Přítel je spíše jako spolubydlící

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 22:18
Přítel nebo spolubydlící?

Hezký večer přeji, jsem s přítelem 3 rokem a náš vztah se nikde neposouvá. Řeknu to tak jak to je a jak to máme. Máme spolu ročního syna. Přítel chodí do práce domů. Ale co z toho když mi pokaždé usne na sedací soupravě a spí, kdyz ho budím nezájem mám ho nechat tak. A mě je pak s toho na nic. Ukládám se sama ke spánku. Pak taky venku v obchodním centru mě nechce držet za ruku. A píše mi jen do mesengru že mě miluje doma neříká nic mlčí. A zajímá jo jen TV a mobil YouTube to je jeho. V sexu to je rychlovka bez predehry žádné líbání to má kecy že bude mít nějaké lišaje. Dlouho mě to trápí v roce 2016 mě požádal o ruku a teď se k ničemu nemá. Nevím jak dál nepomáhá kolem domácnosti nic hezkého mi neřekne a o malého se starám sama. Pomáhá jen občas max zajde do obchodu a tot vše zažil to někdy taky tak. Není komunikativní a v noci mě sám od sebe neobejme nic a když chci já má kecy že chce prostor a v klidu se vyspat. Nevím co dělat a jak to řešit to mi nepřijde jako vztah. Říká jak se změní a nic. Ani neví co dát ke svátku a narozeninám to se mě ptá co chci. Ven nechce semnou a synem tráví čas doma nebo pracuje 7 a půl hod. Co si o tom myslíte? Jak to mám brát? Jak to vyřešit. I dokonce píše v práci jak dáme sex přes mesengr a pak dojde dóm a nic spí. Vždy to napíše a nedodrží to nechápu a to má 27 let. A nikoho nemá přístup na internet mám všechno a nikým si nepíše nic. Tak kde to vázne kde je problém on není muž činu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 22:46
@Anonymní píše:
Hezký večer přeji, jsem s přítelem 3 rokem a náš vztah se nikde neposouvá. Řeknu to tak jak to je a jak to máme. Máme spolu ročního syna. Přítel chodí do práce domů. Ale co z toho když mi pokaždé usne na sedací soupravě a spí, kdyz ho budím nezájem mám ho nechat tak. A mě je pak s toho na nic. Ukládám se sama ke spánku. Pak taky venku v obchodním centru mě nechce držet za ruku. A píše mi jen do mesengru že mě miluje doma neříká nic mlčí. A zajímá jo jen TV a mobil YouTube to je jeho. V sexu to je rychlovka bez predehry žádné líbání to má kecy že bude mít nějaké lišaje. Dlouho mě to trápí v roce 2016 mě požádal o ruku a teď se k ničemu nemá. Nevím jak dál nepomáhá kolem domácnosti nic hezkého mi neřekne a o malého se starám sama. Pomáhá jen občas max zajde do obchodu a tot vše zažil to někdy taky tak. Není komunikativní a v noci mě sám od sebe neobejme nic a když chci já má kecy že chce prostor a v klidu se vyspat. Nevím co dělat a jak to řešit to mi nepřijde jako vztah. Říká jak se změní a nic. Ani neví co dát ke svátku a narozeninám to se mě ptá co chci. Ven nechce semnou a synem tráví čas doma nebo pracuje 7 a půl hod. Co si o tom myslíte? Jak to mám brát? Jak to vyřešit. I dokonce píše v práci jak dáme sex přes mesengr a pak dojde dóm a nic spí. Vždy to napíše a nedodrží to nechápu a to má 27 let. A nikoho nemá přístup na internet mám všechno a nikým si nepíše nic. Tak kde to vázne kde je problém on není muž činu.

Mam to stejne :roll: my jsme spolu 11 let deti nemame, bojim se rozchodu :zed:

zip121
Kecalka 484 příspěvků 28.03.19 23:01

Jaj, promluvit si vážně, že pokud to tak bude dál, tak to nedáš a půjdeš od něj. To není život, ale přežívání.

iamlenka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 28.03.19 23:02

Máme úplně to same.

mrav
Nadpozemská drbna 26462 příspěvků 28.03.19 23:05

Dítě je vás obou - tak ho zapoj do výchovy. Pokud nejsi spokojená v intimním životě, nebylo by od věci navštívit spolu manželskou poradnu. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 23:05
@zip121 píše:
Jaj, promluvit si vážně, že pokud to tak bude dál, tak to nedáš a půjdeš od něj. To není život, ale přežívání.

Zkousela jsem, je mu to jedno…pokusy byly. Odpoved byla jsi dospela vis, kdyz to tak chces klidne si jdi jinam..... :zed:

zip121
Kecalka 484 příspěvků 28.03.19 23:15
@Anonymní píše:
Zkousela jsem, je mu to jedno…pokusy byly. Odpoved byla jsi dospela vis, kdyz to tak chces klidne si jdi jinam..... :zed:

Jemu je putna, jestli tam budeš nebo odejdeš. Posbírej všechny zbytky sebeúcty a běž.

little.mermaid
Povídálka 23 příspěvků 28.03.19 23:23

Neco podobneho mame s partnerem za sebou, i kdyz ne v takove mire…Co pomohlo je, ze jsem si prestala “stezovat”…Takove to “proc me nikdy neobejmes”…Bylo to kontraproduktivni, on mel pocit ze na nej utocim a ja byla nastava na sebe, ze nemam sebeuctu…Tak jsem ho nechala byt, delala jsem si scoje - chodila jsem vic s kamaradkama, odjela jsem s detma na vikend k rodicum nebo jsem sla s detma sama o vikendu, abychom si od sebe odpocinuli…A spravilo se to hodne…Nikdy sice nebude ten typ, co me bude opusinkovavat a rikat kazdy den miluju te, ale me staci, ze sel do sebe a vim, ze me miluje…Chlapi zlenivi a zpohodlni, s tim se musi pocitat asi a nasadit vhodnou strategii :D

lilithlilith
Kecalka 481 příspěvků 29.03.19 00:42

Odejdi. Pokud se nyní staráš o syna sama, to budeš koukat, jakým fofrem z něj bude vzorný otec bojující o svá práva, nejspíš bude chtít střídavou péči. Běžný vzorec otců-lemplů, odzkoušeno.

Annabela11
Závislačka 3498 příspěvků 29.03.19 06:12

@mrav Takovýho by tam nedotahla do poradny, podle toho co zakladatelka píše tak o ni chlap zajem nema.

Annabela11
Závislačka 3498 příspěvků 29.03.19 06:12

@lilithlilith Tak to je přesný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 11:11

@iamlenka jak to řešíte prosím on jen spí a spí a pořád spí nechce pomáhat doma nic dělat chce jen spát a spát mi tak přijde když mu řeknu co je potřeba jako viz. Dneska dodal ty sis dělala večer pizzu domácí tak si to úklid. Ale nepomuze v ničem na všechno kašle. Nevím jak dál co dělat to se mi nelíbí nebo usnul na sedačce v noci a spal na ni do půl čtvrté ráno a došel do loznice a dodal tři hodiny ti musí stačit na to aby jsme spolu spali vedle sebe ne?

Malaga
Nadpozemská drbna 25511 příspěvků 29.03.19 11:15

Když to tak čtu, tak než tohle je snad lepší varianta nikoho nemít :think:

iamlenka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 29.03.19 11:18

Já už nemám sílu to řešit. Jeho přítelkyně je televize,telefon a sedačka. Mě ma jen jako služku a chuvu. Nezajímá ho vůbec nic co se tyče domácnosti,mých problému atd.. Když něco potrebuju je to hrozny problem. Jsem s nim jen kvůli 5. měsíčnímu miminku. Já chodím spát sama s miminkem,a on až třeba za 3 hodiny po mě. Ráno vztavam dřív a sama,protože se potřebuje vyspat…Proste jsem jak kdybych přítele ani nemela.

Potvorka158
Stálice 65 příspěvků 29.03.19 11:19
@Malaga píše:
Když to tak čtu, tak než tohle je snad lepší varianta nikoho nemít :think:

Presne tak :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama