Přítel nechce orální sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 20:06
pritel nechce oral sex

Pritel mi nechce delat oralni sex co mam delat

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paoloska
Echt Kelišová 7998 příspěvků 13.04.18 20:08
@Anonymní píše:

Nekuř mu ho ;)

Anonymní  13.04.18 20:09
ale ja to mam rada ale on ne

@Paoloska

Paola21
Závislačka 3373 příspěvků 13.04.18 20:11
@Anonymní píše:

S námi to tedy asi nevyřešíš.. se ho zeptej, proč nechce :nevim:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 13.04.18 20:15

Mluv s ním o tom. Ne s námi!

Anonymní  13.04.18 20:17

Můj přítel mi taky nechce provádět orální sex. Říkal, že to nikdy žádné ženě dělat nechtěl, že mu to není příjemné. Chyba určitě není ve mně, protože mí předchozí partneři to běžně dělali. Taky jsem se tím pár let trápila, ale má jiné kvality, tak se tohle dá překousnout. Přesto se mi po tom stýská. Myslím ale, že ho nepředěláš. Když to dělat nechce, tak to dělat nebude. A to, že mu ho přestaneš kouřit, jak tu někdo radil, nefunguje. To už jsem zkoušela a radši by tedy vydržel bez kouření, než by začal dělat orální sex on ženě.

Paoloska
Echt Kelišová 7998 příspěvků 13.04.18 20:23
@Anonymní píše:
Můj přítel mi taky nechce provádět orální sex. Říkal, že to nikdy žádné ženě dělat nechtěl, že mu to není příjemné. Chyba určitě není ve mně, protože mí předchozí partneři to běžně dělali. Taky jsem se tím pár let trápila, ale má jiné kvality, tak se tohle dá překousnout. Přesto se mi po tom stýská. Myslím ale, že ho nepředěláš. Když to dělat nechce, tak to dělat nebude. A to, že mu ho přestaneš kouřit, jak tu někdo radil, nefunguje. To už jsem zkoušela a radši by tedy vydržel bez kouření, než by začal dělat orální sex on ženě.

To je smutný příběh..A řekl ti, proč je mu to nepříjemné? Nemá nějakou špatnou zkušenost? Ale nemusíš odpovídat, jestli nechceš.

Anonymní  13.04.18 20:27

@Paoloska Pořád dokola omílal, že to nedělá rád, že je mu to nepříjemný, že to zkoušel, ale že mu ta chuť (ne moje, ale obecně žen) nechutná… Jako snažím se ho chápat, protože mám třeba kamarádky, který to samé tvrdí o mužích, že prostě nerady dělají mužům orální sex, je jim ta chuť nepříjemná… Ze začátku vztahu jsme to tak různě zkoušeli, včetně i různých gelů s příchutěmi atd., ale ten jeho šílenej výraz a nechuť, když to prováděl, odradily i mě to po něm chtít. Naštěstí jsem si s předchozími muži užila až až orálního sexu do zásoby, takže na to vzpomínám, a partnera kvůli tomuhle podvádět nechci.

Paoloska
Echt Kelišová 7998 příspěvků 13.04.18 20:31
@Anonymní píše:
@Paoloska Pořád dokola omílal, že to nedělá rád, že je mu to nepříjemný, že to zkoušel, ale že mu ta chuť (ne moje, ale obecně žen) nechutná… Jako snažím se ho chápat, protože mám třeba kamarádky, který to samé tvrdí o mužích, že prostě nerady dělají mužům orální sex, je jim ta chuť nepříjemná… Ze začátku vztahu jsme to tak různě zkoušeli, včetně i různých gelů s příchutěmi atd., ale ten jeho šílenej výraz a nechuť, když to prováděl, odradily i mě to po něm chtít. Naštěstí jsem si s předchozími muži užila až až orálního sexu do zásoby, takže na to vzpomínám, a partnera kvůli tomuhle podvádět nechci.

Tvůj postoj je super a je dobře, že jste o tom mluvili a snažili se to řešit. Chápu a přeju vše dobré. Určitě máte moc hezký vztah :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22795 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 21:14

Platí to samé, co u tebe. V sexu se nemá dělat to, co jednomu nevyhovuje. Pokud by tobě nevyhovovala felace, tak se taky nutit nenecháš…

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 13.04.18 21:26
@lleennttiillkkaa píše:
Platí to samé, co u tebe. V sexu se nemá dělat to, co jednomu nevyhovuje. Pokud by tobě nevyhovovala felace, tak se taky nutit nenecháš…

Asi tak

Verun83
Echt Kelišová 8235 příspěvků 33 inzerátů 14.04.18 06:51

Smir se s tim, nebo si najdi jineho. Nutit ho nemuzes

Jagwa
Kecalka 139 příspěvků 14.04.18 07:11

Asi se s tím budeš muset srovnat. Je to jeho právo to nedělat a když ho budeš nutit dopadne to špatně. Já osobně bych si to ani nemohla vychutnat. Však ti to může udělat třeba rukou. :nevim:

Anonymní  14.04.18 11:07

Pokud ty to pomůže já neměl sex asi tak deset let kéž bych měl taky problem jako ty

Anonymní  14.04.18 11:37

Jsme spolu 20 let a nikdymi to nedělal. Nechápala jsem to, ale pry mu to přijde nehygienicke. Já si obvykla a neumím si představit, že by mi to chlap dělal…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama