Přítel mi v těhotenství sprostě nadává

Anonymní
10.1.20 20:00

Přítel mi v těhotenství sprostě nadává

Zdravím, jsem v 5. měsíci těhotenství a snažím se si to užívat se vším všudy, ale partner mi poslední dobou sprostě nadává a posílá mě doprdele, když ho naštvou maličkosti. Už jsem si i říkala jestli nebude lepší se na některou dobu odloučit, aby si uvědomil jak mi to ubližuje… Vždy mu řeknu jak se pak cítím a navíc mi je pak velmi špatně.. Nevím co už si sním počít :/ nevíte jak s ním pohnout aby konečně prozřel? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21384
10.1.20 20:03

Prozřít bys měla v první řadě ty a zbavit se někoho, kdo tě tak ponižuje. Pokud se k tomu nechystáš, zvykni si, bude to pravděpodobně o dost horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 20:06

Pryc od nej pokud nechces o miminko prijit…ja nasledky takoveho jednani prisla o dite v 8 mesici. Utec od nej a to hodne rychle…bude jen hur!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 20:06

On byl vždy velmi hodný a pěkně se staral, ale poslední měsíc s těmito slovy vůbec nešetří… Jsem na nemocenské z důvodu rizikového těhotenství a on se o nás finančně stará aby jsme mohli žít společně :(

• Nahlásit
  • Citovat
10.1.20 20:07
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem v 5. měsíci těhotenství a snažím se si to užívat se vším všudy, ale partner mi poslední dobou sprostě nadává a posílá mě doprdele, když ho naštvou maličkosti.Už jsem si i říkala jestli nebude lepší se na některou dobu odloučit, aby si uvědomil jak mi to ubližuje… Vždy mu řeknu jak se pak cítím a navíc mi je pak velmi špatně.. Nevím co už si sním počít :/ nevíte jak s ním pohnout aby konečně prozřel? :nevim:

Já myslím, že by bylo správné odloučit se na vždy. On si nic neuvědomí, ani kdyby mu šlo o život. A Ty si uvědom, že čekáš dítě s magorem, který Tě ponižuje a chová se k Tobě jako prase. Fakt chceš s tímhle materiálem vychovávat dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4958
10.1.20 20:08

No obavam se že to není dobrý být s takovým člověkem jako aby se ještě miminku něco nestalo já jsem teďka v 7 měsíci a na začátku jsem měla o miminko strach protože mě hnusně nadávala sestra teda psala mi hnusné zprávy velmi těžce jsem to nesla a to jsem ještě předtím krvácela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31425
10.1.20 20:10

Další úžasný výběr chlapa ;) Mám pocit, že už sem chodí jen těhotné husy - pardon, nemohu jinak. S nahou zadelí, neprovdané, s patrně selhávající antikoncepcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 20:11

No… Asi bych se vážně měla zamyslet nad tím zda mi stojí za to se takhle trápit, když se tím trápí i mé vysněné dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
21384
10.1.20 20:13
@Anonymní píše:
No… Asi bych se vážně měla zamyslet nad tím zda mi stojí za to se takhle trápit, když se tím trápí i mé vysněné dítě…

Bylo to i jeho vysněné dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 20:13
@Burj Chalifa píše:
Další úžasný výběr chlapa ;) Mám pocit, že už sem chodí jen těhotné husy - pardon, nemohu jinak. S nahou zadelí, neprovdané, s patrně selhávající antikoncepcí.

Mám kde sama žít, dítě jsme plánovali ale provdavat se chci až právě budu mít jistotu jak se bude k rodině chovat.. Právě mi přijde divné, že byl z miminka šťastný a teď se mnou mluví takhle..

• Nahlásit
  • Citovat
469
10.1.20 20:15

@Burj Chalifa Nemusis hned tak skarede :kytka:

Zakladatelko, zmena chovani musi mit nejaky duvod. Zkus zapatrat, o co muze jit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
On byl vždy velmi hodný a pěkně se staral, ale poslední měsíc s těmito slovy vůbec nešetří… Jsem na nemocenské z důvodu rizikového těhotenství a on se o nás finančně stará aby jsme mohli žít společně :(

A mluvila si s ním o tom? Nevěřím tomu, že nikdy takový nebyl. Nejsi třeba náááhodou víc protivná? To se těhotným stává

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
No… Asi bych se vážně měla zamyslet nad tím zda mi stojí za to se takhle trápit, když se tím trápí i mé vysněné dítě…

Jednej rychle. Pokud se rozhodneš pro rozchod, odstěhuj se dřív, než se dítě narodí. Sama se můžeš odstěhovat kdykoliv, ale o bydlišti dítěte rozhodují oba rodiče.
Já bych na Tvém místě zvedla kotvy už po druhém odeslání do tmy (to první bych považovala za zkrat).
Dítě příjmení po Tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3845
10.1.20 20:16
@Burj Chalifa píše:

Asi dneska nějaké erekce na slunci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 20:17
@Anonymní píše:
Mám kde sama žít, dítě jsme plánovali ale provdavat se chci až právě budu mít jistotu jak se bude k rodině chovat.. Právě mi přijde divné, že byl z miminka šťastný a teď se mnou mluví takhle..

Není naštvaný, že Ty jsi doma, nevyděláváš a on musí chodit do práce a živit vás oba? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama