Přítel není mou oporou možná mě i on psychicky zničil.

Anonymní
9.3.21 12:50

Přítel není mou oporou možná mě i on psychicky zničil.

Ahojte, chci anonymně ale proste jsem přišla na to že jsem v psychickému rozpoložení kdy mi při stresu. Hádce bije neoravidelne srdce po půl roce téhle neoravidelne obtíží jsem se rozhodla zavolat doktorce řekla mi ze to vzhledem k mému věku (22) nic nebude a bude to asi ze stresu
No a šla jsem za přítelem ze jsem se konečně rozhodla tam zavolat a objednala jsem se poprosila jsem hi jestli by tam nešel semnou a byl moje psychická opora nenutim ho jít dovnitř ale ať vím ze někdo na mě čeká proste.
A řekl mi ze proč tam nejedu sama ze to je daleko (8km) a ze se mu tam autem jet nechce, po přemlouvání a brečení ze se tam proste bojím a ze jsem myslela ze mi bude oporou mi řekl ze teda nakonec pojede ať má klid.
Ono jsem asi divná ale pořad ho miluji i za to všechno co mi udělal nadával ze jsem tlustá ze musím zhubnout, řekl ze až bude mít příležitost tak mě podvede a ze už mě nemiluje když jsem se pak o tom bavila v klidu řekl mi ze to tak nemyslel ze byl naštvaný. Když spolu něco řešíme moc mi neodpovídá.
Sms mi nikdy nepíše nepta se jak se mám nevolá. Když jsem se ptala proč se mě nepta jak se mám tak řekl ze mu to stejně řeknu. :roll:
No já pro něho dělám si myslím dost má uklizeno, navařeno, vyprané.
Proste všechno co chce mu vždy splním chci aby byl spokojený a šťastný ale čím dal víc se mi zda ze to nemá smysl.
Nedokážu si představit ze se mi něco stane a on řekne ze mě nenavštíví protože se mu nechce.
Myslite ze to má ještě nějakou šanci nebo něco?
Nějakou radu aby se o mě začal zajímat a vážit si mě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15996
9.3.21 12:55

K lékaři zajdi, nejspíš vyloučí fyziologicé příčiny.

Pak se smiř s tím, že máš rozjetou úzkostnou poruchu.

A ano - až najdeš sílu od toho pitomečka co s ním žiješ odejít, tak se můžou příčiny tvé úzkosti zmírnit.

Primárně ale potřebuješ psychoterapii a možná i léky, to musí posoudit lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
9.3.21 12:56
@Anonymní píše:
Ahojte, chci anonymně ale proste jsem přišla na to že jsem v psychickému rozpoložení kdy mi při stresu. Hádce bije neoravidelne srdce po půl roce téhle neoravidelne obtíží jsem se rozhodla zavolat doktorce řekla mi ze to vzhledem k mému věku (22) nic nebude a bude to asi ze stresu
No a šla jsem za přítelem ze jsem se konečně rozhodla tam zavolat a objednala jsem se poprosila jsem hi jestli by tam nešel semnou a byl moje psychická opora nenutim ho jít dovnitř ale ať vím ze někdo na mě čeká proste.
A řekl mi ze proč tam nejedu sama ze to je daleko (8km) a ze se mu tam autem jet nechce, po přemlouvání a brečení ze se tam proste bojím a ze jsem myslela ze mi bude oporou mi řekl ze teda nakonec pojede ať má klid.
Ono jsem asi divná ale pořad ho miluji i za to všechno co mi udělal nadával ze jsem tlustá ze musím zhubnout, řekl ze až bude mít příležitost tak mě podvede a ze už mě nemiluje když jsem se pak o tom bavila v klidu řekl mi ze to tak nemyslel ze byl naštvaný. Když spolu něco řešíme moc mi neodpovídá.
Sms mi nikdy nepíše nepta se jak se mám nevolá. Když jsem se ptala proč se mě nepta jak se mám tak řekl ze mu to stejně řeknu. :roll:
No já pro něho dělám si myslím dost má uklizeno, navařeno, vyprané.
Proste všechno co chce mu vždy splním chci aby byl spokojený a šťastný ale čím dal víc se mi zda ze to nemá smysl.
Nedokážu si představit ze se mi něco stane a on řekne ze mě nenavštíví protože se mu nechce.
Myslite ze to má ještě nějakou šanci nebo něco?
Nějakou radu aby se o mě začal zajímat a vážit si mě?

Začni si ty vážit sama sebe a kopni ho do zadku. Takto se milující partner nechová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
9.3.21 12:57

Řešení je snadné, přestaň se na partnera tolik upínat a dusit ho svou láskou. Najdi si nějaký koníček a neřeš kraviny. Život není romantický film, kde ti každou chvíli bude chlap říkat, jak tě miluje a nosit ti kytky. Prostě v dlouhodobým vztahu to takto nefunguje :nevim: Měj svoji sebeúctu, přestaň se ho doprošovat, jsi dospělá svébytná osoba…Je ti 22, děti spolu nemáte, jestli je na tebe hnusnej a vzájemně si nevyhovujete, tak můžeš jít s čistým účtem o dům dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.3.21 12:58

@Ou No já jsem celkem silná ziju normální život smeju se mám radost z každého dne jsem celkem v tomhle vzdělaná zvládnu to zatím i bez Prášku. Žije se mi hezky ale proste tohle mě trápí on je jeden měsíc skvělý a pak jak kdyby mu zkamenělin srdce nechapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
9.3.21 12:58

Jak si te ma on vazit, kdyz si sebe nevazis ani ty sama? Lide se k nam chovaji tak, jak jim my sami dovolime a pokud se sama pasujes do role hadru na podlahu, tak se k tobe tak bude chovat i tvuj partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.3.21 13:00

@Ernais ano máte pravdu jsem na něho asi moc upnutá taky si říkám.
Možná pravé mi tělo říká ze se mám starat hlavně o sebe a ne o druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15996
9.3.21 13:03

@Lelaas máš projevy úzkostné poruchy - bušení srdce a nejsi schopná dojet k lékaři. To že to nevnímáš jako úzkost, vede k tomu, že se ti to začne projevovat jako fyzické projevy a panika z cesty někam.

Běžné fungovájí je vidím něco co asi vyžaduje lékařskou pozornost, objednám se a dojedu tam. Bez doprovodu.

To že ti to nejde ukazuje na to, že někde mimo tvoje vědomí se dějou oškolivé věci a ještě se zuby nehty snažíš je nevidět. Což celou situaci jen zhoršuje.

Střídání cukru a biče a postupné přidávání biče na úkor cukru je klasická metoda všech domácích násilníků a to co popisuješ a jak se to snažíš zlehčovat ukazuje minimálně na psychické násilí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
9.3.21 13:04

Omyl, omlouvam se.

Příspěvek upraven 09.03.21 v 13:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 13:05

Ten kluk je dost na nic, vždycky se líp radí jiným, ale já bych s ním být nechtěla..kluci se umí i hezky starat a pečovat. Taky jsem zažila pár vztahů, kdy si zpětně říkám jak jsem marnila svůj čas s úplným tupcem :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
20
9.3.21 13:10

@Ou ano, to jsem si vědoma ale měla jsem to bušení i u sestry apod.. ale to už se proste neděje teď občas. Ale k psychologov půjdu to určitě.
Myslím si ze docela vnímám své myšlenky a vím co to spoušti jen si nějak nedokážu pomoct ano mate pravdu omlouvám ho.
Ale čím dal tím víc si to uvědomuji ze je něco špatně.
Pamatuji si ze dokonce mi zakazoval kdysi jezdit taxíkem domu z práce.
Ze to zvládnu tramvaji a když jsem přijela taxíkem tak to byla pěkná mela.
Vyhodil mě v noci z auta za to ze jsem mu vyhodila pivo z okna (byl na mě sprostý a já mu to pivo koupila )
A ano cukr a bič to říká často. :,(

(Pracuji v noci v baru. )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15996
9.3.21 13:23

@Lelaas ano - proto je to úzkostná porucha, že se to objevuje v situacích, kdy nic nehrozí.

Je mi líto -ale máš doma člověk, který si na tobě vylévá svoji vlastní frustraci a ubližuje ti tím. Jasně- umí být i zlatý - ale tohle fakt není zdravý vztah a čím déle spolu budete, tím horší to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12545
9.3.21 13:25

@Ernais to je ale hloupost. Obhajovat burana co se neumí chovat.

Zakl. zazila jsem podobný vztah a měla podobný fyzicky potíže…i psychicky.Neni to spravny partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
9.3.21 13:32
@ametyst píše:
@Ernais to je ale hloupost. Obhajovat burana co se neumí chovat.Zakl. zazila jsem podobný vztah a měla podobný fyzicky potíže…i psychicky.Neni to spravny partner.

Ja ho ale nijak neobhajuju, nevím kde jsi to vzala :think: ja se ji snazim vysvetlit neco jineho, coz jsi ocividne nepochopila, jeho zmenit nemuze, mela by ale zacit pracovat na sobe svem velmi nizkem sebevedomi, proste dokud si nebude vazit sama sebe, tak si ji tezko bude vazit nekdo jiny. Ver, ze ten jeji chudak by si tohle k silne a sebevedome zene nikdy nedovolil, protoze ta by ho s rozbehem kopla do zadele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.3.21 13:34

@Ernais já to pochopila dobře co se tyče vzhledu mám velké sebevědomí i na ostatní kolem ale proste on mě nějak zlomil ale jsem strašně malinka nejhorší je ze když se pohadame tak mi to zachvilku je líto a jdu s prosíkem🤯

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat