Přítel mi řekl, že už mě asi nemiluje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tajemnice96
Nováček 2 příspěvky 02.03.17 15:58
Přítel mi řekl, že už mě asi nemiluje

Ahoj, vím, že takových témat je tu spousta, ale potřebovala bych poradit. S přítelem jsme spolu 3 roky a před půl rokem jsme spolu začali bydlet. Mě je 20 a on je o dva roky starší. Předtím jsme spolu trávili každé víkendy a prázdniny, když jsem ještě studovala. Před týdnem mi přítel přiznal, že už mě asi nemiluje. Řekl, že mě má strašně moc rád a nechce mě opustit. Ale že neví co ma dělat. Dokonce při tom i brečel. Pro mě to byla rána, miluji ho a nedokážu si představit život bez něho. Přitom jsme spolu před nedávnem začali řešit koupi bytu. Myslíte si, že je možné, aby se do mě znovu zamiloval? A co mám dělat ja? Od té doby jsme se spolu o tom nebavili. Snažíme se chovat normálně, ale občas to mezi námi vysí. Nedává mi takové pusy jako dřív, neříká nic hezkého. Mě je z toho smutno, nevím co mám dělat a nechci, abyste se rozešli. Myslíte si, že je možné náš vztah ještě zachránit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 02.03.17 16:01

Je ti dvacet, jsi mladá. Zamilovanost vyprchala, a on tě má rád - spíš ze zvyku. Než si najde jinou. Takže bydlení s ním neřeš. Hledej si nového přítele.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 02.03.17 16:02

Myslím, že ve dvaceti máš právo na normální neslepovaný vztah. První lásky prostě odeznívají, o tom to je, že si to lidi zkusí, odmilují se, najdou nový vztah. Zřejmě se přítel odmiloval, možná našel někoho jiného, to se stává. Tím, že ho budeš u sebe držet, nic nevyřešíš.

páájaa2
Kecalka 423 příspěvků 02.03.17 16:03

Je to slaboch, nemiluje tě, ale nemá koule na to odejít. Takže čeká na to, až to za něj vyřešíš. Brečet a dojmout se dovede každý, to není žádný argument.
Zamilovat zpět se tdo tebe může, ale je to opravdu to co chceš? :nevim:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 02.03.17 16:04
@páájaa2 píše:
Je to slaboch, nemiluje tě, ale nemá koule na to odejít. Takže čeká na to, až to za něj vyřešíš. Brečet a dojmout se dovede každý, to není žádný argument.
Zamilovat zpět se tdo tebe může, ale je to opravdu to co chceš? :nevim:

Ano, je to jediný super chlap, kterého nechce opustit, chce s ním zařídit byt, rodinu, a žít s ním šťastně až do smrti.

nostress
Extra třída :D 13441 příspěvků 02.03.17 16:05

Už jsem to tady psala několikrát v podobných diskuzích. Když ti řekl, že tě „asi“ nemiluje, tak tě prostě nemiluje. S tím nic nenaděláš. :hug: Ty první lásky málokdy vydrží na celý život. Taky je možné, že on už „asi“ miluje někoho jiného, ale neví jak to ukončit s tebou. Třeba na tebe čeká někdo lepší, kdo tě bude opravdu milovat, a bude to vědet na 100%, a ne nějaké „ASI“.

Příspěvek upraven 02.03.17 v 16:09

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 02.03.17 16:06

Na tohle většinou zabírá to,, neřešit to s ním, nevnucovat se, nesnažit se, nebombardovat ho SMS a telefonatama, odtáhnout se, nečekat jako pejsek, nesexovat a říct mu,, až budeš vědět co chceš, tak se ozvi, dřív mě nevyhledávej,,. Vím že je to možná nepředstavitelné když ho miluješ ale bohužel ono Ti nic jiného než aby jsi se neponižovala bohužel nezbyde. Pokud se budeš ponižovat a nutit se mu do přízně a říkat mu jak si život bez něj neumíš představit, bude si s Tebou dělat co chce a ve finále budeš pro něj kus hadru.. takže záleží na Tobě..

Shreya
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 02.03.17 16:06

Pokud ti řekl, že tě nemiluje, ber to jako fakt, násilím si lásku nevynutíš a v příspěvcích nade mnou to holky napsaly jasně. Drž se.

dedrichov
Závislačka 2889 příspěvků 02.03.17 16:25

Je obrovský rozdíl spolu chodit jako studenti, kdy každý bydlí doma u rodičů, mají vše zařízené, a nebo společně jako partneři, ve společné domácnosti, se společnými povinnostmi.
Tvůj kluk se prostě zakoukal jinde nebo se zalekl těch závazků, které plynou ze soužití.
Každopádně bych doporučila promluvit si o tom, jak si kdo představuje další budoucnost.

Pavlos-Grey
Závislačka 3565 příspěvků 02.03.17 16:32

Udělej se drahou a zajímavou. Začni ho imponovat, ukaž mu, že dokážeš být rozhodná a podržet ho. Zároveň dávej najevo, že ho potřebuješ. Pokud tohle nezabere, asi za moc nestojí, nebo je zaláskovanej už jinde. Každopádně se nepodbízej, může to být i jeho manipulace.
Rada od chlapa.

pikola
Neúnavná pisatelka 19282 příspěvků 02.03.17 16:34

Já bych řekla, že má hlavu jinde, tím myslím u jiný a je slaboch na to to říct..

Aragua
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 02.03.17 16:44

Tvůj přítel má v hledáčku jinou a nechce to říct na plno, protože ještě není jisté jak to s ní dopadne a mohl by tak šmahem přijít o tebe i o ni naráz a zůstat sám. Být tebou se bez komentáře odstěhuju a řeším svůj život. Jsi mladá, najdi si nový kámoše, cestuj, studuj a užívej život. Trápit se teď tím, že budeš přemlouvat přítele, aby tě zase miloval je holá ztráta času. Vůbec nevylučuju, že on až tě uvidí, že se za ním neplazíš, tak ho ta láska zas popadne, ale třeba taky ne. Je potřeba se připravit na obě varianty.

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 02.03.17 16:47

Otočka a odejít co jiného.

Mama11
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 02.03.17 16:54

Jestli je tvůj první, chápu, že sis malovala lásku na věky. Bohužel to tak nechodí. Projdi si tím, pobreč si a po čase jdi dál. Nic nelep, už to nikdy nebude jako dřív.

Venetia
Hvězda diskuse 36727 příspěvků 02.03.17 17:00
@Pavlos-Grey píše:
Udělej se drahou a zajímavou. Začni ho imponovat, ukaž mu, že dokážeš být rozhodná a podržet ho. Zároveň dávej najevo, že ho potřebuješ. Pokud tohle nezabere, asi za moc nestojí, nebo je zaláskovanej už jinde. Každopádně se nepodbízej, může to být i jeho manipulace.
Rada od chlapa.

Zároveň dávej najevo, že ho potřebuješ

Jak se to dava najevo… a to neni podbizeni?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >