Přítel mi řekl, ať se živím sama z RP

Anonymní
26.5.20 09:14

Přítel mi řekl, ať se živím sama z RP

Ano je to tak…včera jsem řekla své dceři malé (6 měsíců), že se těším až bude chodit a koupíme si stejné věcičky, že se mi to strašně líbí…přítel na to se ozval..to se budeš muset ale zeptat mě..říkám prosím? ( On 20000, já 8000 rodicak)..„jo, ty tvoje susne já tady mám hlavní slovo v penězích takže se budeš muset ptát“ co to má znamenat? Mu úplně hráblo? Jasné že když vydělává chlap víc může si víc pro sebe dopřát, ale přece nemůže to tak brát že mám 8000 rodicak tak se musím ptát co si můžu koupit a co ne! Jinak jen pro info na sebe si koupím jednou za uherský rok něco..to lepší koupím něco malé..a prostě mi začal počítat, že já mám 8000 to máš 5500 byt na půl a 4000 jídlo a nemáš nic ještě máš přeplatek..říkám ale starat se o tebe to je ti dobrý co? Řekl mi však o malou se postarám uživim ji tebe nemusím to není moje povinnost.. :,( proč mi to říká takové věci? Já bych chtěla vidět jaký chlap tohle babe mluví, že ji dělá rozpočty když nepracuje a je na MD, RD :,( přece ona za to nemůže…já myslela že máme peníze společně..jako rodina..a ne že se budu svého chlapa ptát jestli si můžu koupit to a to.. jasně že bych mu řekla koupím si tričko..ale ne stylem " můžu si prosím koupit tričko z tvých peněz?" To je přeci společné nebo se pletu? Jasný že on si může dopřát vic..ale ne že se budu cítit jako bych neměla ani korunu a táhl to vše on a já se ptala jestli muuuzu!! Řekněte mi že jsem s úplným magorem :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3034
26.5.20 09:16

No, podle me je tvuj chlap poradnej kokot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
26.5.20 09:18

Finance jste si měli vyřešit před pořízením dítěte. Měli jste se i vzít. Je to tady pořád dokola, takže tyto diskuze nemají, jak se tak dívám, žádný smysl. Ale hlavně s 20000 by si chlapeček teda moc vyskakovat neměl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1385
26.5.20 09:18

Ano, jsi s úplným magorem. Rodičovský příspěvek ti nemá vynahradit náklady na vše, včetně bydlení. To byl vždy takový? Proč si s někým dělat dítě? Neřekl to jen tak, když tě slyšel mluvit o tom nesmyslu, že budeš chodit stejně oblečená jako vaše dítě? Nebo to vytáhl už jindy? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15007
26.5.20 09:19

Nevěřím, že tohle byl před dítětem zodpovědný a milující partner.

Jinak jako chlap vydělávat 20 000 je ostuda. S tím může machrovat leda tak na ženskou na rp.

Příspěvek upraven 26.05.20 v 09:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
26.5.20 09:20

Je to kokoj pojebany a bohužel i tvoje vina, ze jste si finance nevyjasnili ještě před porizenim rodiny, ted budes tri roky, nez se vratis zpet do práce, zebrat o kazdou korunu…

Mmch vydela usmolenou dvacítku a vyskakuje si jak nakej Onassis :pocitac: :zed:

Příspěvek upraven 26.05.20 v 09:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
26.5.20 09:20

To si opravdu hraje na takového machra s 20tis? To mám na svém méně než půl úvazku.

• Nahlásit
  • Citovat
3259
26.5.20 09:21

Ano jsi s magorem. A poridila sis s nim dítě…bez toho, aniž byste meli vyresene jak to bude s penezi. Navic je to jen přítel. Nezávidím ti tu situaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126

Jakej šel, takovou našel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25694
@Anonymní píše:
Ano je to tak…včera jsem řekla své dceři malé (6 měsíců), že se těším až bude chodit a koupíme si stejné věcičky, že se mi to strašně líbí…přítel na to se ozval..to se budeš muset ale zeptat mě..říkám prosím? ( On 20000, já 8000 rodicak)..„jo, ty tvoje susne já tady mám hlavní slovo v penězích takže se budeš muset ptát“ co to má znamenat? Mu úplně hráblo? Jasné že když vydělává chlap víc může si víc pro sebe dopřát, ale přece nemůže to tak brát že mám 8000 rodicak tak se musím ptát co si můžu koupit a co ne! Jinak jen pro info na sebe si koupím jednou za uherský rok něco..to lepší koupím něco malé..a prostě mi začal počítat, že já mám 8000 to máš 5500 byt na půl a 4000 jídlo a nemáš nic ještě máš přeplatek..říkám ale starat se o tebe to je ti dobrý co? Řekl mi však o malou se postarám uživim ji tebe nemusím to není moje povinnost.. :,( proč mi to říká takové věci? Já bych chtěla vidět jaký chlap tohle babe mluví, že ji dělá rozpočty když nepracuje a je na MD, RD :,( přece ona za to nemůže…já myslela že máme peníze společně..jako rodina..a ne že se budu svého chlapa ptát jestli si můžu koupit to a to.. jasně že bych mu řekla koupím si tričko..ale ne stylem " můžu si prosím koupit tričko z tvých peněz?" To je přeci společné nebo se pletu? Jasný že on si může dopřát vic..ale ne že se budu cítit jako bych neměla ani korunu a táhl to vše on a já se ptala jestli muuuzu!! Řekněte mi že jsem s úplným magorem :,(

Před miminkem byl jaký? Jistě velkorysý grand, co ti koupil kdeco :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
@Katastrofaobecna píše:
To si opravdu hraje na takového machra s 20tis? To mám na svém méně než půl úvazku.

Vid? Nebere ani průměrnou mzdu a bude si vyskakovat jak nejakej restituent…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
@Anonymní píše:
Ano je to tak…včera jsem řekla své dceři malé (6 měsíců), že se těším až bude chodit a koupíme si stejné věcičky, že se mi to strašně líbí…přítel na to se ozval..to se budeš muset ale zeptat mě..říkám prosím? ( On 20000, já 8000 rodicak)..„jo, ty tvoje susne já tady mám hlavní slovo v penězích takže se budeš muset ptát“ co to má znamenat? Mu úplně hráblo? Jasné že když vydělává chlap víc může si víc pro sebe dopřát, ale přece nemůže to tak brát že mám 8000 rodicak tak se musím ptát co si můžu koupit a co ne! Jinak jen pro info na sebe si koupím jednou za uherský rok něco..to lepší koupím něco malé..a prostě mi začal počítat, že já mám 8000 to máš 5500 byt na půl a 4000 jídlo a nemáš nic ještě máš přeplatek..říkám ale starat se o tebe to je ti dobrý co? Řekl mi však o malou se postarám uživim ji tebe nemusím to není moje povinnost.. :,( proč mi to říká takové věci? Já bych chtěla vidět jaký chlap tohle babe mluví, že ji dělá rozpočty když nepracuje a je na MD, RD :,( přece ona za to nemůže…já myslela že máme peníze společně..jako rodina..a ne že se budu svého chlapa ptát jestli si můžu koupit to a to.. jasně že bych mu řekla koupím si tričko..ale ne stylem " můžu si prosím koupit tričko z tvých peněz?" To je přeci společné nebo se pletu? Jasný že on si může dopřát vic..ale ne že se budu cítit jako bych neměla ani korunu a táhl to vše on a já se ptala jestli muuuzu!! Řekněte mi že jsem s úplným magorem :,(

A nepripada ti trapne takto chtit po cizich zenskych potvrzeni, ze sis vybrala takoveho chlapa za otce sveho ditete? Neni to i tva vizitka? A ano, jeho pristup je spatny, takto by se smyslet ohledne rodinneho rozpoctu nemelo. Ale zase je to jenom pritel, ze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15007
26.5.20 09:22

Vzhledem k popisu „partnera“ je pro zakladatelku spíš štěstí, že je to jen přítel a ne manžel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
26.5.20 09:27
@káťa píše:
Vzhledem k popisu „partnera“ je pro zakladatelku spíš štěstí, že je to jen přítel a ne manžel.

asi tak, tohoto pritele bych kopla do zadku, zasla si na sociálku sverit dite do sve pece a hned pote na soud ohledne alimentu na dite a do dvou let veku i dítěte na sebe.

Zakladatelko z te jeho usmolene dvacítky bys takových šest tisíc alimenty na dite a na tebe mohla dostat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
26.5.20 09:27
@Hanka1 píše:
Vid? Nebere ani průměrnou mzdu a bude si vyskakovat jak nejakej restituent…

Jj, nějak naprosto nechápu, kde se mu tohle vzalo v hlavě. Jestli to není proto, dělám machra protože vám stejně nemohu nic dopřát, mám holej zadek.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama