Přítel mi při uspokojování rozškrábl vagínu

Anonymní
11.1.20 10:52

Přítel mi při uspokojování rozškrábl vagínu

Dobrý den, přítel mi při uspokojování omylem rozškrábl vagínu kousek pod klitorisem už to 2 dny krvácí, ale určitě to není na šití na nic, chtěla jsem se zeptat jestli se vám to někomu taky už stalo a jak jste poté reagovali, byla bych ráda za doporučení nějaké masti nebo něčeho co by mi mohlo s problémem pomoct, předem děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11.1.20 11:03

Nestalo, teda zranění byly ale určitě to nekrvácelo dva dny 8o každopádně hemagel by mohl pomoct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
11.1.20 11:41

Repikova nebo mesickova mast?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
11.1.20 11:44

A čím ti ji rozškrábl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 11:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, přítel mi při uspokojování omylem rozškrábl vagínu kousek pod klitorisem už to 2 dny krvácí, ale určitě to není na šití na nic, chtěla jsem se zeptat jestli se vám to někomu taky už stalo a jak jste poté reagovali, byla bych ráda za doporučení nějaké masti nebo něčeho co by mi mohlo s problémem pomoct, předem děkuji za odpověď.

Ty jsi sbalila Wolverina? Tak to gratuluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21719
11.1.20 11:47

At si ostriha nehty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 11:51
@zu.syk píše:
A čím ti ji rozškrábl?

Tak asi nehtem ne? Nebo myslíš, že jí tam strkal šroubovák? :mrgreen: Vše přímo určené k zasouvání (penis, vibrátor, kuličky…) má hladký povrch, aby ke škrábnutí nedošlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22851
11.1.20 11:54
@Anonymní píše:

Osobně bych to potírala Rosalginem, ten se doporučuje i po operacích a porodu k rychlejšímu hojení anebo se zeptat v lékárně, jestli je napadá něco lepšího…

A příště při tvrdších hrátkách opatrně… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
11.1.20 11:56

Strihoruky Edvard :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
11.1.20 12:19
@Prof. Farnsworth píše:
Tak asi nehtem ne? Nebo myslíš, že jí tam strkal šroubovák? :mrgreen: Vše přímo určené k zasouvání (penis, vibrátor, kuličky…) má hladký povrch, aby ke škrábnutí nedošlo.

Tak jako proti gustu… :mrgreen:
Každopádně já jsem si představila spíš takový ten pořádný „komediantský“ prsten (pokud to nebyl nehet, který se pochopitelně nabízí nejvíc… nicméně musel by to teda bejt pořádnej nehťour, aby jí to takhle rozsápl) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 12:24
@zu.syk píše:
Tak jako proti gustu… :mrgreen:
Každopádně já jsem si představila spíš takový ten pořádný „komediantský“ prsten (pokud to nebyl nehet, který se pochopitelně nabízí nejvíc… nicméně musel by to teda bejt pořádnej nehťour, aby jí to takhle rozsápl) :lol:

Nehet nemusí být velký, stačí být pořádné pako :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
11.1.20 12:32
@Prof. Farnsworth píše:
Nehet nemusí být velký, stačí být pořádné pako :mrgreen:

Nebo tak, pravda :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 12:41
@zu.syk píše:
Nebo tak, pravda :palec: :mrgreen:

Tedy ne že bych to znal z vlastní zkušenosti, protože já jsem pochopitelně sice výkoný, ale též velmi něžný milenec :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 12:51

Usušený řepík. Vyluhovat, nechat schladnout. Je to přírodní a pomáhá to na zastavení krvácení a bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 12:55
@wildcherry píše:
At si ostriha nehty

Presne tohle mne napadlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...