Přítel mi odepírá sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beruska125
Nováček 2 příspěvky 26.03.19 19:11
přítel mi odepírá sex

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, s přítelem máme fakt skvělý sex, v zásadě vždy se při něm udělám :D Teď se ale stala taková situace. Ve středu večer jsem šla s kamarádkami večer pít a když jsem přišla přítel chtěl sex. Já byla už společensky unavená, ale chtěla jsem mu udělat radost a tak jsem mu vyhověla, jenže jak jsem byla už moc unavená a vyvrcholení nepřicházelo, rozhodla jsem se ho předstírat, aby už byl konec. Přítel to poznal, já se mu omluvila, že jsem mu měla říct, že na sex nemám náladu, nicméně od té doby mi každá den odepírá sex a dnes když už teda se rozhodl že se mnou bude spát, tak když už se blížil konec, tak zničehonic přestal a řekl, že už nechce. Já jsem na něj už trochu naštvaná. Ok chápu že ho to také naštvalo, ale omluvila jsem se, chápala že třeba druhý den neměl náladu ale že mě teď bude neustále tímto trestat? :nevim:

Reakce:
baimoli
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 26.03.19 19:23

Můžete hrát hru, kdo vydrží déle tomu druhému odepírat sex…zraněné ego, přítel se chová dětinsky.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 26.03.19 19:23

Tak ste si kvit ne? Třeba ti to potřeboval oplatit a zas to bude fajn :)

GabinkaCh
Závislačka 3600 příspěvků 26.03.19 19:25

A je vám 16 ne?

Paola21
Závislačka 3851 příspěvků 26.03.19 19:28
@Beruska125 píše:
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, s přítelem máme fakt skvělý sex, v zásadě vždy se při něm udělám :D Teď se ale stala taková situace. Ve středu večer jsem šla s kamarádkami večer pít a když jsem přišla přítel chtěl sex. Já byla už společensky unavená, ale chtěla jsem mu udělat radost a tak jsem mu vyhověla, jenže jak jsem byla už moc unavená a vyvrcholení nepřicházelo, rozhodla jsem se ho předstírat, aby už byl konec. Přítel to poznal, já se mu omluvila, že jsem mu měla říct, že na sex nemám náladu, nicméně od té doby mi každá den odepírá sex a dnes když už teda se rozhodl že se mnou bude spát, tak když už se blížil konec, tak zničehonic přestal a řekl, že už nechce. Já jsem na něj už trochu naštvaná. Ok chápu že ho to také naštvalo, ale omluvila jsem se, chápala že třeba druhý den neměl náladu ale žemě teď bude neustále tímto trestat? :nevim:

To my nevíme. Máte evidentně problém v komunikaci. :nevim:

edding400
Kecalka 231 příspěvků 2 inzeráty 26.03.19 19:38

:mrgreen: asi jo anebo ne :roll:

maja45
Kecalka 104 příspěvků 26.03.19 19:40
@Beruska125 píše:
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, s přítelem máme fakt skvělý sex, v zásadě vždy se při něm udělám :D Teď se ale stala taková situace. Ve středu večer jsem šla s kamarádkami večer pít a když jsem přišla přítel chtěl sex. Já byla už společensky unavená, ale chtěla jsem mu udělat radost a tak jsem mu vyhověla, jenže jak jsem byla už moc unavená a vyvrcholení nepřicházelo, rozhodla jsem se ho předstírat, aby už byl konec. Přítel to poznal, já se mu omluvila, že jsem mu měla říct, že na sex nemám náladu, nicméně od té doby mi každá den odepírá sex a dnes když už teda se rozhodl že se mnou bude spát, tak když už se blížil konec, tak zničehonic přestal a řekl, že už nechce. Já jsem na něj už trochu naštvaná. Ok chápu že ho to také naštvalo, ale omluvila jsem se, chápala že třeba druhý den neměl náladu ale že mě teď bude neustále tímto trestat? :nevim:

Dětinské :) , kolik Vám je? 16-17?

Jahudka82
Závislačka 2700 příspěvků 7 inzerátů 26.03.19 19:49

Muze to tak byt a nemusí…jesteze te Höni s sebou mame :lol: :mrgreen: Zase asi nejakej zakomplexovanej jouda, co si potrebuje neco dokazovat, coz ovsem nikam nevede, leda k rozchodu… :think:

Lexter
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 20:38

Harant. Nevím kolik vám dvěma je, ale takhle se nechová dospělý chlap. Ten by prostě řekl že to poznal a že ho mrzí že tak naléhal. A aby ses příště nerozpakovala mu říct že nechceš.

Beruska125
Nováček 2 příspěvky 26.03.19 21:33

no… 25, takže by už mohl mít trochu rozum :nevim: :?

zoidberg
Extra třída :D 12741 příspěvků 26.03.19 21:42

Nemáš předstírat. Možná ti sex neodpira, možná ho prostě s tebou nechce.

Tomkins
Kecalka 381 příspěvků 26.03.19 22:18

To se mi nikdy nestalo. Moje partnerky to zřejmě hrály líp.

Váš příspěvek
Reklama