Přítel mi řekl, že nepatří jenom mě

Anonymní
1.9.21 07:06

Přítel mi řekl, že nepatří jenom mě

Ahoj mám pocit, že jsem úplně vyřízená. S mým předchozím partnerem jsem se rozešla, protože dával přednost svým kamarádům předemnou. Teď už mám tři roky partnera nového máme těsně před svatbou a myslela jsem si že v tomhle ohledu jsme v pohodě jenže začínám mít pocit, že je to úplně to samé :(. Přítel má dva kamarády a jen co skončil lockdown tak začali jezdit po různých výletech a chodit do hospody. Navíc mám pocit že je bere spíš jako své partnery. Dám příklad před měsícem jsme byli na výletě. Byl tam penzion, kde se příteli velmi líbilo a řekl že si tam musíme zajet a tak jsme to naplánovali. Pak jsme přijeli domů jeho kamarádi přišli za ním a slyšela jsem jak jim říká o tom penzionu že tam chce jet se mnou ale že je to tam krásné a oni tři si tam někdy musí zajet taky a oni to hned začali taky plánovat s čím vším to spojí. Nebo třeba jeho kamarádovi přestalo v noci na dálnici jet auto. Tak s tím automaticky volal mému příteli jestli by ho neodtáhl. Ve dvě hodiny ráno! Přesto že věděl že přítel má jít na druhý den do práce. To je pro mě nepřekročitelná hranice, protože od takové věci jsou tu profesionálové nebo rodina ale ne kamarádi. Vrcholem všeho bylo když s nimi odjel tento týden na dovolenou. Včera mi volal a dost jsme se pohádali. Že prý je v té chatě i přes tohle počasí strašné vedro takže spí všichni jenom v trenýrkách. To mě dostalo. Nahota je snad natolik intimní stav, že se má sdílet jenom s nejbližšími a ne s cizími lidmmi a má se sdílet jen s nejbližším člověkem. Potom mi řekl že si vymknul kotník takže mu to jeden z kamarádů ošetřil. Jenže to je další věc kterou by partneři měli sdílet spolu a být tam pro sebe podporovat se a ne do toho tahat cizí lidi. Tak jsem mu to řekla a dodala že partneři by měli patřit jenom sobě. Na to on mi řekl že když už má někomu patřit tak patří i svým kamarádům. Od té doby už mi nebere telefon :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6613
1.9.21 07:10

Přijde mi to neuvěřitelné a celé vymyšlené. Jestli ne, neberte se. Jste jeden pošahanější, než druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 07:10
@Uslava píše:
Přijde mi to neuvěřitelné a celé vymyšlené. Jestli ne, neberte se. Jste jeden pošahanější, než druhý.

Proč „pošahanější“?

• Citovat
  • Nahlásit
848
1.9.21 07:12

A prášky na to bereš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072

Chováš se jak delina :roll: ty nemáš žádný kamarádky? Proč by kamarád nemohl ošetřit kotník? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
@Anonymní píše:
Proč „pošahanější“?

Já bych to opravila…pošahanější mi příjdeš z vás dvou ty. To jako fakt dusíš chlapa kvůli toho, že chce s kámošema na víkend, že mu kamarád v nouzi zavolá a že na chlapském výletu spí v trenkách??? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
@Anonymní píše:
Proč „pošahanější“?

Divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4852
1.9.21 07:13

Já teda nevím, kolik mu je, ale ty mi přijdeš trošku hysterická. Chlapinto nemají tak komplikovaný. Kámoš byl nejblíž, tak mu s kotníkem pomohl, bylo jim vedro, tak nebudou spát v pyžamu (třeba na pláži jsi taky s úplně cizíma lidma jen v plavkách, což je u chlapů ekvivalent trenek). Když byl kamarád v nouzi, tak mu jel pomoct, příště zase až bude v nouzi on, pomůže kámoš. To jsou prostě ta přátelství na život a na smrt.
Když se to budeš snažit rozbít, tak se ti taky může stát, že půjdeš světem ty a nikoliv kamarád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10803
1.9.21 07:13

Děláš z komára velblouda. Jestli chceš někoho kdo za tebou bude běhat a slintat tak si porid psa. Nechápu proč by nemohl mít chlap kamarády a dělat s nimi to co dělá ten tvůj. Nepřijde mi na tom nic zavadnyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
1.9.21 07:14

:lol: :lol: Tohle je provokace co.

1. je nadšený z chaty a chce tak vzít tebe a pak i kamose
  2. pomůže když někomu klekne auto
  3. spi v trenkach
  4. nečekal až se za týden vrátí a poresil kotník hned

Jako čteš se?? Ty jsi úplně mimo. Tvoje myšlení nechapu to ani jeden bod. Víš proč mas tak krátké vztahy? Protože jsi divná. Udelala jsi scénu kvůli ničemu…

1. to děláme taky

2)pokud to není 3× týdne tak je fajn ze pomohl

1. a na plavecak chodí v burce?
  2. tady nemám slov, vždyť je přece dobre ze ho ošetřili
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 07:14
@pikola píše:
Chováš se jak delina :roll: ty nemáš žádný kamarádky? Proč by kamarád nemohl ošetřit kotník? 8o

Mám ale rozhodně udržujeme náš vztah v mezích kamarádství. V těžkostech by se o sebe měli v první řadě starat partneři. To je třeba i ten kotník.

• Citovat
  • Nahlásit
1438
1.9.21 07:16
@Anonymní píše:
Proč „pošahanější“?

Protože jsi neskutečná stíhačka, nezlob se :nevim: Nevím, jak často chodí partner ven s kamarády, ale jeho přístup má rozhodně blíž k normálu než Tvůj. Kolik Ti je, 16? Že máš představu, že se normální chlap bez přítelkyně ani neu…dne??? A že je před kámošema v trenkách, pomůže s autem nebo ošetří zraněný kotník? No a???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
1.9.21 07:17
@Anonymní píše:
Mám ale rozhodně udržujeme náš vztah v mezích kamarádství. V těžkostech by se o sebe měli v první řadě starat partneři. To je třeba i ten kotník.

Takže ty za ním pojedeš na chatu mu ten kotník odvázat nebo jak to chceš řešit? A měla by sis uvědomit, že nikdo nikomu nepatří, on je svobodný člověk :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 07:17
@akavi píše:
Já teda nevím, kolik mu je, ale ty mi přijdeš trošku hysterická. Chlapinto nemají tak komplikovaný. Kámoš byl nejblíž, tak mu s kotníkem pomohl, bylo jim vedro, tak nebudou spát v pyžamu (třeba na pláži jsi taky s úplně cizíma lidma jen v plavkách, což je u chlapů ekvivalent trenek). Když byl kamarád v nouzi, tak mu jel pomoct, příště zase až bude v nouzi on, pomůže kámoš. To jsou prostě ta přátelství na život a na smrt.
Když se to budeš snažit rozbít, tak se ti taky může stát, že půjdeš světem ty a nikoliv kamarád.

Jenže ty příklady to je jenom část takových bych mohla jsmenovat spoustu.

• Citovat
  • Nahlásit
3845
1.9.21 07:20
@Anonymní píše:
Jenže ty příklady to je jenom část takových bych mohla jsmenovat spoustu.

Tak jestli jich mas spoustu jako jsi už uvedla, tak to ani nepis. Resis fakt pitchoviny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat