Přítel miluje svou bývalou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nonynka8
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 18.02.18 00:03
Přítel miluje svou bývalou

Ahoj. Nějak nevím, jak začít… Jen pro představu. Jsem rozvedená, s 5 letou holčičkou. Po delší době jsem si našla přítele. Je hodný, laskavý, k dceři má také hezky vztah. Jsme spolu přes rok. Jenže vím, že v nitru pořád miluje svou bývalou přítelkyni. Nevidaji se, napíší si.
Jenže občas mě napadají různé myšlenky, zda to má smysl. Zažila jsem si hodně zlého a vím, že je to ten nejhodnější chlap, kterého jsem poznala.
Ale jestli mi rozumíte, není to tam… Já ho miluji, mám vše vyřešené, někdy si říkám, že i odžité.
Ale chybí mi v tom vztahu taková vášeň. Mluvíme spolu o všem. Když se ho zeptám, jestli ji stále miluje, mlčí. Je to takové zvláštní.. :roll:

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16721 příspěvků 18.02.18 00:19

Každý rozchod se musí vnitřně zpracovat. Pokud to partner dosud nezvládl, je to pro tebe dost nedůstojná pozice. V podstatě funguješ jako vztahová „převoznice“. Asi bych s ním promluvila, že mě taková role ponižuje a postrádám smysl vztahu. Uvidíš, jesti on zabojuje, nebo tě rezignovaně nechá odejít.

LaraA
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 18.02.18 01:45

Spousta z nás se tak úplně nepřinesla přes někoho z minulusti. Pokud ho miluješ a on je hodný na tebe i dcerku, žádné procházení bych naplánovala.
Byt tebou ani se na jeho ex moc neptam. Není asi příjemné být vyslýchany, nedivím se, že to přítel moc nekomentuje…

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8836 příspěvků 33 inzerátů 18.02.18 05:22

Je divny, ze po roce to nema vyresene. Mne osobne by to vadilo. Mel by asi zustat nejakou dobu sam, aby si to poradne promyslel.

kve-tinka
Závislačka 4438 příspěvků 6 inzerátů 18.02.18 05:45

Jak vis ze ji miluje, kdyz s ni neni vubec v kontaktu? Jak se ti ta to myslenka dostala do hlavy??

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 07:55

Jo, taky jsem měla takového přítele. On byl teda ještě tak drzý, že se mi s tím svěřoval, plakal mi kvůli tomu na rameni a čekal ode mě pochopení a pomoc. Po roce jsem byla úplně vyřízená. Moc se mi ulevilo, když jsem si uvědomila, že nemám povinnost ho držet nad vodou a utekla jsem. Jestli máš takový pocit, tak to skutečně není zdravý vztah. Raději dej zpátečku.

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 18.02.18 07:56

A jak víš, ze ta vášeň chybí kvůli ex? Třeba je to jeho povahová vlastnost. Btw kdyby se mne manžel zeptal, zda miluji bývalého, tak taky mlcim a nejspíš mne to i dost naštve.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 18.02.18 08:10

Tak mě se někdo vyptávat, jestli ho miluju, jestli miluju bývalého apod. tak jsem z toho taky dost na větvi a to jsem vášnivá povaha. Myslím, že je to hlavně představa v tvojí hlavě a nedivím se, že to pro klid přítel nekomentuje. Jak by se ta vášeň konkrétně projevovala??

Ms.Ragdoll
Závislačka 2660 příspěvků 18.02.18 08:40

A to, ze ji stale miluje soudis podle toho, ze si obcas napisi? Ty vis, o cem si pisi? On to s tebou nejak resi nebo jak? A na to, jestli ji miluje, se ho ptas nejak casto? :think:

Ja jen, jestli to neprameni treba jen z toho, ze jsi krapet neduveriva…

Pises, ze mas sice vse v již odzite (proc ta rezignace?) a vyresene, ale mozna ze to tak uplne neni, a to prave prizivuje naplno tve pochyby, ktere muzou byt, dost mozna, uplne zbytecne. :nevim:

Treba na tu otazku nic nerika jen proto, ze na to nema jednoduse co rict a nechape, jak se na to vubec muzes ptat. Je prece s tebou, nebo ne? :nevim:

Amity
Kecalka 161 příspěvků 18.02.18 08:55
@nonynka8 píše:
Ahoj. Nějak nevím, jak začít… Jen pro představu. Jsem rozvedená, s 5 letou holčičkou. Po delší době jsem si našla přítele. Je hodný, laskavý, k dceři má také hezky vztah. Jsme spolu přes rok. Jenže vím, že v nitru pořád miluje svou bývalou přítelkyni. Nevidaji se, napíší si.
Jenže občas mě napadají různé myšlenky, zda to má smysl. Zažila jsem si hodně zlého a vím, že je to ten nejhodnější chlap, kterého jsem poznala.
Ale jestli mi rozumíte, není to tam… Já ho miluji, mám vše vyřešené, někdy si říkám, že i odžité.
Ale chybí mi v tom vztahu taková vášeň. Mluvíme spolu o všem. Když se ho zeptám, jestli ji stále miluje, mlčí. Je to takové zvláštní.. :roll:

Zakladatelko já zažil něco podobného, ale obráceně páč jsem chlap. Kdysi jsem potkal ženu, která neměla vyřešen předchozí vztah. Ač to ze začátku vypadalo, že ano a i mě o tom slovně utvrzovala, tak to tak ve skutečnosti nebylo.Bylo prostě cítit, že nejde do našeho vztahu naplno, tak nějak oddaně. Také tam bylo psaní přes SMS. Tento vztah jsem ukončil, protože to nemělo význam. Kolikrát byla myšlenkami úplně jinde a bylo vidět, že to nemá v sobě vyřešené. A víš co ona? Po nějaké době se dali s bývalým dohromady.Dnes vím, že spolu stejně nejsou, ale ona potřebovala dojít k tomu poznání sama, že tudy cesta prostě nevedla. Proto já sám chci v životě protějšek pouze s vyřešenou minulostí. Převoznictví je jen ztráta času a ublížení na duši. A ono vyřešit si minulost a ujasnit si co v životě dál a s kým prostě nějaký čas trvá. Ale je hodně lidí co toto neřeší jakýkoliv vztah.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2660 příspěvků 18.02.18 09:03

Ja jen, my zenske mame nekdy potrebu, porad vsechno pitvat, analyzovat. Ja nerikam, ze to neni nekdy od veci, casto je to proste instinkt. Ale nekdy je to jen nas vlastni strach, casto uplne zbytecny, ziveny ne uplne dobrymi zkusenostmi z ninulosti… Jen si myslim, ze kdyz se neco tvari, ze je v pohode, tak proste to v te pohode jednoduse může byt a taky je. :nevim:

Nekdy jsou lidi tak v soku, z toho ze je neco fajn, ze tomu podvedome nedokazi uverit, neda jim to, a ty chyby, vady proste cilene hledaji a nekdy i vytvareji, i kdyz tam vlastne nikde nebyly a nejsou. Protože to je pro ne zname, uz to zazili a to nezname, (ten klid a pohoda), je naopak desi, jestli to pisu srozumitelne :)

Clovek by se mel naucit, brat si z toho co prijde i to hezke, užívat si to, nepremyslet stale negativne, porad podezrat a tim si to kazit, pokud proto teda neni, nejaky legitimni a racionalni duvod samozřejmě…

Jen jiny uhel pohledu…

Hanýsek32
Stálice 95 příspěvků 26.07.18 17:43

holky taky to tak mám,mám chlapa rok a půl a on pořád i jeho okolí mluví o holce sekterou chodil před 5 lety půl roku ,navíc mi došla trpělivost už,protože dneska mi řekl,že nechápe co mi na tom vadí.řekla jsem mu že je konec,at jde za svojim srdcem i když spolu čekáme mimčo,na tohle opravdu nemám

anastazievalachova
Nováček 03.08.18 15:47

Tak takováhle situace by mi teda hodně vadila, držím palce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >