Reklama

Přítel nebo přítel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Calza
Povídálka 39 příspěvků 03.09.18 14:44
Přítel nebo "přítel" ?

Ahoj,

můj přítel mně oslovuje „kundičko“ nebo „prcinko“ - je mi to hrozně nepříjemné. Když mu řeknu, že se mi to nelíbí, tak
mi odpoví: „Ale mně se to líbí“ a říká mi tak dál.

Když někde jdeme spolu na veřejnosti, hrozně kouká po jiných ženských, přesto že jsem mu několikrát říkala, jak mně to mrzí..
přitom mi to myslím sluší, starám se o sebe..

Dělá a říká věci, o kterých ví, že mi vadí (prý ze srandy), nějakou dobu to vždycky vydržím, ale pak už vypěním a to mi ještě řekne, že mi všechno vadí.. pro příklad: on má rád vodu, po umytí rukou si je 2× neutírá. Pak jde a sáhne mi třeba mokrou
rukou na obličej, což je mi nepříjemné a říkala jsem mu to xkrát, kor pokud jsem už třeba nalíčená..
na to odpoví, že voda je život, že ji má rád..
100× nic pořád dokola vážně dokáže umořit vola..

Tohle všechno logicky dost narušuje můj vztah k němu a kolikrát nemám chut k fyzickému sblížení s ním.. a to mi pak vyčítá, že na to nejsem.
Já bych na to byla, ale nejsem stroj, potřebuju se taky cítit milovaná..

Ráda bych poprosila o Vaše názory zvenčí..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4302 příspěvků 03.09.18 14:47

Partner je poněkud sebestředný…
Pro začátek bych doporučoval oslovovat ho pindičíčku, nebo čuráčku. Třeba mu to dojde. Pokud ne, chce to změnu modelu…

leisa
Kecalka 281 příspěvků 03.09.18 14:48

Není ochoten respektovat tvoje pocity, jak myslíš, že se vztah bude vyvíjet dál ? Osobně bych to ukončila dřív, než nastanou větší problémy.
Tohle prostě není partner do života.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 03.09.18 14:51

Chová se jako blbec. Jsem za rozchod.

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 03.09.18 14:52

Akorát tě provokuje :lol: Bych mu to oplácela uplně stejně a pak se na něj vybodla. Ale nějak nápaditě, aby bylo po jeho.

eumedon
Extra třída :D 13519 příspěvků 03.09.18 14:53
@Premek_Orac píše:
Pro začátek bych doporučoval oslovovat ho pindičíčku, nebo čuráčku. Třeba mu to dojde. Pokud ne, chce to změnu modelu…

Nebo žížalko.

Taka
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 03.09.18 15:00

Sebestředný egoistický blb. Líbí se mi nápad od @Premek_Orac. Až ti tak řekne, oslovila bych ho podobně. Pokud mu to bude dál připadat ok, tak pryč. Pokud není schopen respektovat takovouhle prkotinu, tak to stejně dřív nebo později skončí.

elibro
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 03.09.18 15:02

@eumedon já bych mu říkala „kokůtku“. Jednak je to jednoznačný, jednak ho to dokonale vystihuje.

eumedon
Extra třída :D 13519 příspěvků 03.09.18 15:07
@elibro píše:
@eumedon já bych mu říkala „kokůtku“. Jednak je to jednoznačný, jednak ho to dokonale vystihuje.
:lol:

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 03.09.18 15:16

Tak se mi zdá, že je to trochu puberťák. Nevím kolik mu je ale podle toho co jsi napsala bych mu tipovala tak 16 let… :roll: S prominutím idiot, nebyla bych s ním už ani 5 minut. :zed:

rokris
Kelišová 6004 příspěvků 03.09.18 15:18
@Calza píše:
Ahoj,

můj přítel mně oslovuje „kundičko“ nebo „prcinko“ - je mi to hrozně nepříjemné. Když mu řeknu, že se mi to nelíbí, tak
mi odpoví: „Ale mně se to líbí“ a říká mi tak dál.

Když někde jdeme spolu na veřejnosti, hrozně kouká po jiných ženských, přesto že jsem mu několikrát říkala, jak mně to mrzí..
přitom mi to myslím sluší, starám se o sebe..

Dělá a říká věci, o kterých ví, že mi vadí (prý ze srandy), nějakou dobu to vždycky vydržím, ale pak už vypěním a to mi ještě řekne, že mi všechno vadí.. pro příklad: on má rád vodu, po umytí rukou si je 2× neutírá. Pak jde a sáhne mi třeba mokrou
rukou na obličej, což je mi nepříjemné a říkala jsem mu to xkrát, kor pokud jsem už třeba nalíčená..
na to odpoví, že voda je život, že ji má rád..
100× nic pořád dokola vážně dokáže umořit vola..

Tohle všechno logicky dost narušuje můj vztah k němu a kolikrát nemám chut k fyzickému sblížení s ním.. a to mi pak vyčítá, že na to nejsem.
Já bych na to byla, ale nejsem stroj, potřebuju se taky cítit milovaná..

Ráda bych poprosila o Vaše názory zvenčí..

Kolik mu je let? Nevěřila bych náklonnost někomu, kdo by mě takto na veřejnosti oslovoval. Jen jestli nebere „ze srandy“ i samotný vztah.

terinka4444
Hvězda diskuse 67155 příspěvků 03.09.18 15:19
@Premek_Orac píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to bych s nimi chtěla být pohormadě s sledovat jejich debatu. Co si dáš kundičko? Kofolu prosím čůráčku :mrgreen:

Calza
Povídálka 39 příspěvků 03.09.18 15:22
@Le_lenaz píše:
Tak se mi zdá, že je to trochu puberťák. Nevím kolik mu je ale podle toho co jsi napsala bych mu tipovala tak 16 let… :roll: S prominutím idiot, nebyla bych s ním už ani 5 minut. :zed:

Je mu 41 let..

rokris
Kelišová 6004 příspěvků 03.09.18 15:23
@terinka4444 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to bych s nimi chtěla být pohormadě s sledovat jejich debatu. Co si dáš kundičko? Kofolu prosím čůráčku :mrgreen:

Já kdysi tomu svému něco podobného udělala, taky veřejně. Když seděl s chlapama v hospodě. Velice se poučil.

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 03.09.18 15:28

@Calza Tak to už by se snad měl umět chovat ne? :pocitac: Tohle oslovování by mi teda vadilo a nedokážu si představit že by mě tak oslovoval muž, který by mě měl milovat. Ať si najde nějakou „kundičku“ a dí ti pokoj. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >