Přítel mi zatajil, že má hepatitidu C

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 07:32
Pritel mi zatajil, ze ma hepatitidu C

Dobre rano, predem se omlouvam za anonym ale nechci aby to nikdo z rodiny vedel.. Jsem s pritelem necely rok. V prosinci jsme si spolu zaridili byt a zacali planovat budoucnost a miminko. Me je 28 a jemu 32… A pritel mel temnou minulost, ma i soudne narizeny antabus, kvuli podmince.. Ale s tim se smiríla a do toho jsem s tim sla.. Udelal pred 5.rokama hloupost a do ted toho lituje. Ale vcera prisla nejhorsi rana co mohla :( Prisel od Dr s tim ze ma hepatitidu C a ze ji zacal lecit.. Ále ma ji uz dva roky… A ja za 1) nemuzu zkousnout, ze mi lhal a za 2) se samozrejme bojin o sve zdravi… Dr urcite navstivim.. A dal nevim co mam delat..miluju ho, ale uvazuji o odchodu :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

klaryskaaa
Stálice 92 příspěvků 14.03.18 07:34

Promiň, ale… pokud o tom moc dobře věděl a vědomě ti lhal a navíc pokud tě vědomě nakazil nemocí.. za to ho můžeš i žalovat. Utíkej od něho pryč!

Doe_Jane
Kelišová 5630 příspěvků 14.03.18 07:37

A ty jsi po něm nechtěla ať jde na testy na pohl. choroby atd. nebo chtěla a řekl že je zdravý? protože moc dobře nechápu jak dokáže spát někdo bez kondomu s někým kdo má „temnou minulost“

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 07:37

Nakopat ho do… vzhledem k tomu, že žloutenka C není žádná sranda.. takovýmu člověku už bych nevěřila ani brý den - ne tak pro to C, ale proto, že Tě ohrozil a celou dobu Ti lhal :poblion:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46132 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 07:38

? Uvazujes?

Půáček
Kecalka 249 příspěvků 14.03.18 07:38

No teda! Budu radikalni a to jsem spíše umirnenejsi. Nakazit mě pritel/ manžel hepatitidou C a to vědomě, jednak bych ho vykopla a druhak bych ho zazalovala 8o držím palce, ať nejsi také nakazena!!! K lékaři jdi opravdu co nejdrive.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 14.03.18 07:41

Ja bych to nerozdejchala a odesla od nej/vykopla ho…jakoze vedome vi, ze ma hepatitidu C a muze te nakazit? Upaluj okamzite k dr a doufej, ze te nenakazil. Jinak jak psaly holky, je to i na zalobu…

lamicina
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 14.03.18 07:45

Tak tady snad není nad čím uvažovat? Absolutně zlomená důvěra.

truelly
Závislačka 2503 příspěvků 14.03.18 07:47

Jako nezlob se, ale neměla sis s nim ani nic začínat. Fakt nemáš na lepšího než bývalého fetaka? :poblion:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8462 příspěvků 14.03.18 07:50

Co tohle je za hova.do 8o???
Vedome riskovat nakazeni partnerky? Tady neni (i s prihlednutim k jeho minulosti) co resit, mas-li pud sebezachovy.

Ester13
Kelišová 5434 příspěvků 14.03.18 07:58

Pokud to věděl, dopustil se trestného činu, tedy pokud jste spolu spali bez kondomu.
Určitě okamžitě vyhledej lékaře. Moc Ti držím palce, ať jsi zdravá, věřím, že budeš. Ale jak tu píšou všichni, toto je na žalobu.
Chápu, že ho miluješ, ale uvědom si, čemu Tě vědomě vystavil.

Agrion
Závislačka 2638 příspěvků 14.03.18 07:59

A on to vedel, ze ji ma uz 2 roky? 8o Pokud ano, tak nevim nad cim uvazujes…

cookies321
Kecalka 384 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 08:00

Ohrozil vědomě Vaše zdraví, nad čím přemýšlíte? 8o 8o

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 14.03.18 08:02

UVAZUJES? 8o 8o 8o

Ma nelecenou hepatitidu min 2 roky. Vis, co vsechno takova hepatitida C zpusobuje?? To neni ryma. Muze te to mimochodem klidne zabit. Paneboze. :(

Příspěvek upraven 14.03.18 v 08:08

Lama Lama
Hvězda diskuse 46132 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 08:03

Podle me je todle i na trestni oznameni

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama