Přítel na seznamce, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 07:09
přítel na seznamce, zkušenosti?

Ahoj, měsíce jsem sem nic nepsala, byla jsem spokojená se vztahem, včera se karty trochu obrátily.

Mám 4 letý vztah, oba 25, ač jsem si myslela, že je vše v klidu, evidentně ne. (Ex)Partner chodil na něco jako seznamku, tam si bezmyšlenkovitě anonymně z cizího účtu psal s mnoho děvčaty (co - nevím). Posílali si i nahé fotografie kde potřeboval uznání, i když tvrdí že ne. (Ano, nechal si odemčený mobil a poslední dobou byl na mě nepříjemný), fakt že teda zapíral dlouho. Co mě ale asi dostalo ještě víc, kamarádům posílal (podobně morálně nevyspělí) fotky holek v prádle z okolí, z práce našeho města!, které si hledal na sociálních sítích. Psal k tomu dost nechutné komentáře, že by stála za hřích, že by ji „odšpuntoval“. Řekl mi, že to bylo v průběhu pulroku a bavilo ho to, že to dělal z nudy. Ha. Já z tý nudy celou noc nespala a mám zkažené léto.
Vím, že řešení je jen jedno, přesto jsem si dala čas na rozmyšlenou. Mně by tohle nenapadlo udělat. Je nutno říct, že je trochu narcis a má vysoké nároky na vzhled. Tohle přece dělají 17letý puberťáci a ne kluk, co má vztah ne?

Myslela jsem si, že mě se tohle nemůže stát, jsem se sebou docela spokojená, cvičím, hodná - možná až blbá. V tom bude ten problém. Strašně mě zklamal

Řešili jste něco podobného? Asi nemá cenu s takovým člověkem plánovat dítě, že? Abych jednou nenarazila

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 08.07.19 07:15

Ne nemá.. :roll:
Já bych to ukončila, tohle už je dakeko za hranicemi a důvěra je v háji.. :cert:

Russet
Neúnavná pisatelka 17057 příspěvků 08.07.19 07:15
@Anonymní píše:
Ahoj, měsíce jsem sem nic nepsala, byla jsem spokojená se vztahem, včera se karty trochu obrátily.

Mám 4 letý vztah, oba 25, ač jsem si myslela, že je vše v klidu, evidentně ne. (Ex)Partner chodil na něco jako seznamku, tam si bezmyšlenkovitě anonymně z cizího účtu psal s mnoho děvčaty (co - nevím). Posílali si i nahé fotografie kde potřeboval uznání, i když tvrdí že ne. (Ano, nechal si odemčený mobil a poslední dobou byl na mě nepříjemný), fakt že teda zapíral dlouho. Co mě ale asi dostalo ještě víc, kamarádům posílal (podobně morálně nevyspělí) fotky holek v prádle z okolí, z práce našeho města!, které si hledal na sociálních sítích. Psal k tomu dost nechutné komentáře, že by stála za hřích, že by ji „odšpuntoval“. Řekl mi, že to bylo v průběhu pulroku a bavilo ho to, že to dělal z nudy. Ha. Já z tý nudy celou noc nespala a mám zkažené léto.
Vím, že řešení je jen jedno, přesto jsem si dala čas na rozmyšlenou. Mně by tohle nenapadlo udělat. Je nutno říct, že je trochu narcis a má vysoké nároky na vzhled. Tohle přece dělají 17letý puberťáci a ne kluk, co má vztah ne?

Myslela jsem si, že mě se tohle nemůže stát, jsem se sebou docela spokojená, cvičím, hodná - možná až blbá. V tom bude ten problém. Strašně mě zklamal

Řešili jste něco podobného? Asi nemá cenu s takovým člověkem plánovat dítě, že? Abych jednou nenarazila

Ne nemá. Klidně bych před ním sežrala tabulku čokolády a přibrala 5 kilo. Uvidíš, kde by byla jeho „láska“.

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 08.07.19 07:17

Ahoj, myslím, že jsi si odpověděla sama. Opravdu to nemá cenu. Bude to dělat pořád a pořád, možná chvilku bude klid ale pak začne znova. Teď bych byla ráda, že tu rodinu s nim nemáš.

Lychee13
Závislačka 3241 příspěvků 08.07.19 07:25

Pošli ho do zadele a užij si léto ;)

alialiali
Kecalka 452 příspěvků 08.07.19 07:31

Tak s takovym chlapem bych neplanovala už ani zbytek tohoto léta… :poblion:

mary.27
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 08.07.19 07:36

Zahazuješ se s nezralým ňoumou. ;)

Annabela11
Závislačka 3912 příspěvků 08.07.19 08:34
@Anonymní píše:

Ne tohle nedelaji jen 17leti pubertaci to hooodne pridej.

arinecka
Kelišová 6556 příspěvků 08.07.19 08:35

A co vymyslí z nudy příště? S ním bych neplánovala už ani to léto.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 08.07.19 12:29
@Anonymní píše:

Dítě, s tímto zjevně nevyzrálým pitom.em? Fakt ne, pošli ho do oběhu. :roll: :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 15:54

My to máme naopak, pro mě je můj muž prvním sexuálním partnerem. Popravdě, štve mě to, a kdybych mohla vrátit čas, využila bych nějaké z příležitostí, které byly, a sex s jiným bych si ráda zkusila. Ale čas vrátit nejde a může bych nepodvedla. A zároveň bych mu tyhle myšlenky nikdy nepřiznala.
Ve tvém případě bych byla opatrná, vadilo by mi to flirtování i to, že s říká, že se s tím musí smířit. Na druhou stranu by to ale pro mě nebyl důvod k rozchodu, na to jsou ty pochybnosti moc „co kdyby“. Buď s ním a doufej…:-)

Petája
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 08.07.19 16:13
@Anonymní píše:
My to máme naopak, pro mě je můj muž prvním sexuálním partnerem. Popravdě, štve mě to, a kdybych mohla vrátit čas, využila bych nějaké z příležitostí, které byly, a sex s jiným bych si ráda zkusila. Ale čas vrátit nejde a může bych nepodvedla. A zároveň bych mu tyhle myšlenky nikdy nepřiznala.
Ve tvém případě bych byla opatrná, vadilo by mi to flirtování i to, že s říká, že se s tím musí smířit. Na druhou stranu by to ale pro mě nebyl důvod k rozchodu, na to jsou ty pochybnosti moc „co kdyby“. Buď s ním a doufej…:-)

Tak to já bych se s ním rozešla, nevyzrálej chlap, zahleděný do sebe. Co až bude těhotná, přibere pár kilo? To už pro chlapečka nebude reprezentativní a bude po lásce. Jak psala @Russet, moc hezké přirovnání s čokoládou, přesně tohle mne napadlo, když jsem začala číst diskusi. Božínku a to posílání fotek holek z okolí v prádle, kolik mu je, 15? Zakladatelko nekaž si léto a s důvěrou k němu už je to stejně v háji…

Váš příspěvek
Reklama