Přítel mi nepopřál ani k narozeninám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.21 17:21

Přítel mi nepopřál ani k narozeninám

S přítelem jsme spolu rok a půl. Dneska jsem měla narozeniny ale ani mi nepopřál. Minulý rok jsem dostala kytičku a krásnou svíčku. Stát se může že zapomněl ale tak mohl mi aspoň popřát. Takle si přijdu jak kdybych mu byla u zadku a mrzí mě to. Na drahé dárky si nepotrpím, potěší mě i maličkost ale tohle jsem nečekala. Přitom vztah máme krásný

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
521
17.11.21 17:31

Možná prostě zapomněl že máš dneska narozeniny :hug: promluv si s ním o tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36995
17.11.21 17:31
@Anonymní píše:
S přítelem jsme spolu rok a půl. Dneska jsem měla narozeniny ale ani mi nepopřál. Minulý rok jsem dostala kytičku a krásnou svíčku. Stát se může že zapomněl ale tak mohl mi aspoň popřát. Takle si přijdu jak kdybych mu byla u zadku a mrzí mě to. Na drahé dárky si nepotrpím, potěší mě i maličkost ale tohle jsem nečekala. Přitom vztah máme krásný

Tak ho pozvi na víno a řekni, že slavíte narozeniny. On se zastydí a přinese čokoládu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
17.11.21 17:34

Asi zapomněl, když říkáš, že vztah máte krásný. Se pripomen🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
17.11.21 17:37

Před rokem Ti popřál. Ženy nechtějí připomínat věk…
Má Tě rád nyní, ne starší a starší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17084
17.11.21 17:39
@Anonymní píše:
S přítelem jsme spolu rok a půl. Dneska jsem měla narozeniny ale ani mi nepopřál. Minulý rok jsem dostala kytičku a krásnou svíčku. Stát se může že zapomněl ale tak mohl mi aspoň popřát. Takle si přijdu jak kdybych mu byla u zadku a mrzí mě to. Na drahé dárky si nepotrpím, potěší mě i maličkost ale tohle jsem nečekala. Přitom vztah máme krásný

Nemohl…. když zapomněl.

To se občas stane i nejlepších rodinách a není na tom nic zlého, jsme snad lidé… Otevři lahvinku, udělej dobrou večeři, řekni, co slavíte … a hned uvidíš, jestli se zastydí a jak zareaguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
17.11.21 17:43

Třeba jen zapomněl.. je to chlap.. :mrgreen: Bez výčitek se připomeň u dobrého vínka a uvidíš co z něj vypadne ;) Ale pokud máte hezký vztah, tak je to jen hlava děravá :) Dej vědět jak to dopadlo… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
17.11.21 17:44
@Anonymní píše:
Úžasná ta ženská logika.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7824
17.11.21 17:47

Nejspíš zapomněl, někteří chlapi to jednoduše tolik neřeší, nehlídají v kalendáři datum, které může být pro druhé tolik důležité. Jestli spolu nebydlíte, líbí se mi pozvání na večeři a sklenku vína, že to s ním chceš oslavit. Třeba se zamyslí, co bys asi tak chtěla slavit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4313
17.11.21 17:55

A proč by zapominal? Copak dnešek už skončil? Už se neuvidíte? Jak můžeš vědět, ze nemá něco v plánu večer? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
17.11.21 17:59
@Born66 píše:
Před rokem Ti popřál. Ženy nechtějí připomínat věk…
Má Tě rád nyní, ne starší a starší…

Co to je za ptákovinu? Má tě rád nyní a ne starší a starší? Vůbec nechápu smysl toho komentáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6347
17.11.21 17:59
@Mochomurka83 píše:
A proč by zapominal? Copak dnešek už skončil? Už se neuvidíte? Jak můžeš vědět, ze nemá něco v plánu večer? :think:

Přesně, ještě mu to může připomenout, aby to stihl napravit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15456
17.11.21 18:18

Prostě mu nastav připomenutí do mobilu. Já svoje narozeniny už roky hlásím dopředu ;) Ale já celkově takovéto dny moc neprožívám. V daný den si popřejeme, případně dáme nějakou drobnost. Velké dárky si vybíráme sami podle toho, co se aktuálně objeví jako potřebné. Letos třeba manžel dostal sluchátka, ta původní se mu zlomila dva týdny před narozeninami. Tak to bylo vyřešené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25225
17.11.21 18:24

Dobrá žena, která navíc očekává dárek, se včas ohlásí. Prostě zapomněl, nebo ještě s něčím přijde, třeba má pro tebe překvápko na večer.
To se stane ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9433
17.11.21 18:24
@Anonymní píše:

S tím se netrap. Třeba to u nich doma nijak moc neslavili, tak to ani tolik nesleduje. Nejspíš jen zapomněl. Neukazuje to nic o kvalitě vztahu ani že tě kvůli tomu nemá rád :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat