Reklama

Přítel mi nadává za to, že mám chuť na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:11
Pritel mi nadava za to ze mam chut na sex

Ahojte holky, chci se zeptat jsme s pritelem 2 roky… a trapi me ze kdyz ma chut na sex pritel a me se 2× nechce premuzu se a udelam radost jemu i sobe nedelam to s donucenim! No ale trapi me ze kdyz potom mam choutky ja zase tak on ne a nadava mi a nikdy se ho nemuzu ani snazit libat neo nedej buh presvedcovt to me hned zacne napadat slovama ze jsem nemocna ze bych mela hledat odbornou pomoct za to ze mam chute a trva to 3 dny jeden den premlouvani a to mi i tak nadaval druhy neco bylo a dnes jsem dostala nadane, ale kdyz to dela on roste prekecava me liba me a me mrzi ze on muze a ja nesmim… mrzi me ze musim cekat na svoleni kdy chce on… dejte mi jen echo co si o tom myslite vy… pritel je o 8let starsi i me mrzi ze resime prkotiny co resi 15ctky… nezobte se holky rozepsala jsem se

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10314 příspěvků 03.04.18 23:19

Tak mu „nadej“, až bude mít choutky jeho stylem. Třeba mu svitne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:21

@Russet kdyz to udelam nebo i reknu…tak je urazeny a nenene…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:23

@Russet 3 dny mam chut mame dceru dlouho jsem vazne takovou chut na nej nemela myslim ze druhy chlap by byl rad a myslim ze je to normalni ne nejake otravne nechapu proc mi nadava…par dni zpet jsem nasla na seznamce ze je.. a hledal tam slecnu ktera vypadala hezky opecovane… ja se o sebe staram jen hold uz mam na prvnim miste dceru domacnos chlapa…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:25
@Anonymní píše:
@Russet 3 dny mam chut mame dceru dlouho jsem vazne takovou chut na nej nemela myslim ze druhy chlap by byl rad a myslim ze je to normalni ne nejake otravne nechapu proc mi nadava…par dni zpet jsem nasla na seznamce ze je.. a hledal tam slecnu ktera vypadala hezky opecovane… ja se o sebe staram jen hold uz mam na prvnim miste dceru domacnos chlapa… p seznamce mi tvrdil ze si ji chtel vymazat a nevedel jak pritom on takovejm vecem rozumi…a umi s tim pracovat…

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 03.04.18 23:31
@Anonymní píše:
@Russet 3 dny mam chut mame dceru dlouho jsem vazne takovou chut na nej nemela myslim ze druhy chlap by byl rad a myslim ze je to normalni ne nejake otravne nechapu proc mi nadava…par dni zpet jsem nasla na seznamce ze je.. a hledal tam slecnu ktera vypadala hezky opecovane… ja se o sebe staram jen hold uz mam na prvnim miste dceru domacnos chlapa…

hm.. nechce s tebou spát, je na seznamce… opravdu na něj máš chuť? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:34

@jdukolem @jdukolem sel lezet prijdu si za chvili lehnout a zapomela jsme zamknout dvere nadava mi ze sme deb*l ze porad zapominam..a zvedne se a jde spat do obyvaku ja to nechapu ani proc on mi snad nadava za vse? :nevim:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 03.04.18 23:43
@Anonymní píše:
@jdukolem @jdukolem sel lezet prijdu si za chvili lehnout a zapomela jsme zamknout dvere nadava mi ze sme deb*l ze porad zapominam..a zvedne se a jde spat do obyvaku ja to nechapu ani proc on mi snad nadava za vse? :nevim:
že by tě chtěl vyměnit viz seznamka? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:50

@jdukolem ja nevim co si mam myslet chova se chladne a skarede porad mi nadava..i to ze jsem jednou v patek mela jit s dcerou ke zname a padlo to tak nadaval ze nikam nejdem… :-( tak ja nevim

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 03.04.18 23:56
@Anonymní píše:
@jdukolem ja nevim co si mam myslet chova se chladne a skarede porad mi nadava..i to ze jsem jednou v patek mela jit s dcerou ke zname a padlo to tak nadaval ze nikam nejdem… :-( tak ja nevim

opravdu nevíš?
ptala ses ho na to?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:58

@jdukolem ano ptala ja videla ze tam prihlaseny byl on rika ze tam byl ani nevi ze to uz mel predemnou… :nevim: a nadal mi ze jsem debl debini ze on tam noc a at si verim cemu chci

kudlanka1
Kecalka 181 příspěvků 03.04.18 23:59

Asi bych mu oplatila stejnou minci. Proste az on bude mit chute, taky bych mu nadala, aby se sel lecit, ze by mel vyhledat odbornou pomoc a pokud ma trochu rozumu v hlave, tak by mu melo dojit, jak se k tobe chova on a ze to neni vubec prijemne. A pokud je na seznamce, tak bych se s nim asi rovnou rozloucila, pokud si bokem nekoho hleda no tak promin, ale myslim ze si zaslouzis nekoho lepsiho :-).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 00:05

@kudlanka1nadavs ze 3 dny o tom mluvim ale salra kdyz si vse musim vydupovat a cekat premlouvat… prijde vam to nemocne na hlavu ze 3 dny???

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 04.04.18 00:07
@Anonymní píše:
@jdukolem ano ptala ja videla ze tam prihlaseny byl on rika ze tam byl ani nevi ze to uz mel predemnou… :nevim: a nadal mi ze jsem debl debini ze on tam noc a at si verim cemu chci

no on ti říká takhle hnusně a přesto bys s ním měla ráda sex a doprošuješ se ho?? nechápu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 00:09

@jdukolem jsem asi falt hloupa ze se tak nechavam ponizovat… :-( clovek ltery ma nekoho rad se k nemu takhle nechova…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama