Přítel močí na podlahu!

Anonymní
17.10.19 02:18

Přítel močí na podlahu!

Ženy pomoc! Už si nevím rady, přítel patří k těm co se rádi napijí a začal chodit i v týdnu večer na „jedno“.. už se několikrát!!(za posledni mesic) stalo ze v noci vstal a vychcal se na koberec vedle postele 8o 8o 8o, zrovna teď!! a to před týdnem sliboval, že už se to nestane!! Vždycky tvrdí, že tak moc opilej nebyl a ze neví jak je to možné, pry snad nejaka porucha či co… No ja nevim co mám dělat.. Doma mame dve male deti, ted novorozene a ja se po letech vztahu nestačím divit… Co by jste na to řekly? Nesetkala jste se stím některá??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3599
17.10.19 02:21

Dej mu nočník vedle postele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19300
17.10.19 02:32
@Anonymní píše: Ženy pomoc! Už si nevím rady, přítel patří k těm co se rádi napijí a začal chodit i v týdnu večer na „jedno“.. už se několikrát!!(za posledni mesic) stalo ze v noci vstal a vychcal se na koberec vedle postele 8o 8o 8o, zrovna teď!! a to před týdnem sliboval, že už se to nestane!! Vždycky tvrdí, že tak moc opilej nebyl a ze neví jak je to možné, pry snad nejaka porucha či co… No ja nevim co mám dělat.. Doma mame dve male deti, ted novorozene a ja se po letech vztahu nestačím divit… Co by jste na to řekly? Nesetkala jste se stím některá??

Ne, nesetkala. Objednej profesionálního čističe koberců a nech ho to zaplatit. Možná si pak vzpomene, kde má vytahovat pinďoura.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 04:17

Zažila jsem od jiné opilé osoby. Musíš ho jedině odchytit.

Dělala to i dcerka, která chodila čurat v noci cca hodinu/dvě po usnutí a nebyla probuzená. Chodila po bytě a netrefila na záchod. To jsme ji také odchytávali a vodili na záchod. Byla tak mimo, že se i vztekala, kam ji vedeme.

• Nahlásit
  • Citovat
1501
17.10.19 04:23

Možná by pomohlo kdybys to veřejné zmínila jaké je prase… Třeba by se zastyděl kdyby jsi to třeba řekla nějakým dobrým přátelům/rodině před ním.. Ze už nevíš co máš delat… A přesně doufám že si to drhne sam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 04:43

Zažila jsem nesčetněkrát s přítelem, teď už manželem. A řešení je pouze nepít. Oni to v tom stavu nedokáží ovládnout, v jejich mysli jsou na záchodě, i když jsem ho důrazně přesvědčovala, že je třeba v kuchyni, jen na mě zíral a vůbec nevěděl, která bije. Je to podle mě jakási opilecká forma náměsíčnosti. Stávalo se to hlavně, když byl opravdu hodně opilý a nakombinoval různé druhy alkoholu. Když pil jen pivo, tak v pohodě. Ale největším spouštěčem byla tráva v kombinaci s alkoholem (zkusila bych se zeptat přítele, jestli si náhodou nedá i jointa kromě toho piva). No nezávidím ti to. Já jsem se s ním kvůli tomu neustále hádala. Problém byl, že si to vůbec nepamatoval. Navíc já jsem to nedokázala po něm neuklidit a nechat to tam, až se vyspí (což bylo po takových akcích až v odpoledních hodinách), takže to znal jen z mého výpraveni. Možná kdyby si musel po sobě pokaždé vytřít sám, tak by mu bylo trapně a snažil se s tím chlastem trochu hlídat. Ale tenkrát byl mladý a prostě o těch víkendech do sebe s kamarády lili co teklo. Uf, jsem ráda, že je to za námi.

• Nahlásit
  • Citovat
910
17.10.19 05:10

Je to totální prase nakopej se ho zadku a a ať se naučí pít blazen toto jsem ještě nikdy. Neslyšel a divím se co vy ženy trpíte vše začít si sebe vážit pořádně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
17.10.19 05:39
@kavulenka píše:
Možná by pomohlo kdybys to veřejné zmínila jaké je prase… Třeba by se zastyděl kdyby jsi to třeba řekla nějakým dobrým přátelům/rodině před ním.. Ze už nevíš co máš delat… A přesně doufám že si to drhne sam

To je rada toto - ponizovat a zesměšňovat manžela před ostatními :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3679
17.10.19 05:58
@someargue píše:
To je rada toto - ponizovat a zesměšňovat manžela před ostatními :roll:

Vždyť to není manžel. Je to jen přítel ;) podívej se na úvodní příspěvek. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6225
17.10.19 06:00

@truelly a jaký je v tom rozdíl? :roll: prostě je to partner, se kterým žije. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6225
17.10.19 06:04

Zakladatelko, ja osobně to zažila jednou, kdy se bývalý opravdu zpil do bezvědomí, od té doby se hlídal. Nemyslím si, že je to tak výjimečná věc a spouštěč je opravdu alkohol. Působí na každého prostě jinak. Buď nebude pít a nebo se s tím budeš muset smířit a vše udělat tak, abys eliminovala škody. Donutit ho koberec stočit, jestli tedy není v celé místnosti. Nic jiného se s tím asi dělat nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5583
17.10.19 06:04

Tak aspoň si nechčije do postele jako můj bývalej :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

Jediná dobrá rada je rozchod. Tady nepomůže nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10356
17.10.19 06:41
@someargue @Aduš8 píše:
@truelly a jaký je v tom rozdíl? :roll: prostě je to partner, se kterým žije. :zed:

mhm, partner? hovado je to, já bych s takovým nebyla :poblion: ale když si s hovadem udělala 3 děti, tak je každá rada drahá :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6225
17.10.19 06:45

@stinga to já osobně taky ne, pokud by s tím odmítl něco dělat. Jen pořád nechápu tu potřebu některých uživatelů tady. Neustále řešit, jestli na ten vztah mají nebo nemají papír, když to u toho tématu vůbec nehraje roli. Společné děti jsou, podle mě, o dost větší závazek, než papír.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
17.10.19 06:49

@Tableta proc by nepomohlo nic a hned radis rozchod? Proste at nepije ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama