Přítel nechce dítě, ale nechrání se

Anonymní
30.4.20 18:47

Přítel nechce dítě, ale nechrání se

Ahoj, nevím, jestli chci radu, spíše názor někoho nestranného. S přítelem jsme spolu 9 měsíců, on je o 9 let starší, je mu 33 let, má 8 letého syna z prvního vztahu. Na začátku vztahu jsme se chránili kondomem, já HA nikdy nebrala a nemam to v plánu. Po nějaké době jsme začali používat pharmatex a nyní provozujeme už pár měsíců přerušovanou soulož. Přítel měl neustále narážky na děti, že mi to sluší s kočárkem, že to s dětmi umím a tak, tak jsem to brala tak, že počítá s tim, že se něco může stát a že ví, jak by se k tomu postavil. Mě by dítě nevadilo, jsem si jistá, že náš vztah má budoucnost, důvěřuji mu, naprosto si rozumíme a vše klape. Kondom už odmítá, nechce abych brala HA, občas se do mě udělá a třeba “projistotu” zavedeme pharmatex po styku, nedodržujeme příbalový leták, jednou mi přiznal, že už si nedává tolik pozor jako na začátku. Nějak jsme na toto téma narazili po dvou sklenkách vína a přítel mě totálně šokoval slovy, že o tom semnou chtěl mluvit. Že momentálně po dítěti netouží a neví, jestli ještě někdy toužit bude. A že je mu jasné, že já jednou přijdu s tím, že chci miminko a že má z toho strach. Já mu na to dokázala jen říct, že to je jasné, že jednou dítě chtít budu, a taky že s naším přístupem se to sakra může stát kdykoliv. Jsem šokovaná, nerozumím tomu, co říká a co dělá. Téma jsme uzavřeli, že momentálně jsme spolu šťastní a užíváme si každý moment, tak si to nebudeme kazit, ale já nad tím teď každý den přemýšlím. V sexu se stále nedrží zpátky, nechrání se o nic víc než předtím. Na jednu stranu bych byla ráda, kdyby se to časem stalo, vím, že by mě v tom nenechal, ale na druhou stranu bych se bála jeho reakce. Co si o tom myslíte? Prosím zachovat anonym, je to citlivé téma. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6154
30.4.20 18:50

Tak s ním bez ochrany nespi, co ti na to máme říct?? A kazit si krásný vztah dítětem? To vážně řekl???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3590
30.4.20 18:51
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím, jestli chci radu, spíše názor někoho nestranného. S přítelem jsme spolu 9 měsíců, on je o 9 let starší, je mu 33 let, má 8 letého syna z prvního vztahu. Na začátku vztahu jsme se chránili kondomem, já HA nikdy nebrala a nemam to v plánu. Po nějaké době jsme začali používat pharmatex a nyní provozujeme už pár měsíců přerušovanou soulož. Přítel měl neustále narážky na děti, že mi to sluší s kočárkem, že to s dětmi umím a tak, tak jsem to brala tak, že počítá s tim, že se něco může stát a že ví, jak by se k tomu postavil. Mě by dítě nevadilo, jsem si jistá, že náš vztah má budoucnost, důvěřuji mu, naprosto si rozumíme a vše klape. Kondom už odmítá, nechce abych brala HA, občas se do mě udělá a třeba “projistotu” zavedeme pharmatex po styku, nedodržujeme příbalový leták, jednou mi přiznal, že už si nedává tolik pozor jako na začátku. Nějak jsme na toto téma narazili po dvou sklenkách vína a přítel mě totálně šokoval slovy, že o tom semnou chtěl mluvit. Že momentálně po dítěti netouží a neví, jestli ještě někdy toužit bude. A že je mu jasné, že já jednou přijdu s tím, že chci miminko a že má z toho strach. Já mu na to dokázala jen říct, že to je jasné, že jednou dítě chtít budu, a taky že s naším přístupem se to sakra může stát kdykoliv. Jsem šokovaná, nerozumím tomu, co říká a co dělá. Téma jsme uzavřeli, že momentálně jsme spolu šťastní a užíváme si každý moment, tak si to nebudeme kazit, ale já nad tím teď každý den přemýšlím. V sexu se stále nedrží zpátky, nechrání se o nic víc než předtím. Na jednu stranu bych byla ráda, kdyby se to časem stalo, vím, že by mě v tom nenechal, ale na druhou stranu bych se bála jeho reakce. Co si o tom myslíte? Prosím zachovat anonym, je to citlivé téma. Děkuji.

Důležité je, že by tě v tom nenechal. Proč by jsi se měla bát jeho reakce, když se sám nechrání a postará se o vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 18:52

@Karleon ne, to neřekl, to ani nepíšu. Jen prostě už další dítě prý nechce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
11557
30.4.20 18:52

No ja ti asi radost neudelam-nechraneny sex bych s pritelem neprovozovala ani kdyby dite chtel, natoz kdyz ho nechce :nevim: Na tvem miste bych s nim promluvila jeste jednou a durazne, ze bud se chranit (lepe), nebo ocekavat tehotenstvi kazdym dnem. Skoda, ze uz se dnes nenosi ty svatby, u tveho pritele by se dost mozna jasne ukazalo, jak to s tebou mysli. Mozna dite chce, nebo si taky mozna jen chce uzivat sex bez gumy se zaverem jak ma byt… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 18:53

@Uslava já nevím, strašně mě tím šokoval, když to řekl. Celou dobu jsem z jeho chování usuzovala, že semnou jednoho dne rodinu chce

• Nahlásit
  • Citovat
31864
30.4.20 18:53

No tak s ním nespi.Co jinýho chceš slyšet. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 18:54

@unuděná no, možná, ale my spolu právě už i bydlíme. On se nikdy neoženil ani s bývalou, se kterou byl 13 let a má s ní dítě. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
31864
30.4.20 18:58
@Anonymní píše:
@unuděná no, možná, ale my spolu právě už i bydlíme. On se nikdy neoženil ani s bývalou, se kterou byl 13 let a má s ní dítě. :think:

A to Ti nic o tom člověku nevypovídá? Takový chlap Ti stačí? No to nemáš veliké nároky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24740
30.4.20 19:00
@Anonymní píše:
@Uslava já nevím, strašně mě tím šokoval, když to řekl. Celou dobu jsem z jeho chování usuzovala, že semnou jednoho dne rodinu chce

Tak bych nasadila kondom. Jinak bych s ním nespala. Jestli teda nechceš být sama s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6798

Tak s přítelem jsi 9 měsíců a už několik měsíců se nechráníte? A to jako proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Burj Chalifa asi pro me neni priorita svatba, kolem me hodne paru zije na hromadce leta :nevim: zalezi mi spis na tom, ze pro me udela prvni posledni, klape nam to ve vsech smerech, ja ani nikdy na svatbu nejak nenarazela, vlastne ani na deti, s tim zacal on

• Nahlásit
  • Citovat
11557
30.4.20 19:01
@Anonymní píše:
@unuděná no, možná, ale my spolu právě už i bydlíme. On se nikdy neoženil ani s bývalou, se kterou byl 13 let a má s ní dítě. :think:

A procpak? ;)
Vis, ja si nemyslim, ze by svatba neco zasadne zmenila na vztahu dvou lidi, ale hodne ho proveri. Zda to spolu oba mysli vazne, jestli zvladnou prekonavat prekazky, jestli jsou ochotni sdilet vse „do konce zivota“. Nejste spolu ani rok, zamilovanost nestihla asi jeste poradne vyprchat a uz takova studena sprcha. Na tvem miste bych doufala, ze uz nejsem tehotna a dal se chranila lepe. A nejspis i cekala, jak se k tomu postavi on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11557
30.4.20 19:03
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa asi pro me neni priorita svatba, kolem me hodne paru zije na hromadce leta :nevim: zalezi mi spis na tom, ze pro me udela prvni posledni, klape nam to ve vsech smerech, ja ani nikdy na svatbu nejak nenarazela, vlastne ani na deti, s tim zacal on

Jeee, po takovehle dobe vetsina chlapu jeste udela prvni posledni. Obzvlast vymenou za sex bez gumy :roll: Nechci byt oskliva, pusobis jako mila a rozumna holka, ale vezmi rozum do hrsti vcas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3914
30.4.20 19:03

„Přítel nechce dítě, ale nechrání se“ jako co já vím, tak na sex jsou dva. Pokud si to cáká do ruky, tak ochranu opravdu nepotřebuje a pokud s ním sexujete a on odmítá se chránit, tak je to holt na vás. Co jinýho chcete slyšet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama