Přítel mi při sexu řekl jménem jeho bývalé

Anonymní
28.5.20 11:15

Přítel mi při sexu řekl jménem jeho bývalé

Dobrý den. Možná řeším kraviny, ale úplně mě zamrazilo když to řekl. Jasně, je možný, že to byl prostě nějaký zkrat. Taky je ale možný, že na ni třeba myslí při našem sexu :poblion: Co myslíte, měla bych to nějak řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3026
28.5.20 11:17

No to je velmi neprijemna situace. Uvedomil si to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
28.5.20 11:18

Já bych to neřešila. Chápu, že je to nepříjemné, ale já jsem řekla omylem partnerovi jménem bývalého několikrát a určitě na bývalého nemyslím. Prostě ze zvyku. Nebylo to sice při sexu, ale myslím, že je to jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
793
28.5.20 11:19

Přítel ještě žije? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
28.5.20 11:20

Až se mu to stane podruhé, aspoň budeš mít k dispozici „čárku“ podle které řezat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12294
28.5.20 11:21

Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 11:21
@Safrik píše:
No to je velmi neprijemna situace. Uvedomil si to?

Uvědomil, hned jak to řekl. Omlouval se, že vůbec neví proč to řekl. Ptala jsem se ho jestli na ni jako mysli, když spolu spíme, ale to by mi samozřejmě nepřiznal.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.20 11:22
@lachtanice86 píše:
Jak dlouho jste spolu?

Jsme spolu rok.

• Nahlásit
  • Citovat
60911
28.5.20 11:23

Jééé, chudák, trapas. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
28.5.20 11:23
@Anonymní píše:
Jsme spolu rok.

Po roce vztahu je to teda dost divné, pokud téma není vymyšlené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
28.5.20 11:25

Hele, to se stane, stejně jako já třeba jednoho kamaráda občas oslovím jménem jiného kamaráda a není to tím, že bych si je pletla. Tchyně sem tam osloví manžela (svého syna) jménem strejdy. Táta mi občas řekne jménem mé sestry. Nedělala bych z toho vědu, obzvlášť jestli jste spolu jenom rok a oni předtím spolu byli dlouho. Chápu, že to v té chvíli zraní, ale nevyvozovala bych z toho nějaké velké závěry.

Ještě že se manžel jmenuje stejně jako můj bývalý. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
28.5.20 11:26

Asi proto si moc s manzelem jmeny nerikame :lol: Rekla bych, ze to nic neznamena. Ja jeste skoro 2 roky po rozchodu s prvnim (byla jsem s nim nekolik let) jsem si na to musela davat pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6925
28.5.20 11:27

A ty žádné bývalé nemáš? Tak mu to vrať stylem:„Ty (jméno bývalého) jsi byl v posteli vždy nejlepší!“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27003
28.5.20 11:28
@Anonymní píše:
Dobrý den. Možná řeším kraviny, ale úplně mě zamrazilo když to řekl. Jasně, je možný, že to byl prostě nějaký zkrat. Taky je ale možný, že na ni třeba myslí při našem sexu :poblion: Co myslíte, měla bych to nějak řešit?

Pokud to nebude pravidlem, tak bych to už neřešila, stejně to nikam nepovede… :kytka:

Proto někteří chlapi ženám říkají jen Lásko, Broučku, Miláčku, pak se tohle nestane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13335
28.5.20 11:30

Stane se, zabolí to, ale nemá smysl z toho něco vyvozovat, pokud to jinak funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama