Přítel několikrát denně volal se svou ex manželkou?

20
4.3.21 08:45

přítel několikrát denně volal se svou ex manželkou?

Ahoj, mam takový dotaz myslíte si že je normální že můj přítel několikrát denně volá se svou ex manželkou na kterou ještě před týdnem nadával, asi 4 do měsíce se scházejí volá mu kvůli hloupostem a dokonce jsem slyšela že si spolu jen tak povídali a on se jí ptal jak se má a spolu se smáli do telefonu, když mu řeknu že mi to vadí tak se jí začal zastávat, šest let se spolu nebavili a ona se najednou ozvala když zjistila že spolu máme dvě děti přijde mi jako kdyby ho chtěla zpět, myslíte si že je to normální a nebo je chyba ve mě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7487
4.3.21 08:46

Tak je to možný, že ho chce dostat zpět. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.3.21 08:49

@Cenarius přijde mi to tak i když on mě ujišťuje že by se k ní nevrátil jenže mi přijde že se těší s toho že mu zavolá nebo mu napíše a chce se sejít jako by se na ni těšil, přijde mi to divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68504
4.3.21 08:50

A maj společné děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.3.21 08:59

@Lama Lama jo mají dva kluky myslela jsem si že se třeba domlouvali kvůli nim ale osobně jsem slyšela že si povídá jet s ní a kvůli dětem se nedomlouvaji a scházejí se jen tak bez dětí to mi přijde divné kdyby to bylo kvůli dětem tak to pochopím teď nedávno po něm chtěla nějaký papír a přišel až po tre h hodinách a když jsem se ho ptala jestli tam byly i děti tak mi řekl že je ze tam byly sami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.3.21 09:03
A najak dlouho a kolikrát zhruba týdně?
@Viktorie19 píše:
@Lama Lama jo mají dva kluky myslela jsem si že se třeba domlouvali kvůli nim ale osobně jsem slyšela že si povídá jet s ní a kvůli dětem se nedomlouvaji a scházejí se jen tak bez dětí to mi přijde divné kdyby to bylo kvůli dětem tak to pochopím teď nedávno po něm chtěla nějaký papír a přišel až po tre h hodinách a když jsem se ho ptala jestli tam byly i děti tak mi řekl že je ze tam byly sami
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.3.21 09:04

@Problemováholka scházejí se asi čtyřikrát do měsíce jednou vím že tam byl i mladší syn ale pak už byly sami a většinou přijde po třech hodinách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.3.21 09:05

@Problemováholka a volají si třeba i třikrát čtyřikrát denně a baví se spolu tak půl hodiny někdy hodinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68504
4.3.21 09:07
@Viktorie19 píše:
@Lama Lama jo mají dva kluky myslela jsem si že se třeba domlouvali kvůli nim ale osobně jsem slyšela že si povídá jet s ní a kvůli dětem se nedomlouvaji a scházejí se jen tak bez dětí to mi přijde divné kdyby to bylo kvůli dětem tak to pochopím teď nedávno po něm chtěla nějaký papír a přišel až po tre h hodinách a když jsem se ho ptala jestli tam byly i děti tak mi řekl že je ze tam byly sami

Nepřijde mi na tom nic zvláštního, nepřístojného. S exem si taky voláme. Ne, že by volal jen tak na pokec, ale když už voláme kvuli dětem, tak taky semtam proberem kdeco. Oba máme partery a aby mi někdo pindal do toho, co smím nebo nesmím s exmanželem probírat…
Každopádně, když to nedáváš, tak se na to vybodni. Bude to jen horší. Je naprosto jedno, jestli to zbytku emimina přijde taky nepřístojné nebo cajk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19713
4.3.21 09:16

Oni dva spolu mají dvě děti a ona až teď zjistila, že vy máte taky děti? Tvůj partner se se svýma dětma těch šest let nestýkal nebo nás tak trochu houpeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.3.21 09:20

@Janli co vím tak ona to klukům zakazovala vím že párkrát se mu ten mladší tajné ozval ale to bylo asi jednou za dva měsíce a pak nic s pak se najednou po soudě začala ozývat ona

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.3.21 09:22

@Janli oni dva se spolu nebavili až teď posoude se zniceho nic začal bavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7487
4.3.21 09:23

@Viktorie19 co? 8o on jako svoje děti vůbec nevida? Ona nemá co zakazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.3.21 09:25

@Cenarius když se dozvěděla že je s tím mladším v kontaktu tak dělala zle. Tak nechtěl dělat peklo ale když mu ten mladší napsal tak mu vždy odpověděl a pak syn přestal psát úplně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68504
4.3.21 09:27
@Viktorie19 píše:
@Janli co vím tak ona to klukům zakazovala vím že párkrát se mu ten mladší tajné ozval ale to bylo asi jednou za dva měsíce a pak nic s pak se najednou po soudě začala ozývat ona
@Janli píše:
Oni dva spolu mají dvě děti a ona až teď zjistila, že vy máte taky děti? Tvůj partner se se svýma dětma těch šest let nestýkal nebo nás tak trochu houpeš?
šiš, to jsou zase story…
no, tak se zase ukazuje, že to volání bude asi poslední problém celého vašeho uskupení
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat