Přítel nedokáže být něžný při sexu

Anonymní
8.12.19 20:55

Přítel nedokáže být něžný při sexu

Ahoj, jsem s přítele 3 roky. Vždy nás sex byl takový drsnější a nikdy mi to nevadilo. Ale přijde mi, že čím jsem starší tím spíš bych potřebovala, aby i zpomalil a bylo to i něco jiného, než jen o rychlosti a vytrvalosti. On je spokojený. Někdy samozřejmě taky nemám náladu na nějaké mazlení a preferuji spíš něco divokého :cert: :oops:, no poslední dobou mi to opravdu chybí. Různé experimentujeme, sex je pestrý, řekla bych. Ani jeden z nás si nestěžuju. Ani vztah není nijak špatný. Jen se bojím, že postupem času se mi do toho sexu nebude chtít vůbec. Mám ho ráda, jen už to bývá spíše: aaa zase to bude ten zběsilý sex. Někdy jsem si jen líbala a jemně kousala přítele do krku, předtím ještě masáž, a šla jsem na to pomalu. Bylo to opravdu fajn a na to jak přítel vydrží dlouho, u toho byl hotový to chvilky. Když ale ten krk nebo něco něžného zkoušel on, moc mu to něžně nešlo. Řekl že je spíš silový a prostě mu to nejde. Možná je to pro někoho blbost, oba sex máme rádi a proto se obávám že se mi do toho jen kvůli tomuhle nebude chtít jít. K zvlhnutí mi vždy stačilo vidět jeho oči, jak mě chtějí. Teď se nedokážu ani pořádně uvolnit, protože svaly se samy stáhnou a pak to i bolí (přítel je dobře obdařený). Snad někdo něco poradí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

182
8.12.19 21:08

Rict mu to narovinu tak, jako jsi to tady napsala ty…ve vztahu neni snad nic dulezitejsiho, nez maximalni duvera a otevrenost, byt je to mnohdy neprijemne tema…od toho se odviji vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 21:11

Tak jak jsem napsala… Něco jsem zkoušela jemného, a on pak zkusil to samé, ale jen řekl že mu to prostě nejde. Přítel je takový akční. A je rád když mám nějaké větší reakce a něco se děje. Ale asi máš pravdu. Jen se bojim, že to bude dělat jen kvůli mě a sám si to neužije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama