Přítel mi vyčítá, že ještě nechci dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 01:38
Přítel mi vyčítá že ještě nechci dítě

Ahoj ahoj :hug: je mi 19 let a příteli 20, chodíme spolu 3 a pul roku a z toho spolu čtvrt roku bydlíme.. poslední měsíc mi snad každý den říkal že by už chtěl miminko a jestli nechci vysadit prášky.. ze začátku jsem to brala jako srandu protože jsme oba hrozně mladí.. ale den co den přitvrzoval.. když došel z práce vždy se ptal jestli jsem si brala prášek a z odpovědi byl přešlej.. v obchodě ukazoval oblečky na děti s nadějí že mě přesvědčí :D pak už s tím ale byl otravnej a nepomohlo mu vysvětlit že je ještě čas a ani nejsme svoji a že bysme nemohli třeba cestovat a že to neni sranda ( vždy jsme měli názor že někdy před nebo po 30tkou je pozdě, že se pokusíme o dítě třeba ve 24ti)… často se ohradil tím že ho asi nemiluju :roll: nakonec to dopadlo tak že prý jak chci.. ale že si nemám stěžovat když zas dítě nebude chtít on a že nejdřív o tom bude znova uvažovat po 30.. sem tam má i narážky že si najde bokovku a ta mu dítě udělá.. No a sem píšu proto abych zjistila zda vám příjde normální že mě nechce pochopit i když jsme na to vždy měli stejný názor a že když není po jeho tak má tento přístup :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10754 příspěvků 21.11.18 01:54

Prvni asi 2/3 prispevku jsou pomerne normalni - I kdyz vetsinou takovi mladosi moc na deti nejsou, ale vyjimka samozrejme byt muze, to se nekdy ve vztahu stava, ze se neshodnete,nebo puvodne shodnete a pak jeden zmeni nazor. Nicmene posledni tretinasje des bes, tyhle trucpodniky a vyhrazky neverou (co to je vubec za debilni reseni s tou bokovkou, jak by si to pak s tim ditetem predstavoval?) rozhodne nejsou znamkou vyzraleho jedince, takze bych vyrazne nedoporucovala si s nim to dite porizovat.

Mort1
Povídálka 18 příspěvků 21.11.18 01:56

Chce si tě jen uvázat děckem, upevnit pozici. Podle něj se hůř utíká s děckem než bez něj.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 21.11.18 02:31

A co takhle nejdriv svatba ?

lucenka
Vesmírná mluvilka 32943 příspěvků 21.11.18 02:48

Z toho závěru bych tipla, že si tě dítětem chce pojistit.

Verun83
Echt Kelišová 8850 příspěvků 33 inzerátů 21.11.18 06:13

Chlap co takhle vydira rozhodne neni vyzraly jedinec a dite bych si s nim fakt neporizovala. Kdyz se na to jeste necitis, musi to akceptovat. A dost to smrdi tim, ze se z neho vyklube manipulator.

truelly
Závislačka 2836 příspěvků 21.11.18 06:17

Souhlas se všemi předchozími. Uvažovala bych spíš o rozchodu než o vysazování prášků. Měj je u sebe, měj to pod kontrolou, ať se třeba „náhodou“ neztratí… :?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 21.11.18 06:25

No tak s tímto si určitě dítě nedělej, to takt není normální 8o spíš uvažuj o rozchodu, jsi mladá a máš život před sebou.

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 21.11.18 06:29

Není to normalni

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 21.11.18 06:45

V žádném případě se nenechej manipulovat. Na to jeho najdu si bokovku bych mu odpověděla - nemusíš hledat bokovku ale rovnou partnerku. Nevyzraly a mysli si ze udělá bubu a dosáhne svého navic na dítě přece musíte být oba přesvědčený a mít rezervu a zodpovědný… když ti řekne o bokovce tak jemu je jedno s kym to dítě mít bude?? Navíc takhle bude vyhrožovat a prosazovat jen svůj názor vždy??

Lekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 21.11.18 06:56

To je retard :lol: :lol: :lol:

Uživatel je online123Soňa
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 21.11.18 07:00

Je to kretén- ne kvůli tomu, že už chce dítě, ale jak ti vyhrožuje… A máš pravdu, čas máš…
A takhle- dej si opravdu velký pozor, s kým si jednou to dítě uděláš…Je to totiž jedno z největších životních rozhodnutí. Máš moře času vybírat toho nejskvělejšiho partnera. S tímto bych do toho rozhodně nešla 8o

terinka4444
Hvězda diskuse 68501 příspěvků 21.11.18 07:03

No tak tlačit na 19letou holku dítětem je mimo. Ještě aby byla svobodná matka. Závazky, dospět, být rozumný, to ne, ale hlavně mít hned mimíska. A když není po mém, dupy dup, tak budu vyhrožovat, vydírat a ještě mít kecy o bokovkách? Děvče, jako pozor, zbystři, do dítěte se teď uvrtat nenechej, tvůj přítel je ještě nevyzrálý jedinec. Vydírá tě pěkně, zpozorni.

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 21.11.18 07:06

To, že dítě nechceš, by měl respektovat. Pak bych se zamyslela nad tím, zda je to opravdu ten pravý přítel, když se chová takto.

Tichošlápek
Extra třída :D 10918 příspěvků 21.11.18 07:35

A do svatby je taky tak žhavý? A ne normální to není. Co to je za vztah, kde ti vyhrožuje bokovkou? To by mne na*ral tak, ze by si zadnou hledat nemusel - byl by totiž dokonale volný pro nový vztah. Jsi s ním od 16, oba jste ještě ucha. Hlidej si ty prášky, jak psaly holky výše.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >