Přítel na erotické seznamce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 07:22
Přítel na erotické seznamce

Ahoj, máme 5 lety vztah, bydlíme spoli a řekla bych že jsme i stastni. Včera jsem ale na společném pc přišla na to, že má přítel několik profilu na erotickych seznamkach. Tam si píše s miliony žen, zadoni o fotky, ptá se jich na oblíbené polohy. Když pak došlo k tomu, že se ho nějaká zeptala na schůzku, neodepsal. Ale tomu taky nemusím věřit. Když jsem na něj uhodila, začal brečet, že to je flirt a baví ho to, ale že mě miluje. Je fakt, že jsem teď na něj nějakou dobu neměla tolik času kvůli práci a škole, ale i tak jsme spolu spali. Je mi z těch keců, co jim psal, zle. Ještě co si posílali za fotky. Berete to jako neveru?

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 20.07.19 07:27
@Anonymní píše:
Ahoj, máme 5 lety vztah, bydlíme spoli a řekla bych že jsme i stastni. Včera jsem ale na společném pc přišla na to, že má přítel několik profilu na erotickych seznamkach. Tam si píše s miliony žen, zadoni o fotky, ptá se jich na oblíbené polohy. Když pak došlo k tomu, že se ho nějaká zeptala na schůzku, neodepsal. Ale tomu taky nemusím věřit. Když jsem na něj uhodila, začal brečet, že to je flirt a baví ho to, ale že mě miluje. Je fakt, že jsem teď na něj nějakou dobu neměla tolik času kvůli práci a škole, ale i tak jsme spolu spali. Je mi z těch keců, co jim psal, zle. Ještě co si posílali za fotky. Berete to jako neveru?

Brečet??? To je ale tragéd. Jak malé děcko, co chytnou při činu. Jako nevěru to beru. Inteligent fotky svého bim.base nikam nerozesílá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 07:40

Prosim nechat anonym. Resila jsem uplne to same s tim rozdilem, ze on ty schuzky navrhoval a kdyz ta holka souhlasila, uz ji neodepsal. Zjistila jsem to, protoze jsem zacala smejdit, aniz by o tom vedel. Kdyz jsem na nej uhodila, rekl mi, ze si jenom honil sebevedomi a ze si hral, ale s zadnou se nikdy nesesel-tomu fakt verim, protoze pak uz jim opravdu nenapsal. Slibil mi, ze toho toho necha a nechal..nevim, jestli nezacal vyvadet pozdeji- je to uz skoro 9let od teto zdalosti, nepatram po tom. Ale poradne se pres to beprenesu nikdy, porad to je zrada…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 07:42

A ano, jako neveru to v jistem slova smyslu beru

sediza
Závislačka 2731 příspěvků 20.07.19 08:00

Je to nevěra tak napůl. Ja rozlišuji neveru psychickou a fyzickou. Kdyz se chlap pod vlivem alkoholu vychrápe s nejakou pipkou nekde na večírku, protoze uz dlouho nemel sex a pak když se zamiluje do kolegyne v praci a trápí se, protože je bez jeji přitomnosti nešťastný. To co se děje vám, je ješté ta nejlepší varianta, pokud nedošlo k sexu. Za mě je nejhorší psychická nevěra. Protože tam už není místo pro lásku k vám. V případe manžela se nejedná o lásku, ale o pud a fyzickou potřebu si ulevit. Je to napůl fyzická nevěra, ke které nedošlo…a mozna taky je to typ člověka, co potrebuje obdiv a jeho sebevědomí a morálka nebude úplně OK. Ja bych si s nim o tom promluvila. Zkusila bych v sexu nejakou zmenu. Treba hrat hry, nebo neco, co by ho nadopovalo.

mrav
Vesmírná mluvilka 31451 příspěvků 20.07.19 08:57

Víc než nevěra bych řekl, že je to závislost a měl by s tímto problémem vyhledat psychologa. :mavam:

Janli
Echt Kelišová 9886 příspěvků 20.07.19 09:29

Je jako rybář, co chytí rybu a zase ji hodí zpátky. Nudí se, flirtuje a dokazuje si, že je samec. Tohle bych mu asi odpustila a vyřešila pár “fackama”, ale totálně by u mě klesnul tou slzavou scénou :roll:. Takhle se chlap mých snů fakt nechová… :?

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 20.07.19 09:32

@Janli jo, sportovní rybolov :lol:
Zakladatelko, řekla bych, že k tomu se uchylují muži (i ženy) s nízkým sebevědomím. Tak si posílají fotky a vzájemně se ujišťují, že to ještě jde :palec:

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 20.07.19 10:47
@Kfětoslava píše:
@Janli jo, sportovní rybolov :lol:
Zakladatelko, řekla bych, že k tomu se uchylují muži (i ženy) s nízkým sebevědomím. Tak si posílají fotky a vzájemně se ujišťují, že to ještě jde :palec:

Přitom je to furt stejný maso :roll: Já bych spíš než zrazení cítila nechuť. Že je tak omezenej, že ve volný chvíli posílá nahaté fotky a škemrá o jiné.

Monchichik
Echt Kelišová 9413 příspěvků 20.07.19 10:50

@mrav To už se dneska chodí k psychologovi i s tím, že někdo nahání ženský na internetu? Proč hned závislost?

Janli
Echt Kelišová 9886 příspěvků 20.07.19 11:37
@Monchichik píše:
@mrav To už se dneska chodí k psychologovi i s tím, že někdo nahání ženský na internetu? Proč hned závislost?

Protože dneska se chodí k psychologovi i když ti spadne moucha do kafe :roll:. To je moderní víš? Dřív to doma spravilo pár facek a týden tiché domácnosti, ale dneska se to musí řešit s odborníkem… :mrgreen:

Monchichik
Echt Kelišová 9413 příspěvků 20.07.19 11:41

@Janli No to jsou samé doporučení jdi k psychologovi, jdi do poradny…jako chápu, že někdy to opravdu přínosné je, ale co asi tak budou dělat v poradně s chlapem, co si dává inzerát na erotické seznamce? Nebo třeba vysvětlovat jinému chlapovi, že být nevěrný je fuj…co to jako pomůže? Nemám nic proti odborné pomoci, ale vocamcaď pocamcaď :mrgreen:

Janli
Echt Kelišová 9886 příspěvků 20.07.19 11:44

@Monchichik tady je jediný rozumný doporučení - dej si ledovou sprchu a jdi si zaběhat :mrgreen:.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 20.07.19 11:49
@Anonymní píše:

To je opravdu chlap. Typický dnešní xindl, který má svaly jen na prd…eli ze sezení u PC a charakteru tolik, že by ho včela unesla.Na co se ptáš? To nepovažuješ za nevěru?

Monchichik
Echt Kelišová 9413 příspěvků 20.07.19 11:50

@Janli no já bych to spíš viděla na : tady máš kufírek a támhle jsou dveře :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama