleve, takze ho musime mit taky - odpovedela jsem ze hold kolegynka ma asi lepsi finance, protoze odmitam kupovat kosicek za dva litry, ktery bude diteti do pul roka. Dneska kolegynka rikala, ze bude kupovat nejakou perovou perinku, co funguje jako hnizdecko za 1200,– a miminko si v tom hovi, odpovedela jsem ze za ty prachy je to prehnany, ale ze kdyby to plnilo ucel tak bych to klidne dala, bohuzel nemuzu spat v mistnosti kde je peri, protoze me svedi oci a mam alergickou reakci. Rekl mi ze to neni pravda, ze nejsem konstruktivni a ze se mi porad neco nelibi. Ze to jsou rady moderni matky a ne postkomunistickych matek jako je ta moje :D no holky.. co na to rikate? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.12.19 22:26

https://www.kennyshop.cz/…erova-vypln/?… - ona zazracna perinka, kdyby jste nekdo vedel o necem podobnem se stejne skvelimi recenzemi, akorat bez peri dejte vedet, rada bych predlozila priteli jako konstruktivni navrh, kdyz perova perinka nevysla :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3787
9.12.19 22:27

Tak někdy hrábne ženský a někdy holt chlapovi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
9.12.19 22:31

Chlapi jsou někdy na zabití, ale zaujalo mě, jak souvisí velikost dítěte s braním femibion 2? To není rýpání, fakt by mě to zajímalo, nikdy jsem o tom neslyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 22:31

@sediza jenze ja ho opravdu zabiju, nerikam ze me nehrablo. Uprostred cesty na autobusovou zastavku jsem dostala zachvat breku kvuli srazeny kocce, doted mi to prijde jako hrozna tragedie.. ty jeho kecy me fakt nici, na kolegynku zacinam mit alergii :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
433
9.12.19 22:33

Jo a peřinku máme, naštěstí alergii na peří nikdo, košík taky, ale ten jsem zdědila po neteři :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17932
9.12.19 22:33
@Beata.xy píše:
Chlapi jsou někdy na zabití, ale zaujalo mě, jak souvisí velikost dítěte s braním femibion 2? To není rýpání, fakt by mě to zajímalo, nikdy jsem o tom neslyšela.

Přeci když bereš vitamíny, tak dítě se nadměrne vyvíjí. Na každým sprochu…brala jsem obden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
9.12.19 22:34
@Anonymní píše:
Jeste ten prcek neni ani na svete (jsem ve 20tt) a starsi pritel mi keca uplne do vseho, asi ho zabiju. Ma v praci tez tehotnou kolegyni, ktera je starsi nez ja a samozrejme vi vsechno nejlip. Takze kolegyne bere feminbion 2, ja brala feminbion 1 do konce 13tt a dvojku jsem odmitla brat po domluve s lekarem, kvuli riziku velkeho ditete. Ale kdyz ho kolegynka bere proc ho neberu ja??? Odpovedela jsem ze ho budu brat az budu kojit. Kolegynka si koupila kosicek ve sleve, takze ho musime mit taky - odpovedela jsem ze hold kolegynka ma asi lepsi finance, protoze odmitam kupovat kosicek za dva litry, ktery bude diteti do pul roka. Dneska kolegynka rikala, ze bude kupovat nejakou perovou perinku, co funguje jako hnizdecko za 1200,– a miminko si v tom hovi, odpovedela jsem ze za ty prachy je to prehnany, ale ze kdyby to plnilo ucel tak bych to klidne dala, bohuzel nemuzu spat v mistnosti kde je peri, protoze me svedi oci a mam alergickou reakci. Rekl mi ze to neni pravda, ze nejsem konstruktivni a ze se mi porad neco nelibi. Ze to jsou rady moderni matky a ne postkomunistickych matek jako je ta moje :D no holky.. co na to rikate? :mrgreen:

Chápu že tě to štve, ale mě to přijde i snad od něho trochu milý :D Je vidět že se stará a těší se na mimčo :D sice je teda chytré jak rádio, ale lepší než ignorant ne? :) odpusť mu to :lol: on za to nemůže že do něho ta kolegyně hučí :lol:

Příspěvek upraven 09.12.19 v 22:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
9.12.19 22:35

Ty si stěžuješ na ro, že se tvůj přítel stará o blaho tvé a hlavně tvého dítěte? Možná bys měla být ráda, taky by mu to všechno mohlo být ukradené. Místo té zázračné peřiny používám úplně obyčejný polštář, po narození klasickou zavinovačku. A ještě dodám, nezapomeň, že je to také jeho dítě a má do jeho vývoje a vybavení co kecat. Asi se na něm bude podílet, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
9.12.19 22:37

@Beata.xy zní to divně…Já jsem to taky slyšela :mrgreen:…ale nikdy jsem neslyšela žádné opodstatnění :mrgreen:…spíš něco ve smyslu jako že dnes ty matky berou samé vitamíny v těhotenství a pak se jim rodí velké děti…že jsou vyhoneny praskama :lol:…me kamarádce to dokonce řekla takto jedna stará(nepříjemná ) sestra v porodnici když porodila 4kg kluka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 22:37

@Beata.xy .. no sla jsem k doktorce na kontrolu v tom 13tt a ptala jsem se ji, zda mam brat feminbion 2 a pokracovat, uz jsem ho mela i doma koupeny. Ona mi na to rekla, ze sama ho nebrala, ze u ni v ordinaci byly ty reklamni nabizeci a tvrdili ji jak se matkam budou rodit nezdrave deti, pomalu na umreni. No a ze nektere vitaminy muzou nekterym matkam zpusobit, ze deti budou mit vysokou porodni vahu, asi kvuli nadmerne vyzive a ze pokud budu jist pestrou stravu, nemam do sebe cpat zbytecne chemii. :nevim: moje postkomunisticka matka brala, kdyz cekala segru vitaminy a vazila neco pres 4 kg, takovej malej slon.. no ale ted ty vitaminy jsou urcite nekde jinde, kdyz je bere i kolegynka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 22:39

@Bubla Bůčková Aaaa kolegynka taky bere obden, pritel by z Vas mel radost :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6451
9.12.19 22:41

Hele ses teď plna hormonů, tak ti to může připadat přes čáru i když to chlap tak nemyslí. Zkus si s ním rozumně promluvit, že ti to srovnávání s kolegyní vadí. A buď ráda že se zajímá, projdi si tady pár diskuzi jak se chlapy chovají ke svým partnerkam a budeš to vidět trošku jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 22:41

@Aduš8 to jooo, ja s nim rada vse prokonzultuji, kocarek i postylku jsme vybrali spolecnymi silami. Jen uznej, ze kupovat kosik, ktery je sice moc krasny ale ucelny jen pul roku, je zbytecnost. Samozrejme pokud bychom ho dostali, budu rada. At klidne keca, ale nemuze byt presvedceny, ze to co rekla kolegynka, bude zrovna pro nase dite to nejlepsi, treba mam jinou predstavu nez kolegynka..

• Citovat
  • Nahlásit
17932
9.12.19 22:42
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková Aaaa kolegynka taky bere obden, pritel by z Vas mel radost :palec: :mrgreen:
:lol: já teda jedla a jim příšerně, do toho těhotenská cukrovka, tak hlavně proto ;) poslední měsíc jsem nebrala, dítě 2.9 kilo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat