Přítel mistr světa, nemocné dítě, já lenoším v porodnici

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chuanita
Kecalka 345 příspěvků 05.12.17 13:28
Přítel mistr světa,nemocné dítě,já lenoším v porodnici

Ahoj. Potřebuji si jen ulevit, nemám s kým to probrat.

Na úvod jen dodám, že mám skvělého chlapa, máme se moc rádi, klape nám to. ALE-

Před porodem bylo všechno na mě. Byl pořád v práci a max mi půlhoďku, hoďku večer pohlídal plně obstarané dítě(najezené, napité, svačinka připravená) a to ještě stylem posadit k počítači. Já rychle letěla venčit psy, protože malý byl víc jak týden nemocný a ven sem se jindy nedostala a. Měla jsem silné bolesti na konci těh., kolikrát jsem nevěděla, jestli poslíčci nebo už kontrakce, do toho pak nemocná od malého. Samozřejmě v domácnosti jsem fungovat musela normálně, tak jako většina ženských nemám služku na úklid, vaření.. Ale před chlapem jsem to nerozmazávala, nemá rád stěžování.

Malý se zhoršil, skončila jsem s ním v nemocnici.taky nemocná, navíc s fakt bolestivými poslíčky, které byly celý den, noc. Fakt to bylo maso. Vydržela jsem to den a noc a na noc musel jít přítel. A tady to začíná:

Já odjela na noc domů, kontrakce, ráno do porodnice, velmi rychle potom porod. Bylo to vykoupeno asi těma šílenýma bolestmi před porodem, prostě porod samotný úžasný, rodila bych hned zas :) přítel v nemocnici na noc, druhý den jel už domů i s malým. A od té doby poslouchám jen jak on musí to a tamto a postarat se o to a tamto a nemá čas si odpočinout a jak on se musí starat a starat 8o přitom se stará jen o malého, obědy má od babiček, neuklízí kromě nádobí, prostě jen péče o dítě, topit, sníh, nakrmit zvířata. A já třetí den poslouchám jak on on on musí a jak to zvládá… Chválila jsem ho, podporovala ho, poznámky polykala.

ALE dnes z něj vypadlo v podstatě že se tu jen válím a on tááák sedřený. A ještě něco že"ale to ty nemůžeš znát"řekl mi v reakci na to, kolik on toho musí zvládnout. Chlap má rýmičku a chudák nemocný si nesmí lehnout a musí se starat. Já s denodenníma bolestma, nemocná před, při i po porodu, všechno jsem zastala před porodem sama, nic jsem po něm nechtěla, nestěžovala si, teď se zatím náročnějším miminkem v porodnici, s poporodníma poraněníma… Já si nezasloužím takové jednání kruciš.

Holky poraďte. Mám mu to vytmavit? Nebo nechat být? Chyba byla, že nebyl u porodu, musel být s malým. Bere to, že to byla rychlovka a pohoda džez a teď si tu ležím. Malý měl skoro 4 kg, zašitá jsem až na zadek.

Bez jeho blbých řečí jsem to brala rovnoceně, že oba jsme si v naší situaci vybrali stejně, on má povinnosti, já svoje a musí se to zvládnout. A on mě shazuje, jak on on on…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 05.12.17 13:32

@chuanita S úsměvem bych mu řekla: No vidíš a já tohle měla několik let v kuse :mrgreen: Aneb teprve v krizi se ukáže, jaký kdo je. Dokud jsi fungovala na 120 procent, bylo všechno vpořádku, jakmile funguješ pouze na sto, už je problém na světě.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 05.12.17 13:35

Jo vytmavila bych mu to. Pekne od plic. Tohle nesnasim. Zenska ma zvladnout vsechno a nesmi nic rict, a chlap je chudacek. Drz se.

dedrichov
Závislačka 2659 příspěvků 05.12.17 13:36

Na začátku píšeš, jak je absolutně báječnej… no ano.
Vytmavit a nepolykat trpce podpásovky, nene.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 13:36

Nemám k tomu co dodat, můj muž ví nebo aspoň má představu.

Nicméně známý si také říkal, co jeho žena celý den doma dělá, bohužel zemřela a zůstaly po ní děti 2 menší a jedno dospělé. Nyní si sype popel na hlavu. Kdyby neměl babičku, tak by to nedal.

Inko kvůli známému

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 05.12.17 13:37

Ma mimino at se stara.Sak ho chtel ne?

Avu
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 05.12.17 13:39

Vytmavila bych mu to a pořádně. Nic nepolykat, nebo to budeš mít ještě horší. To ani nevyvenčí psy, když jsi byla těhotná a máte nemocné dítě a letíš s nimi ty? Pff

Ice79
Závislačka 2554 příspěvků 05.12.17 13:39

8o Promiň, ale opravdu nemáš skvělého chlapa, jak píšeš v úvodu. O tohoto typa bych si já ani kolo neopřela. Nějak nechápu, na co ho máš. Přítěž. :nevim:

Russet
Echt Kelišová 9348 příspěvků 05.12.17 13:40

@chuanita
Nic si z toho nedělej, máš plné právo si trochu odpočinout. Vždyť si po porodu! On to přežije. A vsadím se, že až dorazíš domů, budeš v zápřahu na sto procent. Tak si polež a domů nespěchej.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 05.12.17 13:41

A hlavne, ty si stezovat nemuzes? Sverit se, ze uz nemuzes a on je doma 3 dny! a blbe keca! To bych mu razne pripomnela.

Netopirek
Echt Kelišová 7604 příspěvků 05.12.17 13:42

Chyba je v tomhle na tvojí straně. A to, že sis nestěžovala, protože on to nemá rád 8o
A nezapojila víc do chodu domácnosti. Já makám jen když je chlap v práci. Když je doma tak odpočívám. On musí vařit, nakupovat, obstarat děti. Pravidelně ho připravuji, že až se narodí třetí tak lepší to nebude.

Ty sis chlapa rozmazlila. Teď hlavně neudělej tu chybu, že zas budeš všechno dělat sama. Normálně mu vpal do obličeje, že on dělá pár dní to co ty děláš normálně denně. Holt se teď budeš muset smířit s trochu horší atmosférou, ale už ho neobskakuj

medunka23
Kelišová 6710 příspěvků 05.12.17 13:43

Nevycitala bych, ale přesně jak píše @Amys bych mu na ty litanie řekla, nojo a to si představ k tomu ještě vařit a nosit pupek. To jsem ráda, že si cenis toho co dělám, lepšího muže bych snad ani nemohla najít.

Upřímně je to tedy hnus, jako můj muž mi hodně pomáhá a před narozením druhé pomáhal, ale sám přiznal, že až když jsem byla s mladší v porodnici, teprve poznal co je to za mazec starat se 24hodin sám o dítě, nic nevycital a naopak říkal ať si v porodnici pořádně odpočinu že to zvládnou, jo a babičky mu jidlo opravdu nenosily.

budi
Závislačka 4104 příspěvků 05.12.17 13:43

Vytmavila bych mu to, vmetla do tváře všecko, při každé jeho minimální stížnosti bych mu dala ještě mimino k tomu, on si žil jak v bavlnce podle toho, co píšeš. teď narazil na realitu.
je to kruté, takhle na realitu narazit… ale aby se u toho choval jak malý fracek a chudáček…

nenech si to líbit, nenech se sebou zametat.

beruska9
Extra třída :D 10514 příspěvků 05.12.17 13:44

Jak sis ho naucila… :nevim: Ja si teda pravidelne stezuji, jak me „prace“ doma s ditetem vycerpava a chlap se musi podilet. K malemu miminu se moc nemel, tak varil a uklizel, s vetsim uz funguje podstatne lip, takze casto je s nim…a kdyz jsem nemocna, dite prebira hned po prichodu z prace.
Mimochodem, otec „ti dite nehlida,“ normalne se stara o vlastni dite. Stejne tak muz „nepomaha v domacnosti,“ podili se na potrebnych cinnostech. Zmen slovnik I pristup ;)

nelinka204
Kecalka 456 příspěvků 1 inzerát 05.12.17 13:46

@chuanita ahojky přesně jak píše Amys…také bych to řešila s úsměvem…alespon konečně zažívá to co ty jsi musela vše dělat a postarat se né jenom o syna, ale i o něj…pokud ti můžu poradit skrz lepší hojení po porodu…tak pořídit HA gel… polívat během i po potřebě výluhem z heřmánku a dubové kůry…pořídit homeopatika arnica montana 9 ch a staphysagria 15 ch 5 kuliček 2* denně… já sama byla dost šitá po prvním porodu…Hanka

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama