Přítel mi říká, že se vedle mě cítí hloupý

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 09:43

Přítel mi říká, že se vedle mě cítí hloupý

Ahoj,

mám takový problém. Už rok mám přítele, předtím byl ve vztahu, kdy bydlel se svou přítelkyní, která za něj rozhodovala o všem u jejích rodičů, víkendy trávil sledováním Ládi Hrušky a stěžováním si na to, jak je život nefér. Je nám oběma 27, seznámili jsme se v práci, pracuji v IT sféře, jako vedoucí inženýr, přítel je vlastně podemnou, jen v jiném týmu (takže má jiného vedoucího). Začalo to krásně přirozeně, pozvolna, jako kamarádi, děsně moc jsme si rozuměli :-)
Nicméně poslední dobou poslouchám, že je vedle mě jako tupoň. Já mu to vymlouvám, že to rozhodně není pravda, je to jen o tom, jak si to nastaví v hlavě, že umí spoustu věcí, co já ne … A on spustí, že jsem ve svém věku dokázala pracovat a žít v Mnichově, úplně sama, že mám byt, že umím 5 jazyků a 6. se učím, že všechno znám, všude mě uznávají a on nic. A já prostě nevím, jak ho tohohle zbavit. Mrzí mě to, někdy mám strach, aby nám to třeba nějak nerozbilo vztah…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67747
27.10.21 09:46
@Anonymní píše:
Ahoj,mám takový problém. Už rok mám přítele, předtím byl ve vztahu, kdy bydlel se svou přítelkyní, která za něj rozhodovala o všem u jejích rodičů, víkendy trávil sledováním Ládi Hrušky a stěžováním si na to, jak je život nefér. Je nám oběma 27, seznámili jsme se v práci, pracuji v IT sféře, jako vedoucí inženýr, přítel je vlastně podemnou, jen v jiném týmu (takže má jiného vedoucího). Začalo to krásně přirozeně, pozvolna, jako kamarádi, děsně moc jsme si rozuměli :-)
Nicméně poslední dobou poslouchám, že je vedle mě jako tupoň. Já mu to vymlouvám, že to rozhodně není pravda, je to jen o tom, jak si to nastaví v hlavě, že umí spoustu věcí, co já ne … A on spustí, že jsem ve svém věku dokázala pracovat a žít v Mnichově, úplně sama, že mám byt, že umím 5 jazyků a 6. se učím, že všechno znám, všude mě uznávají a on nic. A já prostě nevím, jak ho tohohle zbavit. Mrzí mě to, někdy mám strach, aby nám to třeba nějak nerozbilo vztah…

pokud to takto vidi, tak to dlouho nevydrží.
Mela bys hledat někoho na tvé úrovni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
27.10.21 09:48

Tak ať s tím něco dělá. pokud si připadá hloupě, ať se vzdělává nebo si najde něco co ho bude naplňovat. trochu to možná chápu, ale pokud by takto fňukal delší dobu, dost by tím u mě klesl. to je jak ženská co pořád říká že je hnusná, tlustá atd. to není přitažlivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 09:50

Já mu to říkám, já jsem celý život v tempu, nenaplňuje mě jen sedět u TV a když něco dělám, tak tomu dávám maximum (občas hrozná vlastnost), stejně jako se snažím našemu vztahu …

• Citovat
  • Nahlásit
31436
27.10.21 09:51

Jdu si pro popcorn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6359
27.10.21 09:51

Pěkně si se nám tady pochlubila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31436
27.10.21 09:52

A kterých 5 jazyků, nezbytných pro práci v IT, umíš, Kefalíne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2554
27.10.21 09:53
@Anonymní píše:
Já mu to říkám, já jsem celý život v tempu, nenaplňuje mě jen sedět u TV a když něco dělám, tak tomu dávám maximum (občas hrozná vlastnost), stejně jako se snažím našemu vztahu …

Nechápu jak si Vy dva můžete rozumět.
Jste jako nebe a dudy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
27.10.21 09:54

Z toho co popisuješ, tak vedle tebe vypadá přesně tak jak říká, dělá si to sám, ale momentálně má pravdu… já bych vedle takovýho plačky být nemohla, i kluk s plácačkou, co jen na stavbě řídí dopravu, ale se se sebevědomim by pro mě byla lepší volba než tohle.
Očividně ho baví si stěžovat a pak být utěšovanej - nic pro mě, chlap má být chlap a ne hromádka neštěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10015
27.10.21 09:55

Že ty ses pustila do všech patnácti pádů finštiny ;)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
@Mango_Lassi píše:

Angličtina, java… Počkej musím mrknout na učebnice co tu má manžel, skončila jsem u HTML :lol: :lol:

Ale někoho tyhle věci baví. Pořád se něco učit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5800
@Mango_Lassi píše:

Proc utocis? Zaklsdatelka muze klidne umet pet jazyku a pracovat v It, kazdeho nebavi jen tupe komentovat Vymenu manzelek v tv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9743
27.10.21 09:56

Ať si najde něco, co ho bude bavit, co ty nebudeš dělat a nebudeš mu o toho kecat :mrgreen: třeba tenis, golf, co já vím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31436
27.10.21 09:57

Vedoucí inženýr v IT, jo přesně tak se ty pozice jmenují. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
27.10.21 09:57

Je to knikna a když kníká tak má pozornost kterou chce.. pozice „já jsem chudinka, tak mě utěšujte“.. Takže bych přehodila na jinou kolej, jo jsi vedle mě trouba, něco se nauč a uvidíš.. Je to tvrdé, ale to tvoje utěšování nebude mít efekt, tahá emoce, lítost, zájem… On si totiž ani nevěří že ho máš ráda a tímto se ujišťuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat