Přítel mi řekl, že jsem v posteli hrozná

Anonymní
20.1.21 09:34

Přítel mi řekl že jsem v posteli hrozná

Ahoj, s přítelem spolu chodíme rok. On mi až teď nedávno řekl že jsem v sexu hrozná, vůbec to nechápu, měla jsem v sexuálním životě opravdu hodně chlapu a žádný si nestěžoval. A taky mě naštval tím že mi to řekl až teď. Nevím co dělat, na jednu stranu se sním chci rozejít, ale zas mám i důvody proč s ním být.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13235
20.1.21 09:36

No a v čem konkrétně hrozná?
Bych to chtěla vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60270
20.1.21 09:36
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem spolu chodíme rok. On mi až teď nedávno řekl že jsem v sexu hrozná, vůbec to nechápu, měla jsem v sexuálním životě opravdu hodně chlapu a žádný si nestěžoval. A taky mě naštval tím že mi to řekl až teď. Nevím co dělat, na jednu stranu se sním chci rozejít, ale zas mám i důvody proč s ním být.

A řekl něco konkrétního?
Uz bych s nim sex mit nemohla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
20.1.21 09:37

Zkus si vzít pěkné krajkové prádlo, vlastně on by ti ho měl koupit jako omluvné. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2623
20.1.21 09:38
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem spolu chodíme rok. On mi až teď nedávno řekl že jsem v sexu hrozná, vůbec to nechápu, měla jsem v sexuálním životě opravdu hodně chlapu a žádný si nestěžoval. A taky mě naštval tím že mi to řekl až teď. Nevím co dělat, na jednu stranu se sním chci rozejít, ale zas mám i důvody proč s ním být.

Měla jsi opravdu hodně chlapů :D To někdy nestačí.
Jinak přítel je debil, pokud ti tohle řekl. Naštvalo by mě to a sama bych to nikomu, s kým chci být, neřekla. Je to otázka obou, ne jen jednoho. Asi je přesvědčený, že on je výborný milenec, je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15366
20.1.21 09:40

A řekl co konkrétně? Ja bych to teda vědět chtěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
20.1.21 09:41

A co konkrétně mu vadí? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
20.1.21 09:41

Mně by teda hlavně zajímalo v čem je problém, co mu nebojuje a všechno to s ním probrala, ale už to, jakým ti to řekl stylem to bude asi pitomec :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60270
20.1.21 09:43
@spinkánek píše:
Zkus si vzít pěkné krajkové prádlo, vlastně on by ti ho měl koupit jako omluvné. :zed:

rekne, ze je hrozna a půjde si koupit prádlo? Logika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
20.1.21 09:47

Zeptala jsi se v čem jsi hrozná? Každému vyhovuje něco jiného. Ono jestli jen ležíš a čekáš až on skončí, tak se mu to třeba nelíbí. Nebo jsi moc aktivní, moc hlučná, nechceš dělat určité věci… otevřeně bych si s ním promluvila a vyjasnila si jak to je. Jestli to nepůjde změnit, tak asi půjdete od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20151
20.1.21 09:47

Záleží, co tím myslel. Žes měla hodně chlapů neznamená že jsi dobrá v posteli, ale trochu něco jiného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
20.1.21 09:48

Tak někdo už Ti to říct musel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19142
20.1.21 09:51

Kvantita není kvalita… :mrgreen: Neměla jsi těch chlapů tolik, protože s tebou nikdo nechtěl spát dvakrát? :mrgreen:
Nebo to taky může být jen tím, že jste si nesedli, no, to se stává. Proberte to spolu, ať ti řekne, co děláš tak špatně a ty to ber jako možnost se zlepšit. Učit se můžeš pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792

No logiku to nemá, ale kdyby s ním přeci jen chtěla zůstat a tuto urážku mu odpustit? Rozejít se může vždy, pokud nemají společné závazky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
@Keckalinda píše:
Mně by teda hlavně zajímalo v čem je problém, co mu nebojuje a všechno to s ním probrala, ale už to, jakým ti to řekl stylem to bude asi pitomec :dance:

A o to jde, není špatně říct co se mi líbí/nelíbí/co zkusit jinak, ale jde o to, JAK to řeknu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat