Přítel mi řekl nehroť to

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LBureska
Kecalka 140 příspěvků 03.12.17 15:14
Přítel mi řekl nehroť to

Ahoj holky, Holky, mám asi dva měsíce nového přítele. Mám pětiletého syna a on desetiletého, oba je máme v péči.
Seznámili jsme se přes internet, on se chtěl sejít, ale já delší dobu nechtěla. Nakonec jsme se sešli a byl z toho vztah, jiskra asi přeskočila téměř okamžitě.
Denně jsme si psali a posílali vzkazy od samého rána, o víkendu jsme se vídali, bud s dětmi nebo sami, sice jen z pátku do soboty odpoledne, ale bylo to hezké.
On od minulého týdne je hrozně chladný, nevím proč, říká mi že je to z práce, ale nezdá se mi to. Od včera se už neozval skoro vůbec a začal mi říkat, že má všeho moc, padá mu to na hlavu a kdesicosi. Ze nic nestíhá, ani když má malého, ani když je u mámy. Já se ho zeptala, zda se jestě budem vídat nebo zda to je konec, že mi to tak přijde…on mi napsal, že proč to hrotíš?
Co tím myslel, nevíte? Je to konec? Co mám dělat, jak se mám chovat?
Nechci o něj přijít…děkuji vám

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

tereza12345
Echt Kelišová 9050 příspěvků 3 inzeráty 03.12.17 15:18

Tak ho nech vydechnout ne?? To, ze ti par dni nebude psat xkrat denne a ze se treba tyden neuvidite, snad jeste nemusi byt konec vztahu ne?? Nekdy se toho cloveku nakupi hodne, co musi vyresit..
napis mu na dobrou noc a nech ho at se ozve az to pujde..

dickys
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 03.12.17 15:19

Působí to na mě tak, že má asi nějaký problém, mozna v práci nebo něco jiného, asi nemá náladu na vypisování si a ty na něj najednou vybalis otázku rozchodu, což mi přijde taky trochu přehnané, jestli je vám spolu dobře. Nech ho chvíli dýchat a neuhanej ho, chlapi nejsou takoví řešitelé jako my ženy.

sissi001
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 1 inzerát 03.12.17 15:20

Udělala bych přesně to, co říká - nehrotila bych to. Nekontaktovala bych ho, nevázala se na něj. Pokud by se sám v dohledné době ozval, promluvila bych si o tom a pak by se vidělo. Ale spíš bych řekla, že pán změnil názor a nechává to „po chlapsku“ vyhnít… :nevim:

LBureska
Kecalka 140 příspěvků 03.12.17 15:22

@sissi001 to se mi taky zdá…

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 03.12.17 15:24

Nehroť to on příleze sám :)

ivašot.
Kelišová 6000 příspěvků 03.12.17 15:24

Jak píšou ostatní, nehroť to a nech ho dýchat.
Jinak teda nechápu, proč někdo po 2 měsících „vztahu“ do toho zatahuje děti :think:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 03.12.17 15:24
@LBureska píše:
On od minulého týdne je hrozně chladný, nevím proč, říká mi že je to z práce, ale nezdá se mi to. Od včera se už neozval skoro vůbec a začal mi říkat, že má všeho moc, padá mu to na hlavu a kdesicosi. Ze nic nestíhá, ani když má malého, ani když je u mámy. Já se ho zeptala, zda se jestě budem vídat nebo zda to je konec, že mi to tak přijde…on mi napsal, že proč to hrotíš?
Co tím myslel, nevíte? Je to konec? Co mám dělat, jak se mám chovat?

Myslím, že tím myslel, že to prostě moc hrotíš :roll:
Taky mám týden, kdy se nezastavím a nejsem úplně romanticky naladěná, a neumím si představit, že by mě partner hned začal otravovat, „jestli se teda rozejdeme“.
Jestli jsem to správně pochopila, prostě je fakt jen ulítaný a bez nálady. Vyvozovat z toho hned rozchod není na místě. Jestli chceš udělat něco prospěšného, tak se zeptej, jestli mu můžeš něčím pomoct, nebo aspoň že mu přeješ, ať se to rychle srovná, že se na něj těšíš… jakoukoliv blbost… říká se tomu partnerská podpora, je to výborná věc ;)
A nepřidělávej mu starosti svým bezdůvodným hysterčením. Ju? :)

LBureska
Kecalka 140 příspěvků 03.12.17 15:28

@ivašot. to že děti seznámíme byl jeho návrh. Myslím, že chtěl zjistit, zda to má smysl, zda si já budu rozumět s jeho dítkem a on s mým…a děti spolu.

LBureska
Kecalka 140 příspěvků 03.12.17 15:29

@LAlezane Hysterčím, protože se začal chovat uplně jinak než jak ho znám…a taky proto, že mi na něm záleží - ale to mu psát nebudu, ne teď

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 03.12.17 15:36
@LBureska píše:
@ivašot. to že děti seznámíme byl jeho návrh. Myslím, že chtěl zjistit, zda to má smysl, zda si já budu rozumět s jeho dítkem a on s mým…a děti spolu.

na to bych nepřistoupila, protože pokud pak vztah nevyjde tak dítě je zbytečně zatahované mezi dospělé..ale tvá věc
nicméně 2 měsíce známosti je jako nic… neznáš ho a je těžké usuzovat jak to ten muž má jestli opravdu má náročnou práci a do té když se zabere tak nevidí dokud věc nevyřeší a nebo prostě začíná otevírat oči a hodnotit „vztah“ reálněji
Osobně bych mu nepsala, ale zavolala zeptala bych se jestli mu můžu s něčím pomoct a kdy se uvidíme pokud by zněl neurčitě a rozpačitě pak bych se „kousla“ a řekla, že ok, v pořádku a at se ozve a pak bych prostě si dala limit do kdy budu čekat a když se neozve do té doby šla bych dál - bez něj…

Venetia
Vesmírná mluvilka 33781 příspěvků 03.12.17 15:37
@LAlezane píše:
Myslím, že tím myslel, že to prostě moc hrotíš :roll:
Taky mám týden, kdy se nezastavím a nejsem úplně romanticky naladěná, a neumím si představit, že by mě partner hned začal otravovat, „jestli se teda rozejdeme“.
Jestli jsem to správně pochopila, prostě je fakt jen ulítaný a bez nálady. Vyvozovat z toho hned rozchod není na místě. Jestli chceš udělat něco prospěšného, tak se zeptej, jestli mu můžeš něčím pomoct, nebo aspoň že mu přeješ, ať se to rychle srovná, že se na něj těšíš… jakoukoliv blbost… říká se tomu partnerská podpora, je to výborná věc ;)
A nepřidělávej mu starosti svým bezdůvodným hysterčením. Ju? :)

Opravdu je běžné nemít na partnera týden náladu, a když se mu to nelíbí, tak to moc hroti?

Příspěvek upraven 03.12.17 v 15:38

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 03.12.17 15:37
@LBureska píše:
@LAlezane Hysterčím, protože se začal chovat uplně jinak než jak ho znám…a taky proto, že mi na něm záleží - ale to mu psát nebudu, ne teď

připusť, že po dvou měsících ho prostě neznáš.. :nevim:

free333
Neúnavná pisatelka 18116 příspěvků 03.12.17 15:39

@LBureska
Já osobně, když o někoho stojím, tak si najdu čas na zavolání anebo sms vždycky.
Takže tomu moc nevěřím, že by prostě neměl ten čas, kdo chce, tak si ho najde.
Nezbývá než vyčkat, jak se to vyvine.
Napsala bych mu např. sms na dobrou noc a čekala jak se to vyvrbí… :think:

LBureska
Kecalka 140 příspěvků 03.12.17 15:40

@jdukolem neznám, ale myslím, že za tu dobu jsme oba zjistili jaký ten druhý zhruba je…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama