Přítel na me řve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 18:31
přítel na me řve

Ahoj, potřebovala bych se poradit nebo spíš vyzpovídat. Dnes jsem se s přítelem pohádala (hádal se spis on).Kvůli úplný blbosti. Nenasel lžičku, protoze to do šuplíku neposkládám, tak jak je on zvykly a začal mi to vyčítat, tak Já se naštvala a řekla jsem mu, ať si myje nádobí on.Pak mel kecy, tak jsem mu šla pro tu lžičku a dala ( trochu neohrabane, tak ze spadla na zem ) každopádně to nebylo zamerny a jemu přeskočilo a hodil po me talíř. Pak začal házet vším možným a nakonec rozbil konferenční stolek - to vse se odehrávalo před dcerou. Pak se oblékl a sel pryč. Nevím jak mám na to reagovat az přijde domu. Docela me to za mrzelo, nevím jestli to je Tim těhotenstvím a celkove hormonama, ale fakt se z toho necítím nejlíp. Jak by jste na takovou scénu reagovaly vy? Děkuji za odpovědi a zároveň se omlouvám za připadne chyby, písm z mobilu..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 14.12.16 18:35

Ja bych na par dni odjela. Scény nesnáším

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 14.12.16 18:36

Kopla bych ho do zadku.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 18:37

Vyhodila bych ho ted na tebe hodil talíř a rozbil stolek, příště s tím stolem praští po hlavě

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 14.12.16 18:45
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych se poradit nebo spíš vyzpovídat. Dnes jsem se s přítelem pohádala (hádal se spis on).Kvůli úplný blbosti. Nenasel lžičku, protoze to do šuplíku neposkládám, tak jak je on zvykly a začal mi to vyčítat, tak Já se naštvala a řekla jsem mu, ať si myje nádobí on.Pak mel kecy, tak jsem mu šla pro tu lžičku a dala ( trochu neohrabane, tak ze spadla na zem ) každopádně to nebylo zamerny a jemu přeskočilo a hodil po me talíř. Pak začal házet vším možným a nakonec rozbil konferenční stolek - to vse se odehrávalo před dcerou. Pak se oblékl a sel pryč. Nevím jak mám na to reagovat az přijde domu. Docela me to za mrzelo, nevím jestli to je Tim těhotenstvím a celkove hormonama, ale fakt se z toho necítím nejlíp. Jak by jste na takovou scénu reagovaly vy? Děkuji za odpovědi a zároveň se omlouvám za připadne chyby, písm z mobilu..

Toto by si ke mně chlap dovolil jen a pouze jednou a konec…

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 14.12.16 18:46

Joke? 8o

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 14.12.16 18:48
@Anonymní píše:
nevím jestli to je Tim těhotenstvím a celkove hormonama, ale fakt se z toho necítím nejlíp.

Přítel rozmlátí co mu přijde pod ruku kvůli lžičce a ty se divíš, že se necítíš nejlíp 8o
Ne, hormonama to není.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18504 příspěvků 14.12.16 18:48

Předně - tohle přítel nikdy neudělá. No a vzhledem k tomu, že jsi s ním těhotná a budeš s ním mít druhé dítě, tak co asi zmůžeš. Ukliď a neházej po něm lžičky ani neúmyslně.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 14.12.16 18:55
@jednažena píše:
Kopla bych ho do zadku.

Určitě. V této situaci si může vybírat. A je to s tou lžičkou tak zásadní exes, že ho to diskvalifikuje pro celý další život a otcovství. Jinak byl určitě před tím báječný, proto také lidé spolu mají dvě děti, ale změnil se.

SlecnaSally
Kelišová 6324 příspěvků 14.12.16 19:18

To asi pro vás nebude zrovna bezpečné prostředí

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 14.12.16 19:20

Nechápu, že si zakladatelka stěžuje. Nikdo jí ho nenutil ani s ním mít dvě děti. Jakýho hledala, takovýho našla :nevim:.

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 14.12.16 19:22

@Burj Chalifa Prave, lidi se meni, ale jen k horsimu.

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 14.12.16 19:24
@Tichošlápek píše:
Ja bych na par dni odjela. Scény nesnáším

Ja bych odjela na furt a nebo jeho vyhodila, at jde demolovat nabytek jinam.

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 14.12.16 19:25

@jednažena je s nim podruhé těhotná :nevim: nebude tak jednoduché se ho zbavit a přitom to zvládnout

ontar
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 14.12.16 19:27
@jednažena píše:
Kopla bych ho do zadku.

Taková ta moderní ženská klasika - když se ti to nelíbí, tak si to udělej sám si zaslouží aspoň 2 kopance do zadku..a pořádný…a pokud to nepomáhá, tak ženskou vyměnit..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >