Přítel mi po půlroce řekl, že mě nemiluje, ale má moc rád

Anonymní
13.6.21 16:11

Přítel mi po půlroce řekl že mě nemiluje ale má moc rad

Ahojte,

No jak bych začala. S přítelem se známe od listopadu minulého roku. Začali jsme spolu nejdřív nezávazně s tím že se uvidí co dál. Asi v únoru jsme si řekli že spolu chceme být a kvůli nepříznivé situaci s bydlením jsme spolu asi tak za měsíc a půl na to začali bydlet. Celou dobu jsem měla takový pocit jako by to byl právě on kdo mi měl do života vstoupit. Zjistili jsme, že se naše životy propojovali a byli jsme na stejných místech zároveň ve stejnou chvíli jen jsme o sobě nevěděli. Což by si člověk řekl že je běžná věc jenže já jsem z Olomouce a on z Liberce a stejná místa ve stejnou dobu byla dokonce mimo čr. No všechni bylo jak v pohádce. Já nikdy neměla zrovna dobrý výběr takže moje vztahy byli dost špatné. A můj přítel byl právě pravý opak všech. Je úžasný ve spoustě ohledech ale je to jedno velké ale. Jelikož je opravdu pohledný v obličeji tak se o sebe i stará stylem že cvičí a má i krásné tělo tak má o sobě i vysoké mínění. Na tom nic špatného není, ale občas když se pohádáme tak mi přijde že jeho ego mu nedovolí vidět že mi tím opravdu ubližuje v tu chvíli. No hlavní problém je když jdeme někam na párty. Stalo se to teda dvakrát. Jednou když jsme spolu nebyli to jsme spolu řešili že o tohle já teda nestojím že chci vztah a ne jen zábavu a pokud mě teda nechce a chce se bavit tak to ukončíme. To nechtěl a řekl že chce mě že tohle si nezasloužím a už to nikdy neudělá, dlouho nebyl v situaci kde by musel tohle řešit a nevyhodnotil to pod vlivem alkoholu dobře. Jelikož jsme spolu nebyli a bylo to jinak dokonalý ve všech jiných ohledech přistoupila jsem na to. Bohužel teď se to po 4 měsících stalo znovu. Byli jsme na párty a on tancoval se no chtěla bych napsat se slečnou ale upřímně teda od slečny měla daleko. V chování. Když jsem byla na záchodě a vracela viděla jsem že se líbají. Sice ji odstrčil a něco ji řekl ale pak s ní tancoval dál. Tak jsem tam přišla a řekla že ten je můj a ona mi odpověděla že je snad na něm s kým bude tancovat. Můj chlap na to reagoval že mi řekl v klidu a dál to neřešil. Ona odešla. Když jsme to střízliví řešili a já mu řekla že tohle neudělá člověk co miluje tak mi řekl že mu běhají špatné myšlenky o tom že mě asi nemiluje. Že mě má děsně moc rád. V minulosti se dost spálil a já chápu že milovat nemusí hned. Ale já nevím co dál. On to ukončit nechce ale já mám strach že po takove době by už milovat měl a pokud mě nemiluje teď tak to nikdy nenastane. Co myslíte vy? Může se to změnit nebo to mám ukončit? Upřímně to ukončit nechci ale nechci se trápit a už vůbec nechci aby nastala taková situace znovu. Což se ale může stát pokud mě nebude milovat. :( 😓

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
794
13.6.21 16:18

A co se stalo poprvé? Vůbec nechápu.. a ne, nebyla bych s ním..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
13.6.21 16:18

Po půl roce se líbá s jinou a řekne ti, že tě nemiluje. Co chceš slyšet víc? Já bych to ukončila. Bála bych se, že si bude užívat pohodlí doma a přitom hledat osudovou lásku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13076
13.6.21 16:20

Po pul roce mate byt jak dve hrdlicky, co na sobe muzou oci nechat. A ne ze on bude ochytavat jine. Jako ok, tancit v pohode. Ale libat???

Prijde ti to jako ze se na nej muzes spolehnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 16:25

@murkyf Poprvé se stalo to stejné jen jsme spolu nechodili. Takže jsem mu to nemohla extra vyčítat. Mohla jsem tomu totiž zabránit ale strach z toho že řeknu že jo jsme spolu a on by s tím nesouhlasil mi to nedovolil přestože dnes vím že kdybych to řekla všechno by bylo jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
11568
13.6.21 16:26

Nebyla bych s ním, a ani omylem bych se neponižovala tím, že bych cizí slečně šla říct že je můj. Copak on to neví? Zbytečně se trápíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 16:27

@ProfZav Já nevím asi to že se mnou nechce být. Ne že vidím že se mnou být chce a to že ho to trápí.

• Citovat
  • Nahlásit
608
13.6.21 16:28

Ukončila bych to, vždyť už teď ti to přináší snad víc starostí než radosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
13.6.21 16:30

Když tohle dělá po půl roce co bude dělat po pěti letech.. ztrácíš čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21480
13.6.21 16:34

Trápit se ve vztahu po půl roce, on tě nemiluje a líbá se s jinýma… Co bys poradila kamarádce v tvé situaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 16:36

@omites To je právě to. My jsme jak dvě hrdličky. Všude a pořád. Máme nádhernej vztah. Každý nám ho závidí. Ze začátku mi jen přišlo že když jsme se měli začít hádat radši se to utlo protože nám na tom záleželo. Když se to neutlo tak mi přišlo že mu záleželo na tom jak se pak cítím. Teď mi přijde že už mu tolik při té hádce na tom nesejde. Jako nehádáme se často a většinou o blbostech na důležitých věcech se shodneme. Jen vím že když mi řekl že mě nemiluje tak to nebylo protože mi chce ublížit ale protože ho to samotnýho mrzí a chce to změnit. Sama jsme mu řekla že nechci čekat na to až se to stane znovu nebo až mi řekne promiň pořad tě nemiluju ukončíme to. A mě to bude trapit víc protože ho budu milovat víc a víc. Ale on mi na to řekl že tak to není. Že se mnou chce být jen mě ještě nemiluje. Pro něj ty slova něco znamenají a nechce tím plýtvat. Moc pro něj znamenám to vím. Já se zamiluji děsně rychle a moc jsem rak a ještě strašně citlivý. Za spoustu věcí si můžu sama. Mám tendence z minulého vztahu poučovat a spoustu zlých návyků. Ale snažím se to změnit jen to nejde moc rychle.

• Citovat
  • Nahlásit
13076
13.6.21 16:39

Jako me po asi 2 mesicich nezavazneho schazeni pritel rekl „nevadis mi“. Coz v tu chvili bylo nejhlubsi projeveni citu z jeho strany. A podle nej pro me velka poklona. Ze se milujeme jsme si rekli po 7 mesicich.
Akorat me by proste vadilo, ze osahava cizi zenske. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21480
13.6.21 16:44
@Anonymní píše:
@omites To je právě to. My jsme jak dvě hrdličky. Všude a pořád. Máme nádhernej vztah. Každý nám ho závidí. Ze začátku mi jen přišlo že když jsme se měli začít hádat radši se to utlo protože nám na tom záleželo. Když se to neutlo tak mi přišlo že mu záleželo na tom jak se pak cítím. Teď mi přijde že už mu tolik při té hádce na tom nesejde. Jako nehádáme se často a většinou o blbostech na důležitých věcech se shodneme. Jen vím že když mi řekl že mě nemiluje tak to nebylo protože mi chce ublížit ale protože ho to samotnýho mrzí a chce to změnit. Sama jsme mu řekla že nechci čekat na to až se to stane znovu nebo až mi řekne promiň pořad tě nemiluju ukončíme to. A mě to bude trapit víc protože ho budu milovat víc a víc. Ale on mi na to řekl že tak to není. Že se mnou chce být jen mě ještě nemiluje. Pro něj ty slova něco znamenají a nechce tím plýtvat. Moc pro něj znamenám to vím. Já se zamiluji děsně rychle a moc jsem rak a ještě strašně citlivý. Za spoustu věcí si můžu sama. Mám tendence z minulého vztahu poučovat a spoustu zlých návyků. Ale snažím se to změnit jen to nejde moc rychle.

Promiň, ale něco si nalháváš. Nádherný vztah vypadá jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22918
13.6.21 16:46

Když srovnáš Olomouc s Libercem, které město je Ti bližší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22918
13.6.21 16:46
@terien píše:
Promiň, ale něco si nalháváš. Nádherný vztah vypadá jinak.

Souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat