Přítel nemá chuť na sex, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denisas8
Kecalka 101 příspěvků 25.01.18 16:11
Přítel nemá chuť na sex, co s tím?

Ahoj holky. Mám přítele, jsme stejně staří. Potkali jsme se když jsme oba byli ve vztahu, dlouho to tajili. Náš vztah byl od počátku založený na sexu, převážně na sexu. Jenže poslední dobou (cca půl roku) je to o ničem. Vloni v létě přišel o práci která ho hodně bavila a naplňovala a našel si jinou práci kterou nesnáší a nevychází s penězi. Za měsíc nastupuje do nové práce, do které se moc teší. Jenže.. Všechno doma relativně klape, rozumíme si, smějeme se, věnuje se mému synovi. Ale nechce semnou spát. Několikrát jsem toto téma načala a on mi tvrdí, že prostě je mu teď tak nějak všechno jedno. Že nemá peníze, celá výplata mu jde víceméně pryč, do toho zhubnul a necítí se dobře jak vypadá a prostě nemá chuť. Sex tak nějak máme (1-2× týdně), ale je to spíš kvůli mně. Prý když už na to dojde, tak se mu to líbí, ale nemá potřebu začínat. Nikdo jiný v tom myslím není, nikam nechodí, jen do práce z práce. A mě to trápí. Jak se smířit s tím, že to co mezi námi bylo najednou není? On byl dřív ten kdo chtěl sex kdykoliv a kdekoliv a najednou nic. Já si připadám jako loudil a čekám až příjde. Občas začnu já, ale už se mi do toho taky moc nechce. Máte někdo s tímto zkušenosti? Jak se smířit, že po mě netouží a byl by schopný být bez sexu? Jinak pusu si dáváme, když ležíme na gauči nebo v posteli, pohladí mě, chytne za ruku, ale… Děkuju za odpovědi.

Příspěvek upraven 15.07.18 v 00:33

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 37485 příspěvků 25.01.18 16:33
@denisas8 píše:
Ahoj holky. Mám přítele, jsme stejně staří (27 let). Potkali jsme se když jsme oba byli ve vztahu, dlouho to tajili. Já se pak rozvedla a odstěhovala se synem do bytu, přítel se rozešel s bývalou přítelkyní a nastěhoval se s námi. Náš vztah byl od počátku založený na sexu, převážně na sexu. Jenže poslední dobou (cca půl roku) je to o ničem. Vloni v létě přišel o práci která ho hodně bavila a naplňovala a našel si jinou práci kterou nesnáší a nevychází s penězi. Za měsíc nastupuje do nové práce, do které se moc teší. Jenže.. Všechno doma relativně klape, rozumíme si, smějeme se, věnuje se mému synovi. Ale nechce semnou spát. Několikrát jsem toto téma načala a on mi tvrdí, že prostě je mu teď tak nějak všechno jedno. Že nemá peníze, celá výplata mu jde víceméně pryč, do toho zhubnul (věnoval se hodně fitness) a necítí se dobře jak vypadá a prostě nemá chuť. Sex tak nějak máme (1-2× týdně), ale je to spíš kvůli mně. Prý když už na to dojde, tak se mu to líbí, ale nemá potřebu začínat. Nikdo jiný v tom myslím není, nikam nechodí, jen do práce z práce. A mě to trápí. Jak se smířit s tím, že to co mezi námi bylo najednou není? On byl dřív ten kdo chtěl sex kdykoliv a kdekoliv a najednou nic. Já si připadám jako loudil a čekám až příjde. Občas začnu já, ale už se mi do toho taky moc nechce. Máte někdo s tímto zkušenosti? Jak se smířit, že po mě netouží a byl by schopný být bez sexu? Jinak pusu si dáváme, když ležíme na gauči nebo v posteli, pohladí mě, chytne za ruku, ale… Děkuju za odpovědi.

asi konec vztahu…přitažlivost je pryč

g.sandova
Závislačka 3795 příspěvků 25.01.18 17:13

Těžko říci. Dej mu čas, jak v nové práci.
Malá technická, není to jen v této diskuzi, je nutné citovat? Co zmínit, to by nestačilo?

karkarka
Závislačka 2837 příspěvků 25.01.18 17:19

Jak jste spolu dlouho? Chodite oba do prace? jestli neni treba ve stresu ze vas neuzivi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 17:39
@denisas8 píše:
Ahoj holky. Mám přítele, jsme stejně staří (27 let). Potkali jsme se když jsme oba byli ve vztahu, dlouho to tajili. Já se pak rozvedla a odstěhovala se synem do bytu, přítel se rozešel s bývalou přítelkyní a nastěhoval se s námi. Náš vztah byl od počátku založený na sexu, převážně na sexu. Jenže poslední dobou (cca půl roku) je to o ničem. Vloni v létě přišel o práci která ho hodně bavila a naplňovala a našel si jinou práci kterou nesnáší a nevychází s penězi. Za měsíc nastupuje do nové práce, do které se moc teší. Jenže.. Všechno doma relativně klape, rozumíme si, smějeme se, věnuje se mému synovi. Ale nechce semnou spát. Několikrát jsem toto téma načala a on mi tvrdí, že prostě je mu teď tak nějak všechno jedno. Že nemá peníze, celá výplata mu jde víceméně pryč, do toho zhubnul (věnoval se hodně fitness) a necítí se dobře jak vypadá a prostě nemá chuť. Sex tak nějak máme (1-2× týdně), ale je to spíš kvůli mně. Prý když už na to dojde, tak se mu to líbí, ale nemá potřebu začínat. Nikdo jiný v tom myslím není, nikam nechodí, jen do práce z práce. A mě to trápí. Jak se smířit s tím, že to co mezi námi bylo najednou není? On byl dřív ten kdo chtěl sex kdykoliv a kdekoliv a najednou nic. Já si připadám jako loudil a čekám až příjde. Občas začnu já, ale už se mi do toho taky moc nechce. Máte někdo s tímto zkušenosti? Jak se smířit, že po mě netouží a byl by schopný být bez sexu? Jinak pusu si dáváme, když ležíme na gauči nebo v posteli, pohladí mě, chytne za ruku, ale… Děkuju za odpovědi.

Ahoj, mám doma něco podobného. Nemáme tedy děti a snažíme se aspoň o jedno. Ale víme že to půjde jen přes CAR. Partner si pomáhá často sám a mě nemá chuť. Můžu doma chodit nahata, naznačovat a prostě nic. Naposledy jsme měli sex v listopadu :oops: je mi z toho smutno. Vím, že tohle se vynutit nedá, ale taky nechci žít celý život bez sexu. Jinak je to prima chlap. Ale říkám si pro sebe, že třeba jednou potkám milence jen na sex nic víc. Nechci totiž odcházet z jinak fungujícího vztahu. Jednou jsem se o tom našem problému bavila s kamarádem a ten říkal, že má něco podobného manželku bere jako matku jeho dětí, jako bohyni a neumí si ji představit jako ku****. Proto prý spí s jinými… :nevim: prosím anonym osobní info

denisas8
Kecalka 101 příspěvků 25.01.18 17:53

Ahoj holky, děkuju za příspěvky. Jinak tedy bydlíme spolu něco málo přes rok. Začátky byly dost krušné, a když se to konečne ustálilo, tak přišlo tohle. Do práce chodíme oba dva a plus já mám nějaké peníze navíc, a teď jsem to těch pár měsíců víceméně táhla já. On to nenese dobře, to já vím. Když jsem mu třeba koupila i jen tak dárek byl až jakoby “naštvaný” a cítil se trapně. Řekla jsem si, že ještě zkusím vydržet jestli se něco nezmění s nástupem do nové práce a lepší výplatou, ale potřebovala jsem si asi i postěžovat a poradit. Nemyslím si, že je to nutně důvod k rozchodu, za prvé po tom všem ím jsme si prošli to nechci jen tak zahodit, syn ho konečne taky přijal a má ho moc rád a já ho miluju. Jak jsem psala, rozumíme si, děláme srandu a blbosti, doma je ho všude plno, není líný, zastane v podstatě všechno a fyzicky mě moc přitahuje. Milence nechci. Takhle jsme začínali spolu, já rozbila manželství a zařekla se, že takhle už ne.

denisas8
Kecalka 101 příspěvků 25.01.18 17:57
@Anonymní píše:
Ahoj, mám doma něco podobného. Nemáme tedy děti a snažíme se aspoň o jedno. Ale víme že to půjde jen přes CAR. Partner si pomáhá často sám a mě nemá chuť. Můžu doma chodit nahata, naznačovat a prostě nic. Naposledy jsme měli sex v listopadu :oops: je mi z toho smutno. Vím, že tohle se vynutit nedá, ale taky nechci žít celý život bez sexu. Jinak je to prima chlap. Ale říkám si pro sebe, že třeba jednou potkám milence jen na sex nic víc. Nechci totiž odcházet z jinak fungujícího vztahu. Jednou jsem se o tom našem problému bavila s kamarádem a ten říkal, že má něco podobného manželku bere jako matku jeho dětí, jako bohyni a neumí si ji představit jako ku****. Proto prý spí s jinými… :nevim: prosím anonym osobní info

Teda, páni, taky to nemáš jednoduchý a chápu jak se cítíš. My jsme tedy zrovna včera na tohlw téma zase narazili a ujišťoval mě, že to mnou není, že prostě všeobecně, nemá potřebu, nepomáhá si sám, nic. Dnes když přijel z práce tak přišel se sexem, tak byl, ale já ty myšlenky, že to je z “donucení” nějak nemůžu úplně zahnat. Zase oceňuji, že se snažil. To jo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 17:57
Deprese?

S přítelem jsem to měla stejné, ze začátku sex skoro všide vždy začínal on a pokazde myslel hlavne na to, aby se to libilo mě. Pak najednou přestal sex 2-3 do tydne a nejak to ani neslo, nebylo to jako driv. Hladil, pusinkoval me vsechno. Ale sex zadna chut ani nalada. Rikal, ze ma starosti v praci, je v ni jiz x let a tak je trochu z ni i vyhorelej, ale porad ho bavila, mel problemy s kolegama a nejake neschody, plus se bal, ze ho vyhodi. No, tak jsem zacala zkoumat co to muze byt, jeho obcasna nevrlost a nervozita. Nakonec jsme byli u doktora psychologa a zjistili jsme, ze se u nwho vyviji deprese. Dostal prasky a dnes uz v praci v pohode a sex se vraci do starych kolejich. Proste na neho byla zatez, kterou nezvladl. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 18:32
@denisas8 píše:
Teda, páni, taky to nemáš jednoduchý a chápu jak se cítíš. My jsme tedy zrovna včera na tohlw téma zase narazili a ujišťoval mě, že to mnou není, že prostě všeobecně, nemá potřebu, nepomáhá si sám, nic. Dnes když přijel z práce tak přišel se sexem, tak byl, ale já ty myšlenky, že to je z “donucení” nějak nemůžu úplně zahnat. Zase oceňuji, že se snažil. To jo.

Jj mě to taky přijde z donucení na nic. Vždy když na to zavedu řeč tak se pak o víkendu snaží. A zas je na měsíc vyřešeno. Po pravdě mě už se ani nechce nic zkoušet. A teď od toho listopadu se přiznám, že ho i testuju jak dlouho to chce vydržet. Teď tedy půjdeme do CAR tak budeme mít jiné starosti, ale i tak si říkám, že ho otestuju. No a pak doufám, že se nějaký rozumný milenec najde.

karkarka
Závislačka 2837 příspěvků 25.01.18 19:23
@Anonymní píše:
Jj mě to taky přijde z donucení na nic. Vždy když na to zavedu řeč tak se pak o víkendu snaží. A zas je na měsíc vyřešeno. Po pravdě mě už se ani nechce nic zkoušet. A teď od toho listopadu se přiznám, že ho i testuju jak dlouho to chce vydržet. Teď tedy půjdeme do CAR tak budeme mít jiné starosti, ale i tak si říkám, že ho otestuju. No a pak doufám, že se nějaký rozumný milenec najde.
Škoda, že si to nepřečte tvůj pritel, než ti poskytne svůj biologický materiál.
Venetia
Hvězda diskuse 37485 příspěvků 25.01.18 19:37
@karkarka píše: Škoda, že si to nepřečte tvůj pritel, než ti poskytne svůj biologický materiál.

pokud nemá protějšek zájem, tak bych nevěru vůbec neřešila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 20:00
@karkarka píše: Škoda, že si to nepřečte tvůj pritel, než ti poskytne svůj biologický materiál.

Hele co mám dělat. On si dělá dobře nad cizima ženskýma ja si MOŽNÁ budu dělat občas dobře s nějakým chlapem. Co je na tom divného. Ono je to stejné jako kdybych mu postupně ubírala jídlo a on jedl jinde.

karkarka
Závislačka 2837 příspěvků 25.01.18 20:09
@Anonymní píše:
Hele co mám dělat. On si dělá dobře nad cizima ženskýma ja si MOŽNÁ budu dělat občas dobře s nějakým chlapem. Co je na tom divného. Ono je to stejné jako kdybych mu postupně ubírala jídlo a on jedl jinde.

Vyložit karty na stůl. jestli s tím on nebude neco dělat, najdeš si to jinde.

denisas8
Kecalka 101 příspěvků 25.01.18 20:23
@Anonymní píše:
S přítelem jsem to měla stejné, ze začátku sex skoro všide vždy začínal on a pokazde myslel hlavne na to, aby se to libilo mě. Pak najednou přestal sex 2-3 do tydne a nejak to ani neslo, nebylo to jako driv. Hladil, pusinkoval me vsechno. Ale sex zadna chut ani nalada. Rikal, ze ma starosti v praci, je v ni jiz x let a tak je trochu z ni i vyhorelej, ale porad ho bavila, mel problemy s kolegama a nejake neschody, plus se bal, ze ho vyhodi. No, tak jsem zacala zkoumat co to muze byt, jeho obcasna nevrlost a nervozita. Nakonec jsme byli u doktora psychologa a zjistili jsme, ze se u nwho vyviji deprese. Dostal prasky a dnes uz v praci v pohode a sex se vraci do starych kolejich. Proste na neho byla zatez, kterou nezvladl. :srdce:

Moc děkuji za odpověď.. :hug: Taky mě to napadlo, že teď je momentálně bez sebevědomí, bez peněz, práce na nic.. Já se teda vážně snažím, říká mi, že si váží toho co dělám, ale že prostě úplně náladu mu to nedokáže zlepšit :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 20:24
@karkarka píše:
Vyložit karty na stůl. jestli s tím on nebude neco dělat, najdeš si to jinde.

No vždyť ano. Než bych se začala rozhlížet tak bych to partnerovi samozrejme rekla. Nedelam si nadeje, že bych vůbec nějakého rozumného milence našla. Moje hlavní podmínka je, že nechci ničit vztah, taky si musíme padnout lidsky atd. Takže já být mým partnerem tak bych se moc nebala.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >