Přítel na mě a malou kašle

Anonymní
19.9.20 20:16

Pritel na me a malou kasle

Holky jsem v koncich…zkracene.. pritel zacal delat bojove sporty a od te doby na me a malou (14 mesicu) uplne kasle… Treninky pondeli utery ctvrtek (patky jezdi pryc na specialni treninky), sobota… Kdyz je doma ty dva dny v tydnu tak se ozve jen kdyz neco chce jist jinak sedi a diva se do mobilu celou dobu co je doma…dnes nez sel na trenink jsme byli domluveni na prochazce vsichni tri a uz jsme byli s malou obleceni, venku krasne a on mi minutu pred odchodem rekl ze nejde protoze jeho kamaradi maji zapasy zive a musi se divat.. porad jen bojove sporty resi nic vic :,( uz dal nemuzu…kdyz mu to vyctu rekne mi no tak ho odkladam tak copak? Nevidi jak mi je.. :,( dokonce mi dnes rekl ze mu je prednejsi bojovy sport jak ja..pak se omluvil ze to tak neni ale neverim tomu..jasne jde videt ze ma pred ocima jen bouove sporty nic vic…ted sedim u male v pokoji a brecim a rikam si proc mam malou zrovna s nim..predstavovala jsem si to vse jinak :,( jeho mama rika ze to nebyl dobry napad neco takoveho zacit delat zrovna kdyz mame tak cerstve narozenou holcicku… :,( Ma ten cas venovat vic nam nez bojovym sportum ale kdyz si chci o tom promluvit rekne mi ze nejsem zadna podpora… Jak ho mam podporovat kdyz na nas kvuli tomu kasle? Pry s tim mam pocitat :,( o takovy vztah ale ja nestojim…dnes prisel z treninku a samozrejme se hned ozval co udelam na jidlo..neudelala jsem mu nic..udelal si sam a sedl opet na mobil…uz nevim co delat dal tohle me nebavi jak by jste to resily vy? Jinak do tohho chodi i behat v sobotu a nedeli rano…je hezke ze ma konicky ale s mirou, kdyz mame miminko… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.9.20 20:17

Jeste dodam ze jsem se zvedla ze jdu vedle k male do pokoje lepsi nez se na nej divat jak jsem zase vzduch a cumi do mobilu a pri ceste do pokoje mi rekl ahoj

• Citovat
  • Nahlásit
19829
19.9.20 20:24

Chod s ním alespon občas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1557
19.9.20 20:25

Hele, to je těžký. Evidentně nemá zajem. Je spokojenej, nikdo ho neobtezuje, nemusí se omezovat. Prostě nezralej nebo úplně nerodinny typ. Máš kam jít? Zkoušela jsi to, nemá zájem s Vámi trávit svůj čas. Je to velkej bojovník, tak ať si jde, kam ho srdce táhne. Já říkám na rovinu, že bych s ním nebyla. Starat se o něj jak o fakana a co z toho. Jestli máš možnost, tak bych od něj šla hned. Jestli nemáš, tak bych počkala, až se po rodicaku postavím na vlastní nohy a šla bych. Na něj bych hodila bobek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1875
19.9.20 20:31

Kolik mu je? Tohle mi přijde docela pubertální :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3128
19.9.20 20:32

Manzel cca ve veku tve dcery zacal chodit na ryby. Zacali jsme mit slusnou krizi az to vyvrcholilo tim, ze jsem mu rekla, ze nejsem stastna a jsem pripravena od nej odejit. To mu konecne otevrelo oci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
19.9.20 20:34

No, je potřeba mu přesně sdělit tvoje pocity a následky, které to bude mít, pokud je nebudete řešit, tzn. sdělení a otázky ve stylu:

1. Nelíbí se mi mít takový vztah, odcizujeme se - chceš to změnit nebo žít takhle dále?
  1. pokud to chce změnit - OK, pojďme se domluvit na určitých pravidlech a kompromisu, který bude vyhovovat oběma.
  1. pokud to nechce změnit - stačí nahlas vyslovit možnost odchodu ze vztahu. Pokud to s nim nehne, je potřeba odejít.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13816
19.9.20 20:37

A před tímhle koníčkem fungoval jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18908
19.9.20 20:37

No dej mu vybrat, bud sporty, nebo vy a v případě, ze si vybere sporty, se sbal a jdi pryc :nevim: co jineho chces delat? Maximalne se muzes dozivotne trapit, nebo na ty sporty chodit s nim no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 20:38

Normalní sobec. Řekla bych mu, že i kdyby byl nejlepší bojovník ze všech, pro tebe je ten co prohrál, protože nechápe, co je v životě důležité. Je to rodina, a pokud to neví, tak si neměl dělat dítě. Oznamila bych mu, že má týden na to, srovnat si priority, pokud se mu to nepodaří, jdu hledat jinýho tátu pro svoji dceru. Jako múj manzel je hodně zamestnanej clovek. Má velmi nárocnou a dobře placenou práci. K tomu musí cvičit a sportovat, jinak by se zbláznil, ale vzivote by ho nenapadlo ukradat tolik z rodinného času. Má fitko doma, chodi tam obden na 40 minut. Jezdi na kolo. Vstane rano v šest a nez ja se se synem vyhrabeme z postele a nasnidame apod., je do 10h doma a vyrážíme buď na rodinný výlet nebo jsme spolu a na výlet se jde po obědě. Vy jste dítě planovali? Proč nejste svoji?

• Citovat
  • Nahlásit
19.9.20 20:42

Dělej ten sport taky. Až malá povyroste začni jezdit s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 20:42
@Královna Kosmíru píše:
Dělej ten sport taky. Až malá povyroste začni jezdit s nim.
Můžeš sebou brát i dítě!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 20:52

No bohuzel, pokud nema zajem, nic s tim neudelas. Musis si srovnat v sobe, jestli to budes dal trpet nebo ne a podle toho se zaridit. Domluvit se s nim zkousis, to klidne zkousej dal. Jeste je moznost, ze kdyz s tim ted zacal, hodne ho to bavi a casem prestane, ale ja osobne bych na to necekala a zaridila se jak pise @Petrusska007

• Citovat
  • Nahlásit
19.9.20 20:56

Nauč se ten sport taky. Za 1. si to s nim můžeš rozdat a za 2. vás to stmelí, za 3. se ubráníš, za 4. budeš v kondici, za 5. budeš na sebe strhávat pozornost jeho kolegů = začne si tě víc všímat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3581
19.9.20 21:02
@Královna Kosmíru píše:
Nauč se ten sport taky. Za 1. si to s nim můžeš rozdat a za 2. vás to stmelí, za 3. se ubráníš, za 4. budeš v kondici, za 5. budeš na sebe strhávat pozornost jeho kolegů = začne si tě víc všímat.

Tohle je určitě cesta a kdyby zakladatelka začala treba šít a venovala by se tomu prakticky neustále, její přítel by jistě zakoupil stroj i pro sebe šili by láskyplně společně a ztmelilo by je to :srdce: :mrgreen: Vztahy jsou jistě i o tom se prizpůsobit, ale také o TOLERANCI A RESPEKTU a KOMPROMISECH. Nelze proste travit veskery rodinny cas cvicenim a koukanim v TV na cvičení. Oni maji dítě!!! Tomu je potreba se venovat a ne aby byli rodice neustale v tahu a aby jejich jediny spolecny rodinny cas byl v tělocvičně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama