Přítel mi tajil, že bere/bral stereoidy

520
17.2.16 11:58

Přítel mi tajil, že bere/bral stereoidy

Ahoj holky, nevím zda se s tím, někdo z Vás setkal, ale nastala u nás jistá komplikace a to ta, že mi přítel tajil, že bral stereoidy, i přesto, že se snažíme dlouhodobě o miminko. Má to nějaký vliv na otěhotnění? Dočetla jsem se, že snižují spermatogenzi - tvorba spermií. Přestal jej jíst v listopadu 2015. Nevíte, jak dlouho se v tělě drží?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7118
17.2.16 12:02

@mimins @mimins ahoj, muj manzel take sem tam bere a spermiogram ma uplne v poradku. Sice jsme byli na umelem oplodneni, ale ne z duvodu spatneho spermiogramu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
17.2.16 12:06
@kelynka píše:
@mimins @mimins ahoj,muj manzel take sem tam uziva a spermiogram ma uplne v poradku. Sice jsme byli na umelem oplodneni, ale ne z duvodu spatneho spermiogramu.

Ahoj, děkuji za reakci. Přítel je ještě v normě, co se týče spermiogramu, ale je mu 25let 8o, přijde mi to málo… 40% pohyblivých.. a to měl v roce 2014, až půjdu na IVF ted v dubnu, to se spermiogram bude dělat znova že? Jsem zvědavá, kolik % bude tentokrát… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
17.2.16 12:08

@mimins pokud pujdete na ivf tak uz se spermiogram nebude delat. Jen pak pri odberu vajicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
17.2.16 12:30

@mimins Obávám se, že některé poruchy v důsledku užívání anabolik jsou nevratné - jako např. atrofie varlat. Těžko říct, jak si přítel s anaboliky zavařil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
17.2.16 12:40
@LadyLada píše:
@mimins Obávám se, že některé poruchy v důsledku užívání anabolik jsou nevratné - jako např. atrofie varlat. Těžko říct, jak si přítel s anaboliky zavařil :nevim:
:nevim: :zed: přesně, kdyby si o tom ty chlapi taky někdy přečetli, co je to za svinstvo do těla, co to časem může udělat s jejich tělem..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
17.2.16 12:41

@mimins anabolika jsou svinstvo, můj spolužák je bral na střední a problémy má doteď (20 let) :think: ale nakolik to ovlivní spermio, to těžko říct.. mi by vadilo, že mi lže a bere takové svinstvo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
17.2.16 12:41
@kelynka píše:
@mimins pokud pujdete na ivf tak uz se spermiogram nebude delat. Jen pak pri odberu vajicek.

Aha, tak to jsem nevěděla.. díky za info :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
17.2.16 12:43
@martina.se píše:
@mimins anabolika jsou svinstvo, můj spolužák je bral na střední a problémy má doteď (20 let) :think: ale nakolik to ovlivní spermio, to těžko říct.. mi by vadilo, že mi lže a bere takové svinstvo..

Pro mě jedno velké zklamání Marti, co si budeme povídat, neměla jsem ani sílu se na něj nějak zlobit, nechci mu dávat za vinu, že se nám nedaří, ale moc tomu teda nepřispěl.. v dubnu první IVF tak uvidíme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
17.2.16 12:51
@mimins píše:
Pro mě jedno velké zklamání Marti, co si budeme povídat, neměla jsem ani sílu se na něj nějak zlobit, nechci mu dávat za vinu, že se nám nedaří, ale moc tomu teda nepřispěl.. v dubnu první IVF tak uvidíme..

to věřim, no snad se z toho poučil :think: držim pěsti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
17.2.16 12:57
@martina.se píše:
to věřim, no snad se z toho poučil :think: držim pěsti :kytka:

Děkuju.-) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
17.2.16 13:26

Holky, tak asi hodne i zalezi jake se berou a od koho jsou. Kseftuje se s ruznym svinstvem. Muj manzel prubezne uziva x let a je zdravy a zadny negativni vliv zatim neni. Vzdy si dava po ocistu. Mne to teda nevadi, ze si sem tam neco vezme. Pohybuji se v okruhu kde to bere snad kazdy druhy, takze mi to prijde uz normalni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
17.2.16 13:33

Me by to teda vadilo, kdyby si muj chlap honil sebevědomí takovym sajrajtem. Pro mě je to iq kykve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.16 13:43

Muj byvaly partner to bral, snazili jsme se o miminko a nic… Vztah se rozpadl… S nynejsim muzem cekame druhe miminko a vzdy se zadarilo napoprve. Ja si myslim, ze u prvniho to melo souvislost se steroidy, ze jsem take neotehotnela hned… :think: ale dnes si rikam zaplat pan buh za to… ;) :oops: Vsechno ma nejaky duvod…

• Nahlásit
  • Citovat
20807
17.2.16 14:04
@kelynka píše:
Holky, tak asi hodne i zalezi jake se berou a od koho jsou. Kseftuje se s ruznym svinstvem. Muj manzel prubezne uziva x let a je zdravy a zadny negativni vliv zatim neni. Vzdy si dava po ocistu. Mne to teda nevadi, ze si sem tam neco vezme.Pohybuji se v okruhu kde to bere snad kazdy druhy, takze mi to prijde uz normalni :lol:

Smutný svět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama