Reklama

Přitel nemá chuť na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veverka1405
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 13:01
Přitel nemá chuť na sex

Jsem s partnerem od sebe 14 let me je 24 a on ted nechce sex. Staci mu jednou za 3-7 dni a ja jsem z toho spatna, protoze bych mohla porad. Dava to za vinu pracovnimu problemu. (Problem je dost zavaznej) tak nevim, jestli to muze byt opravdu jen tim a nebo v tom je neco jineho. Trva to uz 4 mesice. :-/ jsme spolu 10 mesicu. Nerikam, ze na sexu stoji vztah, ale pro me je dulezity. Kdyz o tom mluvime, rika, ze uz vidi jak na sex cekam kazdy den a to ho jeste vic blokuje. Ma problem se zacinanim. Co s tim?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 21.01.18 13:04

Prestat na nej vyvijet tlak, kdyz mu to vadi. Je to dost neprijemny.
Co s tim? Udelat si to sama?

Veverka1405
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 13:06
@Verun83 píše:
Prestat na nej vyvijet tlak, kdyz mu to vadi. Je to dost neprijemny.
Co s tim? Udelat si to sama?

Ja uz prave o tom moc nemluvim, jen drzim pusu a krok. A ani potom se to nelepsi. Jdstli mam pockat az si vyresi problem a pak se uvidi? Na dovoleny utekl od problemu a 2× denne porad :-) a ted nic moc…pri problemech pri nem stojim a nevycitam mu to

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 21.01.18 13:07

Ćtyřicetiletej chlap nebude mít chuť na sex každý den. Zvlášť když na to čekáš a kouká ti to z očí. Najdi si mladšího, zdravého a sexuchtivého, stejně to dřív nebo později uděláš.

Veverka1405
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 13:09
@hanka.br. píše: Ćtyřicetiletej chlap nebude mít chuť na sex každý den. Zvlášť když na to čekáš a kouká ti to z očí. Najdi si mladšího, zdravého a sexuchtivého, stejně to dřív nebo později uděláš.

Hodne o tom premyslim :-/…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 13:09

Naucit se chapat, ze ne kazdy ma chut na sex kazdy den.. my jsme s manzelem od sebe dvacet let a prvni ctyri roky jsme spolu spali skoro kazdy den, pak ta frekvence klesla, ale rozhodne jeden druheho do sexu nenutime.. a uprimne se strasim chlapem uz to “lepsi” nebude.. ja jsem zastance toho, ze sex radeji jednou tydne, ale s tim, ze si ho oba krasne uzijeme..

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 21.01.18 13:09
@Veverka1405 píše:
Ja uz prave o tom moc nemluvim, jen drzim pusu a krok. A ani potom se to nelepsi. Jdstli mam pockat az si vyresi problem a pak se uvidi? Na dovoleny utekl od problemu a 2× denne porad :-) a ted nic moc…pri problemech pri nem stojim a nevycitam mu to

Tak jestli bys z kazdyho vztahu utekla pri kazdym sebemensim problemu. Tak odejdi a najdi jinyho nabijece. Nevim, jak stabilni mate vztah. Pises, ze to zacalo s problemy v praci. Tak ty se snad nekdy vyresi.

M-A
Kecalka 161 příspěvků 21.01.18 13:11

Mymu bude 33, jsme spolu skoro 6 let s nekdy mame sex i 1 mesicne. Jsem z toho na nervy, on tvrdi ze je unaveny a neni prilezitost skrz maly dite a maly byt. Predelavame barak, hodne prace stresu a bydlime provizorne. Letos jsme spolu spali jednou… :zed: :roll: :nevim: :andel:

Veverka1405
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 13:12
@Verun83 píše:
Tak jestli bys z kazdyho vztahu utekla pri kazdym sebemensim problemu. Tak odejdi a najdi jinyho nabijece. Nevim, jak stabilni mate vztah. Pises, ze to zacalo s problemy v praci. Tak ty se snad nekdy vyresi.

Ne to ne…proto jsme jeste spolu..nechci od nej utikat. No rekl, ze pokid se to nezmeni ani kdyz to vyresi, tak pak mam utect od nrj pryc.

Veverka1405
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 13:14
@M-A píše:
Mymu bude 33, jsme spolu skoro 6 let s nekdy mame sex i 1 mesicne. Jsem z toho na nervy, on tvrdi ze je unaveny a neni prilezitost skrz maly dite a maly byt. Predelavame barak, hodne prace stresu a bydlime provizorne. Letos jsme spolu spali jednou… :zed: :roll: :nevim: :andel:

To je dost malo…myslim ze jsou to prijemne chvilky a od tech problemu ti naopak na chvili pomuzou :-)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.01.18 13:28

Nenutit ho :) pak to bude ještě horší bude mít v sobě ještě větší blok a sex od něj už neuvidíš :).

Veverka1405
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 13:29
@Anonymní píše:
Naucit se chapat, ze ne kazdy ma chut na sex kazdy den.. my jsme s manzelem od sebe dvacet let a prvni ctyri roky jsme spolu spali skoro kazdy den, pak ta frekvence klesla, ale rozhodne jeden druheho do sexu nenutime.. a uprimne se strasim chlapem uz to “lepsi” nebude.. ja jsem zastance toho, ze sex radeji jednou tydne, ale s tim, ze si ho oba krasne uzijeme..

No prvni ctyri roky…my uz po 5ti mesicich klesli na takhle malo

Veverka1405
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 13:32
@Petruna21 píše:
Nenutit ho :) pak to bude ještě horší bude mít v sobě ještě větší blok a sex od něj už neuvidíš :).

No ja jo prave nenutim a kdyz teda zacnu ja, s cim jsem driv bojovala, tak obcas jo a obcas ne…ze nema chut nebo je unavenej. Moje sebevedomi pak jde dolu. Pak se bojim i zacinat.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.01.18 13:35
@Veverka1405 píše:
No ja jo prave nenutim a kdyz teda zacnu ja, s cim jsem driv bojovala, tak obcas jo a obcas ne…ze nema chut nebo je unavenej. Moje sebevedomi pak jde dolu. Pak se bojim i zacinat.

Já tě chápu, něčím takovým jsme si taky prošli ale bohužel to bylo z mé strany cca po 3 letech vztahu jsem přestala mít chuť na sex ale opravdu hnusilo se mi to nechtěla jsem a když jo tak se strašným odporem s tím že to dělám jen abych uspokojila přítele :palec:. Hrozně tím náš vztah trpěl hádali jsme se přítel si myslel že mám někoho jiného a přísáhám že nikoho jiného jsem neměla jen mě to nějak přešlo. A pak ze dne na den se to změnilo o 180 stupňů a od té doby bych mohla pořád :lol: i teď v těhu neboj ono se to určitě změní :)

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 21.01.18 13:42
@Veverka1405 píše:

Jste spolu chvíli. Co ti brání si najít někoho jiného? Kdybyste spolu byli dvacet let a měli děti, bylo by to horší. U vás to vzhledem k věku nikdy lepší nebude, tak na co čekáš?
Co tě u něj jinak drží?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >