Přítel mi zakázal abych šla na pohřeb

Anonymní
8.6.21 21:33

Přítel mi zakázal abych šla na pohřeb

Ahoj. Otec je moc nemocný a doktoři říkají že můžeme každým dnem čekat že zemře. Rodina už začala řešit pohřeb a atd, celá rodina se složila, matka řekla že každý přispěl po pár tisících a vyčetla mi že já přispěla jen 5 stovkami :roll:. Už teď mě kvůli tomu úplně všichni pomlouvají a nechci si ani představit, jak mě budou pomlouvat až nepřijdu na pohřeb. Rodina bydlí daleko a přítel mě nechce pustit samotnou, žárlí a má o mě strach. Matka řekla že ho nechce ani vidět, přítel je na tom psychicky špatné a tak se nechoval dobře, když jsme tam byli naposledy. Napadlo mě že bych mohla jít na hostinu a přítel by na mě někdy čekal. Ale přítel řekl že s tim nesouhlasí, že by chtěl jít se mnou. Asi mi moc nepomůžete, ale chci se s někým vykecat a třeba mi někdo poradí jak přesvědčit matku aby příteli dovolila jít na ten pohřeb?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10727
8.6.21 21:37

Já bych spíš přemýšlela, jak donutit sama sebe odejít od manipulanta, který tě ovládá natolik, že se ani nepůjdeš rozloučit s vlastním otcem. Co si jako přítel myslí, že si to tam rozdáš se zaměstnancem pohřebky? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
8.6.21 21:38
@Anonymní píše:
Ahoj. Otec je moc nemocný a doktoři říkají že můžeme každým dnem čekat že zemře. Rodina už začala řešit pohřeb a atd, celá rodina se složila, matka řekla že každý přispěl po pár tisících a vyčetla mi že já přispěla jen 5 stovkami :roll:. Už teď mě kvůli tomu úplně všichni pomlouvají a nechci si ani představit, jak mě budou pomlouvat až nepřijdu na pohřeb. Rodina bydlí daleko a přítel mě nechce pustit samotnou, žárlí a má o mě strach. Matka řekla že ho nechce ani vidět, přítel je na tom psychicky špatné a tak se nechoval dobře, když jsme tam byli naposledy. Napadlo mě že bych mohla jít na hostinu a přítel by na mě někdy čekal. Ale přítel řekl že s tim nesouhlasí, že by chtěl jít se mnou. Asi mi moc nepomůžete, ale chci se s někým vykecat a třeba mi někdo poradí jak přesvědčit matku aby příteli dovolila jít na ten pohřeb?

Přítele pošli do prd€le. Je to debil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
8.6.21 21:40

Na pohřeb tatínka určitě jdi, jednou by sis to vyčítala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
@Anonymní píše:

Na pohřeb vlastního táty nepotřebuješ propustku od příti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850

Zakázat pohŕeb kvůli žárlivosti je teda vysokej level :roll: respektovala bych přání rodiny, kord jestli on s nimi nemá úplně dobrý vztahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9782
8.6.21 21:41

S takovým mužem chceš zůstat? :pocitac:
Holka vzpamatuj se a odejdi od něj.
Jednou tě zamkne doma a nikam se
nedostaneš.

Dát jen 500 Kč je ostuda. Nepřijet na pohřeb, to už je špatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6337

To jako vážně?? Otec ještě nezemřel, ale už mu rodina plánuje funus? No, jediné ti na to řeknu…pokud si svým „přítelem“ necháš rozkazovat, zda-li se smíš rozloučit se svým otcem, tak je tu něco vážně špatně. Mámu nepřemlouvej, spíš se zamysli, s kým vůbec žiješ :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323

Kdes prisla na takovyho debila? Manipulant a k tomu zarlivec, budes to mit s nim tezky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26335
8.6.21 21:42

Nemyslíš snad vážně, že by jsi nešla na pohřeb vlastního otce kvůli nějakýmu žárlivýmu idiotovi, který ti něco takového zakázal? Žárlit, že jdeš na pohřeb? To jako vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
8.6.21 21:46
@Anonymní píše:

To je nějaké speciální nadání, hledat takové koko.ty. Vubec nechápu, že přemýšlís jak změnit názor skoro vdovy na přání koho tam chce a koho ne. To je jen a jen její volba. To ze je tvůj přítel manipulátor a zarlivec a ty mu to trpis je na hlavu. A dát jen 500 je ostuda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
8.6.21 21:46

Hele, dělej si co chceš si dospělá. Ale jednou, až se s tím žárlivým manipulantem rozjedeš, první čeho budeš litovat je to, že si skrze něho nešla dát poslední sbohem svému otci, ostudo. Žárlit na pohřeb, to je extrém normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
8.6.21 21:47

Proč prosím tě žiješ s magorem, který tě rozeštvává s tvou rodinou a zakazuje ti rozloučit se s otcem, nebo mu dokonce jet na pohřem.

Hele - prostě zajdi na antigenní testy a odjeď domů, dokud je táta živý, kreténa pošli do háje, když to nerozdejchá, tak definitvně, přislěj na pohřeb adekvátní částku a rozhodně tam jeď.

Když to neudělá, budeš si to vyčítat, zejméan poté, co si konečně přiznáš, že tenhle chlap fakt není proživot.

NEchceš zbytek životal litovat, že ses tátou neorzloučila.

A ne manilpulatviního agersivního debilla na pohřeb neber. Je to pro tebe a pro tvůj vzhat z otcem. Pitomec co to necháme fakt není dobrý materiál na partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
8.6.21 21:49

:roll: a co je důvod k žárlení na pohřbu?? Asi nechápu. Přítele bych poslala do řiti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
8.6.21 21:50

Přispět víc, a přítel at tam nechodí.. nebudu to rozebírat, ale nejhorší co je, aby na poslední rouloučení šli lidi, co se nesnáší..
Určitě tam bude nějaká zbytečná komedie.. Už podle popisu obou stran, jak přítele tak mámy
Já bych jela na pohřeb, na obřad, přítel může zatím počkat v penzionu, hotelu, a pokud si to nějak vyjasníte tak i na nějakou tu sešlost..
Jako nezlob se, že tě nechce jet třeba delší cestu, to beru, ale jako žárlit, co bys jako na pohřbu dělala - hlavně s kým.. A taky mi přijde sobec, když vidí, že prostě ty vztahy nejsou dobré, že se tam cpe..
Mámě bych ale řekla, že by chtěl se jít rozloučit, aby pak nepomlouvali, že nepřijel, a le pokud prostě ta rodina ho tam nechce, neber ho tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat