Přítel nechce sex, má jen práci

26
30.12.19 08:57

Přítel nechce sex má jen práci.

Ahoj, mám problém s přítelem. Náš vztah začal milenecky. Cca po roce partnerský. Jsem o 10let starší než přítel. Sex s přítelem byl úžasný vždy mi uměl udělat orgasmus. Vše se zvedlo když dal výpověď v praci. Začal podnikat a během 5let vybudoval úspěšnou firmu ktera ma víc jak 100zamesnancu. Dík tomu ja nemusím chodit do práce a jen se věnují sobě. Od přítele dostávám peníze o kolik si reknu. Ráno v 5 vstává kolem 22h přijde domů do práce chodi kolikrát i v sobotu. Když se chci večer milovat tak nikdy nema naladu. Ma milenku? Bere mě na luxusní dovole vylety a vše mi splní jen stále říká že na sex nemá energie že si raději odpočine. Můžu zkouset ho dráždit a vše možné, ale na sex se zmůže 1-2× za roky. Říká stále dej s tim pokoj a nech mě odpočívat. Po včerejší hádce mi řekl ať si najdu milence když ten posr… Sex tak potrebuju. Je mi to proti srsti přítele miluju s vibrator mě neuspokojí potrebuju se líbat doteky. Co mám dělat? Celé dny jen nakupují jsem na kavickach s kamaradkama a už mě to nebaví.
Monika 41 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
399
30.12.19 09:02

Troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
30.12.19 09:05

@Monca1978 no pokud opravdu vstává v 5 a přichází ve 22 hod tak se ani nedivím že nic nechce. To je hrozný takhle makat. Já bych si to neuměla představit. Jo holka to je holt daň za to že máš peněz kolik chceš. Na jednu stranu bych řekla že milenku nemá, že je fakt utahaný. Na druhou stranu tam tráví v podstatě celý svůj život…
Jinak si taky můžeš najít práci alespoň na poloviční úvazek, když se nebaví tvůj volný čas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
30.12.19 09:11
@Monca1978 píše:
Ahoj, mám problém s přítelem. Náš vztah začal milenecky. Cca po roce partnerský. Jsem o 10let starší než přítel. Sex s přítelem byl úžasný vždy mi uměl udělat orgasmus. Vše se zvedlo když dal výpověď v praci. Začal podnikat a během 5let vybudoval úspěšnou firmu ktera ma víc jak 100zamesnancu. Dík tomu ja nemusím chodit do práce a jen se věnují sobě. Od přítele dostávám peníze o kolik si reknu. Ráno v 5 vstává kolem 22h přijde domů do práce chodi kolikrát i v sobotu. Když se chci večer milovat tak nikdy nema naladu. Ma milenku? Bere mě na luxusní dovole vylety a vše mi splní jen stále říká že na sex nemá energie že si raději odpočine. Můžu zkouset ho dráždit a vše možné, ale na sex se zmůže 1-2× za roky. Říká stále dej s tim pokoj a nech mě odpočívat. Po včerejší hádce mi řekl ať si najdu milence když ten posr… Sex tak potrebuju. Je mi to proti srsti přítele miluju s vibrator mě neuspokojí potrebuju se líbat doteky. Co mám dělat? Celé dny jen nakupují jsem na kavickach s kamaradkama a už mě to nebaví.
Monika 41 let

Tak když oželíš peníze, tak se rozejdi. Milenec to nespraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
30.12.19 09:14

No tak zkus taky makat od rána do večera a ne vysedávat po kavárnách a budeš taky ráda, že si večer lehnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26945
30.12.19 09:36

Seš na sex stará. Užívej si prachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4571
30.12.19 09:41
@Mango_Lassi píše:
Seš na sex stará. Užívej si prachy.

No nevím, jestli ve 41 je stará na sex. Pro mě byl prozatím sex vždycky uspokojivější než peníze. Ani si neumím představit částku, pro kterou bych se sexu dobrovolně vzdala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
30.12.19 10:01

Najdi si práci, která tě bude bavit, treba i na menší úvazek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
30.12.19 10:19

Dyt to je troll jak vysitej. Jako jsou blby zensky, ale snad zadna neni tak tupa, aby se takto verejne prezentovala a jeste zadala o radu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
30.12.19 10:29

Překročila jsi záruční dobu, čas na výměnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
30.12.19 10:31

Kdybys nebyla troll, tak se vykasli na kavicky, zvedni zadek, pomoc mu v jobu a treba na tebe naka energie zbyde. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
31.12.19 08:55

Zkusím to s tou prací. Ať už u přítele nebo někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23797
31.12.19 13:21
@Monca1978 píše:
Zkusím to s tou prací. Ať už u přítele nebo někde jinde.

Co bys tak mohla dělat, když máš praxi v kávičkování a nakupování? Máš nějakou představu, s čím ve čtyřiceti začít, aby to mělo tvou úroveň?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
8.1.20 10:15
@hanka.br. píše:
Co bys tak mohla dělat, když máš praxi v kávičkování a nakupování? Máš nějakou představu, s čím ve čtyřiceti začít, aby to mělo tvou úroveň?

Ne celý život piju jen kaficka. Dela jsem účetní.
A ted pomáhám už i priteloj. A když vidím co vše má na starosti a co toho musí zvládnout… stydím. se za to ze jsem byla jen doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
8.1.20 10:26
@Monca1978 píše:
Ne celý život piju jen kaficka. Dela jsem účetní.
A ted pomáhám už i priteloj. A když vidím co vše má na starosti a co toho musí zvládnout… stydím. se za to ze jsem byla jen doma.

Hlavně, prosím, nepoužívej u pohovoru příteloj a podobně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat