Přítel mně vyčítá, že jsem se nechala ostříhat

119
27.9.21 14:24

Přítel mně vysirá že jsem se nechala ostříhat

Ahoj :), je mi 32 dva let, mám jedenáctiletou dceru. S novým přítelem jsme teď rok. A štve mně že když jsem se nechala ostříhat nakrátko má pořád hloupý narážky. Typu že vypadám jak z Filmu kluci Nepláčou apod.. Docela mně to mrzí. Pro posouzení přidávám foto, před a po jestli teda vypadám jak travestita. Díky za názory i ty negativní.

Příspěvek upraven 27.09.21 v 14:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8461
27.9.21 14:26

Mno, nemela jsi to delat. Ale co, to doroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18582
27.9.21 14:27

Dlouhý jednoznačně hezčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
27.9.21 14:29

Taky se mi to nelíbí, promiň :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26672
27.9.21 14:29

@blackdahlia32 ano, bohužel, vypadáš ostříhaná jak nějaký 13letý chlapec, předtím jsi byla krásná žena - no to bude dorůstat tak 2 roky, pokud ti extrémně rychle nerostou vlasy - neměla jsi to dělat, ale co už teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8859
27.9.21 14:32

Jejda :lol: No nic, to se jednou stalo snad každému, zase to doroste ;) Nebo si je nechej prodloužit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
27.9.21 14:34

Delší byly jednoznačně lepší.
Kadeřnice to teda moc nevychytala, ale to doroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10118
27.9.21 14:34

No co. Však to doroste. Ale delší vypadaly určitě líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5951
27.9.21 14:35

Co tě to napadlo tak šíleně krátký střih? vždyť jsi měla tak krásné vlasy.. měla jsi je hodně zničené!?? v delších ti to vážně moc slušelo a ano - vypadáš teď velmi chlapecky, nech si aspoň nastřelit náušnice..
už to nestříhej, tobě fakt delší vlasy moc sluší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34559
27.9.21 14:36
@blackdahlia32 píše:
Ahoj :), je mi 32 dva let, mám jedenáctiletou dceru. S novým přítelem jsme teď rok. A štve mně že když jsem se nechala ostříhat nakrátko má pořád hloupý narážky. Typu že vypadám jak z Filmu kluci Nepláčou apod.. Docela mně to mrzí. Pro posouzení přidávám foto, před a po jestli teda vypadám jak travestita. Díky za názory i ty negativní.Příspěvek upraven 27.09.21 v 14:32
  1. delší lepší

b) víš jak si každý myslí, že vypadá mladší, protože mu to ze slušnosti hádaji? :mrgreen: Taky ty fakt vypadáš mladší… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11207

No, fakt vypadáš jak kluk, navíc stylově tak 90.léta minulého století.. A chlapi milují dlouhé vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3272

Delsi byly lepsi. Kdyz uz to dopadlo takhle, tak bych sla jinam, jestli to nepujde aspon trochu upravit, at to ma aspon smrnc, tohle je jako sestrih od maminky… Nebo uz to nechavas odrustat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
27.9.21 14:37

Jako transvestita urcite nevypadas, ale dlouhe jsi to mela rozhodne lepsi. Kdyby to byl aspon nejaky zajimavy strih, ale promin, nechci se te dotknout, ale je to jak kdyby te nekdo vzal podle kastrolu. I kratke vlasy muzou vypadat pekne, sla bych s tim jeste nekam jinam, at ti to trochu upravi. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
27.9.21 14:37

Přítel mně vysoká že jsem se nechala ostříhat

Nevím co znamená „přítel mně vysoká“ ale některým mužům se nelíbí krátké vlasy u žen. Pokud mají označit nějakou ženu za atraktivní, dlouhé vlasy berou jako nedílnou součást takového ženy a když pak jejich partnerka přijde bez varování ostříhaná na kluka, těžce to nesou. Pak jsou chlapi, kterým je to tak nějak jedno a nakonec ti, kterým přijdou krátké vlasy u žen velmi sexy (sem se řadím já). Je ale důležité, aby měla ženský účes a aby taková žena měla jemnější rysy, protože zdaleka ne každé ženě krátké vlasy sluší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3272
27.9.21 14:38

@Aduš8 jojo, nebyla jsem si jista, jestli osmdesatky, nebo devadesatky. Takovyto sestrih maji na fotce z prelomu 80/90 moje sestrenice, bratranec a segra, no takovi 4 hezci kluci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat