Přítel mi zalhal? Můžu mu to odpustit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anabella23
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 14:35
Přítel mi zalhal? Můžu mu to odpustit?

Ahoj holky… Můj přítel měl otevřený mobil a v něm konverzaci. Řekla jsem mu, že to zapípalo a ať přijde odepsat. Byla to nějaká holka, které psal, že se s ní chce vidět a ona mu řekla, jestli to nebude divný. Proto mi to bylo hrozně divné, protože jsme spolu skoro dva roky a jeho všechny kamarádky znám a nezakazuji mu je. Proto jsem tedy popojela chatem nahoru a zjistila jsem, že se schází… Třeba mu napsala - Jsi doma? Sraz v parku do 10 minut, potřebuju obejmout. Když jsem tohle zjistila bylo mi hrozně smutno, protože mi o téhle holce za celé 2 roky neřekl… Nevadí mi, když se schází s holkama, které jsou jeho kamarádky a je mi naprosto jasné, že když je zadaný, tak neukončí veškeré své kontakty s lidmi. Ani jsem mu to nikdy nevyčítala. Jen jsem ho prosila, abychom si představili své kamarády a říkali si s kým jdeme ven. Poté jsem ještě zjistila, že to byla jeho bývala holka s kterou měl spát, když jsme spolu začínali. Říkám vám, udělalo se mi úplně zle a řekla jsem si, že mu to v klidu řeknu a na tu holku se zeptám. Normálně mi začal zapírat, řekl mi že takovou holku vůbec nezná a když jsem mu to řekla, tak až po nějaké chvíli se přiznal? Já ale vlastně ani už nevím, co je pravda a co ne? A to se potřebuje scházet se svou bývalkou, když má mě? To jí potřebuje vidět? Je mi z toho úplně zle… A nechápu to proč, kdyby o nic nešlo… mi zalhal. Jsme ještě každý z jiného města a ta důvěra je strasně důležitá, protože se vidíme třeba 1× za 14 dní. Nevím. co dělat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 19.02.17 14:39
@Anabella23 píše:
Ahoj holky… Můj přítel měl otevřený mobil a v něm konverzaci. Řekla jsem mu, že to zapípalo a ať přijde odepsat. Byla to nějaká holka, které psal, že se s ní chce vidět a ona mu řekla, jestli to nebude divný. Proto mi to bylo hrozně divné, protože jsme spolu skoro dva roky a jeho všechny kamarádky znám a nezakazuji mu je. Proto jsem tedy popojela chatem nahoru a zjistila jsem, že se schází… Třeba mu napsala - Jsi doma? Sraz v parku do 10 minut, potřebuju obejmout. Když jsem tohle zjistila bylo mi hrozně smutno, protože mi o téhle holce za celé 2 roky neřekl… Nevadí mi, když se schází s holkama, které jsou jeho kamarádky a je mi naprosto jasné, že když je zadaný, tak neukončí veškeré své kontakty s lidmi. Ani jsem mu to nikdy nevyčítala. Jen jsem ho prosila, abychom si představili své kamarády a říkali si s kým jdeme ven. Poté jsem ještě zjistila, že to byla jeho bývala holka s kterou měl spát, když jsme spolu začínali. Říkám vám, udělalo se mi úplně zle a řekla jsem si, že mu to v klidu řeknu a na tu holku se zeptám. Normálně mi začal zapírat, řekl mi že takovou holku vůbec nezná a když jsem mu to řekla, tak až po nějaké chvíli se přiznal? Já ale vlastně ani už nevím, co je pravda a co ne? A to se potřebuje scházet se svou bývalkou, když má mě? To jí potřebuje vidět? Je mi z toho úplně zle… A nechápu to proč, kdyby o nic nešlo… mi zalhal. Jsme ještě každý z jiného města a ta důvěra je strasně důležitá, protože se vidíme třeba 1× za 14 dní. Nevím. co dělat.

no… toto nebude jen tak nějaká obyč kámoška.. řekla bych, že máte problém :nevim:

Anabella23
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 14:40

Potřebovala prý obejmout, protože se s ní rozešel přítel… :,(

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 19.02.17 14:41
@Anabella23 píše:
Potřebovala prý obejmout, protože se s ní rozešel přítel… :,(

to ti řekl on?
proč ti o ní neřekl? ona nemá kamarádky že ji musí objímat tvůj přítel který ti o ní neřekl? hele… minimálně ona ho háčkuje.. :think:

Anabella23
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 14:43

Já to vím, proto absolutně nevím, co mám dělat. Furt mi píše volá… Je mi z toho úplně na nic :( Kdyby mi to aspoň řekl prostě

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 19.02.17 14:47
@Anabella23 píše:
Já to vím, proto absolutně nevím, co mám dělat. Furt mi píše volá… Je mi z toho úplně na nic :( Kdyby mi to aspoň řekl prostě

sejdi si s ním a promluvte si.. :nevim:

Anabella23
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 14:51

Se mnou ta holka má problém určitě. Protože i psala - co ta tvoje. Přitom moc dobře musí vědět, jak se jmenuji a sama ve svém vztahu nebyla spokojená. Jsme z jiného města a sejít se nemůžeme… můžem si jen zavolat. Já jsem mu dala šanci, aby se přiznal a on stejně zatloukal

Paola21
Závislačka 3513 příspěvků 19.02.17 14:55

Vypadá to, že to nemá ukončené, už bych mu nedokázala věřit jako dřív, navíc spolu ani nebydlíte, tak buhví koho si tahá domů, když tam nejsi. Nevázala bych se tak na něj, stejně se vidíte 2× do měsíce, tak nebude těžké to případně ukončit

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 19.02.17 15:01
@Anabella23 píše:
Se mnou ta holka má problém určitě. Protože i psala - co ta tvoje. Přitom moc dobře musí vědět, jak se jmenuji a sama ve svém vztahu nebyla spokojená. Jsme z jiného města a sejít se nemůžeme… můžem si jen zavolat. Já jsem mu dala šanci, aby se přiznal a on stejně zatloukal

a ta města jsou od sebe vzdálená 1000km že si nedokážete na nějaký den domluvit schůzku a vše si říct? :think:

Anabella23
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 15:01

On ještě bydlí s rodičema. Je nám oboum teprve 18… A já si opravdu myslím, že by mě nepodvedl. Chová se ke mě jinak strašně pozorně a láskyplně. A pro mě je to velmi těžké to jen tak ukončit, takhle málo se vídáme protože se oba připravuje na VŠ, kdy on chce za mnou do Prahy.. Já jsem prý i první koho opravdu miluje, koho první představil rodině a tyhle všechny věci :,(

Ms.Ragdoll
Závislačka 2630 příspěvků 19.02.17 15:01

Jestli to chapu, jsi tolerantní, zadna stihacka co mu zakazuje kamarad(ky). Takze neni duvod proc ti lhat. Zeptala ses, on rekl, ze takovou holku vubec nezna, pritom je to jeho ex. Schazi se dyl a chodi ji utesovat na pozadani…

Nevinny to na 99% proste nebude… Jinak bys o ni jednoduse vedela.

Anabella23
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 15:02

Chodíme do školy a jediná možnost je autobusem a to je cesta 3 hodiny. Už takhle za mnou jednou přijel kvůli hádce, ale to mu táta půjčil vyjímečně auto :(

Anabella23
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 15:03

Holky tak mi poradte, jak mám ted na nej reagovat. Moznost se videt máme až v patek a on mi neustále pise, vola a i jeho kamarad mi pise zpravy.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 19.02.17 15:03
@Anabella23 píše:
Chodíme do školy a jediná možnost je autobusem a to je cesta 3 hodiny. Už takhle za mnou jednou přijel kvůli hádce, ale to mu táta půjčil vyjímečně auto :(

neomlouvej ho… hele kdy se uvidíte? :think:

Anabella23
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 15:04

Tvrdil mi, že zalhal, protože mu vadilo, když jsem mu já něco řekla o bývalých. Že on by prý nezvládnul, kdybych se já stýkala s kluky, s kterýma jsem něco měla a proto to nemohl přiznat i on.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >