Přítel nechce jezdit k mojim rodičům

Anonymní
18.3.17 13:54

Přítel nechce jezdit k mojim rodičům

Přítele nenutím jezdit k mojim rodičům, ale dneska má můj otec narozeniny a nevím jak bych měla říct že je slušnost tam zajet jako rodina. jezdim tam furt sama s dítětem a pokaždé ho omlouvám že je v garáži, v práci apod.mrzi mě to, nic si nikdo neudělal jen ho to nebaví tam sedět, ale se sousedem v hospodě sedět vydrží. tak nevím jak na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2610
18.3.17 13:57

Pokud nechce tak ho nedonutíš. Já ke tchýni taky jezdím víceméně sporadicky, taky nesnáším to, že stam musím sedět 2 hodiny na sedačce a poslouchat kdo umřel a kdo se rozvádí :roll: Takže já chlapa chápu. K našim taky nechodíme, spíš se potkáváme s mamkou venku, na hřišti atd., letní grilování apod.,ale sedět v obýváku a nuceně konverzovat, ještě třeba každý týden, to mě prostě neba… Nicméně na narozeniny bych šla, jak ho ale donutit… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 14:00

Řekni, že ho rodiče pozvali na narozky (což je asi skutečně tak), že by ho také rádi jednou za čas viděli, a že si ho přeješ mít sebou, když má táta narozky a máš i obavy, aby si jeho neustálou nepřítomnost nevykládali tak, že je nemá rád nebo tak něco.

Nemyslím si, že by byl problém v tom, že nechápe, že je společensky vhodné jít popřát osobně tchánovi… Zkusila bych si promluvit o tom, jestli mu na návštěvách nevadí něco jiného. Pokud bude tvrdit, že je to jen proto, že se nudí, tak ho popros, aby se jednou na ty narozky překonal, protože otce a Tebe by mrzelo, kdyby nepřijel ani na narozeniny. Pokud ani tak nebude souhlasit, je pravděpodobné, že mám problém s něčím jiným, když jednou drobné nepohodlí nedokáže překonat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
18.3.17 14:04
@Anonymní píše:
Přítele nenutím jezdit k mojim rodičům, ale dneska má můj otec narozeniny a nevím jak bych měla říct že je slušnost tam zajet jako rodina. jezdim tam furt sama s dítětem a pokaždé ho omlouvám že je v garáži, v práci apod.mrzi mě to, nic si nikdo neudělal jen ho to nebaví tam sedět, ale se sousedem v hospodě sedět vydrží. tak nevím jak na něj.

přemluvila bych ho at tam jede aspon na ty narozeniny. at se kousne a chová se tam slušne a že pak mu das zas do Vanoc pokoj :-) jestli je normální a má te rád tak to pro tebe 1× do roka udela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
18.3.17 14:04

Normalne to rekni jako tady… Je to proste slusnost se tam na chvili ukazat. :roll:

• Citovat
  • Upravit
2668
18.3.17 14:07
@pohledmuze píše:
Normalne to rekni jako tady… Je to proste slusnost se tam na chvili ukazat. :roll:

Přesně tak. Myslím, že to sám ví, akorát se mu prostě nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
18.3.17 14:08
@Nowuka2 píše:
Pokud nechce tak ho nedonutíš. Já ke tchýni taky jezdím víceméně sporadicky, taky nesnáším to, že stam musím sedět 2 hodiny na sedačce a poslouchat kdo umřel a kdo se rozvádí :roll: Takže já chlapa chápu. K našim taky nechodíme, spíš se potkáváme s mamkou venku, na hřišti atd., letní grilování apod.,ale sedět v obýváku a nuceně konverzovat, ještě třeba každý týden, to mě prostě neba… Nicméně na narozeniny bych šla, jak ho ale donutit… :nevim:

taky tohle vysedavani několik hodin u někoho nesnáším. :nevim: Nemám ráda kvůli tomu vánoční svátky, Velikonoce, narozeniny já nevím co ještě. U nás to funguje tak, že jedna babička když tam jsme jen 1 hodinu tak se urazí. Když celý den tak se ptá proč už jdeme :lol: děti musí být jako myšky, nekricet nejlépe sedět v koutě. Klidně bych tam jezdila jen na tu hodinu třeba každou neděli ale takhle mě to nebaví mít celý den zabitý na návštěvách a nucené návštěvy o svátky kde má být klid nesnáším taky. Celé tři hodiny okrikovat děti ať jsou ticho je děs :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48709
18.3.17 14:08
@Anonymní píše:
Přítele nenutím jezdit k mojim rodičům, ale dneska má můj otec narozeniny a nevím jak bych měla říct že je slušnost tam zajet jako rodina. jezdim tam furt sama s dítětem a pokaždé ho omlouvám že je v garáži, v práci apod.mrzi mě to, nic si nikdo neudělal jen ho to nebaví tam sedět, ale se sousedem v hospodě sedět vydrží. tak nevím jak na něj.
řekl proč tam nechce? alespon když je ta oslava? Na jak dlouho tam jezdíte? 1-2h by přežít mohl ne? Chápu že si pokecá s jiným jestli si mají co říct ;) Pokud nebude chtít nedonutíš. K jeho rodičům jezdíte?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
18.3.17 14:10

Zakladatelko tak mu řekni že je slušnost jít popřát. Nemusíte tam přeci sedět celý den :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
18.3.17 14:10

@Nowuka2 no mě ty navstevy u nekoho doma taky desne nebaví… Vanoce jsou pro mě utrpení… během roku se tomu vyhýbám. Nejhorší je že moje mamka bydlí 300 m od nás, nudí se a má představu že bych tam měla aspon obden takto chodit…si tam vždy dřepnu na gauč…ona nosí žrádlo a já poslouchám stížnosti…syn pochopitelně zlobí že se mu nikdo nevenuje, takže z jedný strany křičí máma z druhý huláká syn…snažím se tomu vyhybat jak jen to jde poslední dobou protože jsem zjistila že od ni odcházím vždy uplně vysátá a že je mi vlastně líp když tam nechodím a nebo se potkame nekde ve meste… Dneska zas volala jestli už „konečně zajdu“ tak jsem ji řekla zda s nama nechce jit radši do města do kavarny s detskym koutkem… no výmluvy že je hnusne a že u ni je to přece taky dobrý atd… no nechce se mi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
18.3.17 14:14

@kacenka8 ..přesně…mám vlastně na tech navstevach pocit že tam přijdu akorat fungovat jako vrba… dotyčnej se vykecá, postěžuje si, navalí jeho starosti na mě, do toho hulakaj děti takže jsem jeste nervozní z toho no a odcházím tak vyštavená že si doma musim dat čokoládu :-)…a večer mi dotyčna osoba zavola že to bylo strašně fajn a jestli nechci zajít zas třeba zitra?!? :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
18.3.17 14:15
@axelina píše:
@Nowuka2 no mě ty navstevy u nekoho doma taky desne nebaví… Vanoce jsou pro mě utrpení… během roku se tomu vyhýbám. Nejhorší je že moje mamka bydlí 300 m od nás, nudí se a má představu že bych tam měla aspon obden takto chodit…si tam vždy dřepnu na gauč…ona nosí žrádlo a já poslouchám stížnosti…syn pochopitelně zlobí že se mu nikdo nevenuje, takže z jedný strany křičí máma z druhý huláká syn…snažím se tomu vyhybat jak jen to jde poslední dobou protože jsem zjistila že od ni odcházím vždy uplně vysátá a že je mi vlastně líp když tam nechodím a nebo se potkame nekde ve meste… Dneska zas volala jestli už „konečně zajdu“ tak jsem ji řekla zda s nama nechce jit radši do města do kavarny s detskym koutkem… no výmluvy že je hnusne a že u ni je to přece taky dobrý atd… no nechce se mi…

No koukám že nejsem jediná ‚sobec‘ co se ne úplně potřebuje stýkat s každým :mrgreen: S našima bydlíme od sebe relativně kousek a tchýně furt narážky že moje mamka vidí vnučku pořád atd., přitom se fakt stykame málo, jakože nejsme tam co týden na kafe. Jo, ‚využívám‘ naše na donos dítěte ze školky, bere si ji na procházky když se mně nechce atd.,v létě jsme hodně na zahradě, grilujeme, na zmrzku… Máme super vztahy, možná právě i díky tomu, že tam nejsem nasoplená denně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 14:15

@Markéta80 jeho otec už nežije u jeho maminky jsem často, hlídá nám v týdnu tak po dvou hodinách dítě než se vrátím z práce.

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
18.3.17 14:18

No já taky nemusím jezdit k tchanovi a jeho super ženě… jednou za rok to vydržím kvůli manželovi ale jinak nevím proč bych se měla přemáhat a trávit čas tam, kde nechci… na to je život moc krátký

• Nahlásit
  • Citovat
2610
18.3.17 14:18
@kacenka8 píše:
taky tohle vysedavani několik hodin u někoho nesnáším. :nevim: Nemám ráda kvůli tomu vánoční svátky, Velikonoce, narozeniny já nevím co ještě. U nás to funguje tak, že jedna babička když tam jsme jen 1 hodinu tak se urazí. Když celý den tak se ptá proč už jdeme :lol: děti musí být jako myšky, nekricet nejlépe sedět v koutě. Klidně bych tam jezdila jen na tu hodinu třeba každou neděli ale takhle mě to nebaví mít celý den zabitý na návštěvách a nucené návštěvy o svátky kde má být klid nesnáším taky. Celé tři hodiny okrikovat děti ať jsou ticho je děs :pocitac:

To máme taky tak, po dvou a půl hodinách, kdy už mám rozbolavělou řiť a nevím jak si sednout, ae ptá, proč už chceme jako jet? :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama