Přítel mi nedal nic k narozeninám a mě to trápí

Anonymní
1.11.19 20:29

Pritel mi nedal nic k narozeninam me to trapi

Holky ahoj

Potrebuju poradit s pritelem jsme byli pul roku spolu… mel narozky ja mu darek dala… pak prislo stehovani do noveho bytu. Ja mela narozeniny a nic mi nedal. Jde o to ze ho znam z minula a sve pritelkyne si dost hyckal (tzn kdyz jednu pozadal o ruku dal ji zlaty me pozadal se stribrnym to me taky zere nevim proc) a je vice takovym veci ktere se mi nechteji dlouze vypisovat… strasne ho miluju… jsem skromna nic nechci kdyz na to prijde trva mi dlouho nez si neco koupim… mame uz spolu dite a jedno mam z minuleho vztahu…je to delsi doba ty moje prvni nase narozky ale nejak me to trapi nedal mi nikdy nic ani na MDZ ani na svatek ted myslim ze ani ne na Valentyna atd na Vanoce mi dal jen protoze jsme to spolu resili a sel to koupit v ten den protoze jsem se uz ozvala ze je to blbe tak sel a o darek jsem si ve finale rekla :zed:… nevim mrzi me to rikam si proc se takhle chova ke me? Ty narozky oduvodnil ze nemel penize… ale preci mi mohl utrhnout kytku nekde nebo koupit bonbonieru ha treba i cokoladu…potrebuju poradit co si myslite? Jak to mate vy? Jedna vec je ze jsem moc vztahovacna tak se ptam at zbytecne neresim a atd to hodim za hlavu… na svete jsou horsi veci to vim miluju ho jsem rada ze mame deti zdrave a celkove… jen si rikam ze me treba nema az tak rad jak ty ostatni zeny… nejde mi o darky ale i mozna jo spis o malickosti atd.. me by to nedalo nedat mu nic nebo aspon prkotinu :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14008
1.11.19 20:35

Kdyby o tebe stál, tak ti něco dá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 20:37
@jizvíková píše:
Kdyby o tebe stál, tak ti něco dá

Taky si myslim :think: a mrzi me to…rikam si ze to treba prehanim ze se chovam jako nejaky sobec co chce darky ale je to divne alespon malinko :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
23614
1.11.19 20:41

Prkotina by to možná nebyla, kdybyste spolu neměli dítě. Pak by možná stálo za to přemýšlet o tom, proč si držet přítele, který na tebe kašle, když by bylo vhodné ti dát dárek. Ale vy dítě máte, takže tohle už je nepodstatné. Je dobrý otec? Spolehlivý partner? Cítíš v něm oporu? Postará se o vás? Jsi s ním šťastná? Je ta věc s dárky opravdu to, co tě trápí, nebo je to jen zástupný problém, mnohem větší? Tohle už jsou tvé priority.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
1.11.19 20:42

A co na tom chceš řešit, když spolu máte dítě? Jako otec je jaký? Některý chlapi jsou prostě natvrdli, muj tata si nepamatuje naprosto žádný data, takže dárky pro mámu hlídáme my deti, neví ani přesně, kolik mi je let, jak dlouho jsou s mámou a tak… 😁 Je to mimo jeho rozlišovací schopnosti…

• Citovat
  • Nahlásit
371
1.11.19 20:42

My si třeba dárky taky moc nedáváme. Když ano, tak jenom maličkosti a jen občas. Ale vždycky si popřejeme, dáme pusu a dál to moc neřešíme. Teď máme ročního syna, tak jsme přítelovi dělali akorát přáníčko. A máme moc hezký vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
1.11.19 20:43
@Anonymní píše:
Holky ahojPotrebuju poradit s pritelem jsme byli pul roku spolu… mel narozky ja mu darek dala… pak prislo stehovani do noveho bytu. Ja mela narozeniny a nic mi nedal. Jde o to ze ho znam z minula a sve pritelkyne si dost hyckal (tzn kdyz jednu pozadal o ruku dal ji zlaty me pozadal se stribrnym to me taky zere nevim proc) a je vice takovym veci ktere se mi nechteji dlouze vypisovat… strasne ho miluju… jsem skromna nic nechci kdyz na to prijde trva mi dlouho nez si neco koupim… mame uz spolu dite a jedno mam z minuleho vztahu…je to delsi doba ty moje prvni nase narozky ale nejak me to trapi nedal mi nikdy nic ani na MDZ ani na svatek ted myslim ze ani ne na Valentyna atd na Vanoce mi dal jen protoze jsme to spolu resili a sel to koupit v ten den protoze jsem se uz ozvala ze je to blbe tak sel a o darek jsem si ve finale rekla :zed:… nevim mrzi me to rikam si proc se takhle chova ke me? Ty narozky oduvodnil ze nemel penize… ale preci mi mohl utrhnout kytku nekde nebo koupit bonbonieru ha treba i cokoladu…potrebuju poradit co si myslite? Jak to mate vy? Jedna vec je ze jsem moc vztahovacna tak se ptam at zbytecne neresim a atd to hodim za hlavu… na svete jsou horsi veci to vim miluju ho jsem rada ze mame deti zdrave a celkove… jen si rikam ze me treba nema az tak rad jak ty ostatni zeny… nejde mi o darky ale i mozna jo spis o malickosti atd.. me by to nedalo nedat mu nic nebo aspon prkotinu :cert:

Za celých skoro 19 let se nikdy nestalo, že bych nedostala nic k narozeninám, svátku, MDŽ, k Vánocům a k narození dítěte.

Aspoň kytku přinést mohl. U nás se ale nestává, že by partner „neměl peníze“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 20:48
@hanka.br. píše:
Prkotina by to možná nebyla, kdybyste spolu neměli dítě. Pak by možná stálo za to přemýšlet o tom, proč si držet přítele, který na tebe kašle, když by bylo vhodné ti dát dárek. Ale vy dítě máte, takže tohle už je nepodstatné. Je dobrý otec? Spolehlivý partner? Cítíš v něm oporu? Postará se o vás? Jsi s ním šťastná? Je ta věc s dárky opravdu to, co tě trápí, nebo je to jen zástupný problém, mnohem větší? Tohle už jsou tvé priority.

Stastna s nim? Ne moc ne po pravde nebo spis nevim prijde mi ze se potacím mezi tim vsim a citim se sama… s malou a celkove moc mi s nicim nepomaha krom toho ze chodi do prace (coz po nem ani nic nechci jen znam i partnerstvi kdy se muzi snazi alespon pomoci) s malou se ale snazi pac jsme se uz i dost hadali… ted jsem se i ja zmenila a proste mu malou,,hodim,, at se stara… uz me unavujou same vymluvy ze vseho… ted kdyby mi vlastne treba i darek na narozky dal tak mi to je jedno… ukradene… o takove veci si zenska rikat nema :think:… porad (kdyz mu predhodim jeho minule vztahy) rika ze to nemuzu srovnavat… jako proc? Ve finale se mnou jako s jedinou to dite ma… takze si akorat tady utvrzuju ze je mel vazne asi radsi :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
214
1.11.19 20:49

Co ke to za sociala a typ chlapa, ktery „nema penize“ na tak nepredvidatelny vydaj jako je darek k narozkam pro svou snoubenku… Asi nejakeho jednodussiho razeni? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
1.11.19 20:50

Asi ti na tom dost záleží. Já bych toto třeba vůbec neřešila. A proč by měl být stříbrný prstýnek horší? Třeba se mu k tobě víc hodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 20:51
@Russet píše:
Za celých skoro 19 let se nikdy nestalo, že bych nedostala nic k narozeninám, svátku, MDŽ, k Vánocům a k narození dítěte.Aspoň kytku přinést mohl. U nás se ale nestává, že by partner „neměl peníze“.

Primo me by bohate ta kytka stacila i ten karafiar ktery z kytem moc nemusim vzdyt stoji 30kc :pankac: ale penize byly vzdycky jen se vymlouva neni to o 1000.

• Citovat
  • Nahlásit
16925
1.11.19 20:51
@Russet píše:
Za celých skoro 19 let se nikdy nestalo, že bych nedostala nic k narozeninám, svátku, MDŽ, k Vánocům a k narození dítěte.Aspoň kytku přinést mohl. U nás se ale nestává, že by partner „neměl peníze“.

Tvl ty máš ale život, strááášlivácky závidím :kytka:
P. S. kolik máš u toho orgasmů, když to takhle napíšeš na sklo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
1.11.19 20:52
@Lotrinka píše:
Co ke to za sociala a typ chlapa, ktery „nema penize“ na tak nepredvidatelny vydaj jako je darek k narozkam pro svou snoubenku… Asi nejakeho jednodussiho razeni? :think:

Asi, když musí živit i nevlastní dítě, tak nezbejvaj prachy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 20:54
@zuzikka píše:
Asi ti na tom dost záleží. Já bych toto třeba vůbec neřešila. A proč by měl být stříbrný prstýnek horší? Třeba se mu k tobě víc hodil.

Jako nevim k pozadani o ruku kdyz uz to clovek nedela jako na bezicim pase… ona dostala treba za 5000 ja za 500… ja nevim jen v tomhle me ta hodnota trosku ublizuje… chapu ze to melo i tak nejakou vahu ale i tak :think: jinak kdyby mi donesl cokoladu na narozky tak neresim… asi to hrotim proto se ptam nemuzu ten pocit sama ze sebe,,vynadat,, a treba me pomutete ze to je blbost

• Citovat
  • Nahlásit
5533
1.11.19 20:56

I kdyby jo nemel penize, jedna ruze stoji 50-60 kč, jedna gerbera i méně…a cokolada 20-30 Kč - ta nejlevnější v hypermarketu klidně i 15 kč…takze co bys rekla, kdyby to, co jsi nam napsala sdelila Tvoje kamaradka a zeptala se na Tvuj nazor? Odpověz si sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat