Přítel na nás jako rodinu nemá čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajkalinka
Povídálka 50 příspěvků 25.11.17 11:05
Přítel na nás jako rodinu nemá čas

Ahoj, potřebovala bych poradit.
Jsme s přítelem 4 roky. Máme spolu téměř rocni dceru. Nyní nás vztah vypadá asi takhle. Je do vecera v práci, přijde domu mrkne na nás, někdy ani to ne, jde do garáže, pozve si kamose, a tam sedí a pije pivo… třeba do 22:00. Pak přijde, lehne na gauč a kouká do mobilu.kdyz má volno, vstane, ani se nenasnida, a dojede opět pro kamose, a buď jde do garáže, nebo dělat dříví nebo cokoliv jinyho. Po věcech Neřekne co dělal v práci, nebo co se za ten den stalo..když mu říkám, ze jsem na dceru furt sama, já rodinu mám daleko, a ta jeho stojí za starou backoru, nebo jestli by ji mohl třeba jen na krmit, nebo vykoupat řekne ze to nedá, a ze musí zase jít. S ničím mi doma nepomáhá, a mě to tak štve, protože dceru strašně chtěl. jenom se hádáme.. a já nemám žaludek za nim po hodině přijít a dělat jakoby se nic nestalo..nevezme nás na výlet, nebo na procházku, nechytne mě za ruku, nedá mu pusu… a proč to píšu, má První laska mi teď napsal, ze by o mě strašně stal, i s dcerou. A já jsem se Přistihla ze ba nej každý večer a každý den myslím… ale neviděli jsme se celých dlouhých 5let… chtěla bych odejít, ale nemám kam. A proto asi zůstávám ve vztahu kde nejsem šťastná, nebyl nebo není na tom někdo podobně? Nebo co by jste dělali na mem místě vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Romilda
Kecalka 391 příspěvků 25.11.17 11:12

Poradila bych asi tohle: Napřed si s přítelem promluv, řekni mu, že v takovém vztahu nejsi šťastná a chceš aby si vás víc všímal, jinak že odejdeš. Uvidíš, jak na to zareaguje. Pokud se to nezlepší, pak hledej variantu, kam s dítětem odejít. Ale hlavně se hned bezhlavě nevrhej do nového vztahu, bylo by to vytloukání klínu klínem.

Kajkalinka
Povídálka 50 příspěvků 25.11.17 11:14

@Romilda říkala jsem mu to kolikrát. Nevěří mi ze odejdu…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 25.11.17 11:14

Odešla bych, ale ne do dalsiho vztahu. Proste bych se osamostatnila a az pak se vazala jinde. Co tvoje rodina? Nepomůže do zacatku? Navýšila bych rodicak na max a po jeho vybráni šla do práce. Mas nějaké úspory? Možná by vám se současným partnerem stačilo jen odloučení, aby mu docvaklo, co ztratí

Amity
Kecalka 158 příspěvků 25.11.17 11:15

@Kajkalinka Kolik je Tobě a kolik partnerovi?

Kajkalinka
Povídálka 50 příspěvků 25.11.17 11:16

@Amity oboum dvoum 21.let

Kajkalinka
Povídálka 50 příspěvků 25.11.17 11:17

@Tichošlápek ano takhle jsem už odešla, a sekal latinu tak tři dny…

Amity
Kecalka 158 příspěvků 25.11.17 11:21
@Kajkalinka píše:

A on opravdu plánoval potomka takto brzy? Nebo až po oznámení, že čekáte, tak to tedy přijal, jak píšeš, že ji strašně chtěl.
No za mě osobně. V 21 letech jsem byl úplně někde jinde než u myšlenek na mimino.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 25.11.17 11:21
@Kajkalinka píše:
@Tichošlápek ano takhle jsem už odešla, a sekal latinu tak tři dny…

Ono jestli mu to opakovaně říkáš a ma zkušenost, ze uz ses jednou vrátila, tak te asi nema důvod brát moc vazne. Začala bych řešit finanční zajištění a osamostatnění. Uvidíš jak to to půjde a pak se rozhodni s čistou hlavou co dal. Ale rozhodne bych neodchazela do dalsiho vztahu

Kajkalinka
Povídálka 50 příspěvků 25.11.17 11:23

@Amity ano opravdu chtěl dítě tak brzy.

Markéta80
Hvězda diskuse 38685 příspěvků 25.11.17 11:31
@Kajkalinka píše:

takže s bývalým jsi se viděla když Tě bylo 16? No použij hlavu a popřemýšlej co uděláš až se s bývalým sestěhuješ a on po pár týdnech řekne že na to nemá, nechce se starat o cizí dítě? nějaký důvod asi byl proč jste se rozešli a až Tě řekne at jdeš tak půjdeš kam?

Aries6
Generální žvanilka 21865 příspěvků 2 inzeráty 25.11.17 11:32

@Kajkalinka Hlavně prvně zavzpomínej, proč jste se s bývalým rozešli. Vzpomínky blednou, zůstává to hezčí, to horší mozek vytěsní. Taky jsem slyšela, že se můj bývalý nemá dobře a hodně mě to vzalo a říkala jsem si, že jsem ho neměla opouštět. Ale pak se mi vrátí i další vzpomínky a vím, že jsem udělal dobře.
S přítelem bych se pokusila promluvit. Dala mu jasně najevo, co mi vadí. Pokud má tolik práce, že tam musí být do večera, ať zváží změnu. 2× týdně bych pivko tolerovala. Ale nemůžete žít takhle VEDLE sebe… Zkusila bych ještě pár akcí pro záchranu. Pokud nebude reagovat, tak se osamostatnit, postavit se na nohy a pak teprve hledat další vztah. Rovnou k jinému, zvlášť, když už je tady dítě, bych nešla.
Ale nedá mi to, byť tyhle otázky jindy ráda nemám. Ale jaké to bylo před dítětem? V těhotenství? Jak dlouho se chová tak, jak teď?

pikola
Neúnavná pisatelka 18684 příspěvků 25.11.17 11:32

No než jste měli dítě, jak dlouho jste se znali? Bydleli jste spolu, žili jste spolu? Jinak k nějaké první lásce z 16 let bych se zrovna neupínala. Postav se spíš na vlastní nohy než se zase nacpat k někomu. Oba se chováte jako nedospělí.

Aries6
Generální žvanilka 21865 příspěvků 2 inzeráty 25.11.17 11:34

Teď dočítám věk… 8o fakt se postav na vlastní nohy a co se týče bývalého, byla bych hodně opatrná. Vždyť jste byli ještě děcka.

Kajkalinka
Povídálka 50 příspěvků 25.11.17 11:34

@Markéta80 byl důvod no, ale ten ze jsem pro nej byla dost mladá, on o 10let starší než já, a chtěl rodinu, a věděl ze já mu to dat v danou chvíli nemůžu ;) nicméně do teď nemá svou rodinu ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama