Přítel mi nedůvěřuje

30.6.20 19:17

Přítel mi nedůvěřuje

Ahoj holky,
Měla bych prosbu. Možná se s tím některá z vás setkala. Mám přítele jsme spolu 5 let. Bydlíme spolu u něho doma. A už delší dobu se hádáme. Většinou jsou to malichernosti. Ale teď to je opravdu velké. Před 2 lety mě podvedl s moji nejlepší kamarádkou, ale přiznal se. Jen jsem tomu tolik nevěřila. Z kamarádky se stala cizi osoba.. až doteď, dokud mi nenapsala, jestli si můžeme pokecat. Na rovinu jsem se ji zeptala, jestli spolu spali a ona mi řekla, ze ano. Načež jsem dost výbušná, ale doma jsem to neřešila. Napsala jsem svému kamarádovi, se kterým jsem ve svých mladších rokách nebyla jen kamarádka, abychom šli na chvíli ven. On mi na to odpověděl, že za tu chvilku co budeme venku si nestihneme užít (sex) a tihle si přečetl můj přítel. Udělal haló. Já jsem ten den šla ke kamarádce a prisla o půl 2 ráno domu. On ráno sel do práce, a když přišel z práce, vykoupal se a přijel až v neděli večer. Promluvili jsme si o všem já mu na to řekla, ze to tak vůbec nebylo, ze jsem s nim nikde nebyla a ze jsem s nim tudíž nemohla spát. (Opravdu jsem s nim nikde nebyla). Od te doby mi nedůvěřuje, a když jsem včera večer vše chtěla urovnat, řekl mi ze se mě štítí, a ze k němu vůbec nemám lézt. Do teď se nebavíme. On třeba nemá ani potřebu vyslechnout mě. A mysli si stále to své. A přitom jsem mu celý ten chat dala přečíst.
Nemáte prosím někdo zkušenost, nebo radu jak z tohoto kola ven? Jak mu vše vysvětlit, když se mnou nechce ani mluvit?
Moc děkuji :-) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

885
30.6.20 19:20

To je k vzteku. Neužít si a ještě být za lehkou děvu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2854
30.6.20 19:20

Kolik vám je? Dělat si takové pitomé naschvaly mi přijde jak v mateřské školce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3429
30.6.20 19:23

Nedoprosuj se, a pokud se chce takhle chovat, tak bych mu řádně omlatila o hlavu jeho nevěru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4827
30.6.20 19:33

Vždyť si ani jeden toho druhého nevážíte, co chceš na tom lepit?? :nevim: Je to akorát tak trapný, jak se chováte. Jeden lepší než druhej. Najděte si každý někoho, koho si budete aspoň elementárně vážit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13753
30.6.20 19:43

Z kola bych byla venku už ve chvíli, kdyby mě podvedl s kamarádkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 19:46

Chlapec udělá nevěru první a teď se asi bojí, že by ochutnal vlastní nápoj. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 19:48

Působí to trochu dětinsky, ale v mládí jsem také dělala různé hlouposti :) Stalo se mi něco podobného (asi), akorát naopak, když mi bylo 20. Partner měl asi nějaké pletky jinde, ale tvrdil, že neměl. Po pár dnech mi napsala ta dotyčná, chtěla se potkat a vše vysvětlit. Sice jsme se nepotkaly, ale po téhle snaze jsem to tenkrát nějak přešla. Teoreticky to tedy také můžeš vyzkoušet, i když v normálním vztahu by neměly žádné takové situace ani vznikat, ale na to si každý musí přijít sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
30.6.20 19:53

Samé super rady tady..
Sedni si s ním ještě jednou. Mile, ale důrazně mu řekni, že se mezi tebou a jím nic nestalo. A že pokud a tebou nezačne mluvit normálně a nezkazí ti věřit, tak na pár dní odcházíš, aby si to mohl promyslet. Pokud by i po par dnech prudil, uvažovala bych o rozchodu.

Chápu, jak se tvůj partner asi cítí. Chce ti věřit a vlastně možná věří, ale zároveň ho užívá žárlivost. Měj pochopení. Ale ne zas tak moc, aby ti dával sežrat něco, cos neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
556
30.6.20 19:57
@josslyn.n píše:
Samé super rady tady..
Sedni si s ním ještě jednou. Mile, ale důrazně mu řekni, že se mezi tebou a jím nic nestalo. A že pokud a tebou nezačne mluvit normálně a nezkazí ti věřit, tak na pár dní odcházíš, aby si to mohl promyslet. Pokud by i po par dnech prudil, uvažovala bych o rozchodu.Chápu, jak se tvůj partner asi cítí. Chce ti věřit a vlastně možná věří, ale zároveň ho užívá žárlivost. Měj pochopení. Ale ne zas tak moc, aby ti dával sežrat něco, cos neudělala.

Mít pochopení? Četla jsi že ji podved s nejlepší kamaradkou po dvou letech vztahu? Vůbec by mě jeho city chudacka nezajímaly, udělala bych mu to taky a ať se pos.ere z toho. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 21:56

@Verurizeckova mě 22 a přiltelovi 23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
1.7.20 00:42
@Dominikaproch píše:
mě 22 a přiltelovi 23

A proč jsi s ním chtěla ven, když by jste si nestihli nic užít?
No přiznej si jak to je, chtěla jsi mu to oplatit, stačilo jen aby se kamarád - exmilenec nechoval jako pitomec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
1.7.20 00:49
@someargue píše:
Mít pochopení? Četla jsi že ji podved s nejlepší kamaradkou po dvou letech vztahu? Vůbec by mě jeho city chudacka nezajímaly, udělala bych mu to taky a ať se pos.ere z toho. :roll:

Podle vyjadřování to chodíš dělat za nádražní putiku, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama