Přítel nepracuje, je zlý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 23:56
Přítel nepracuje, je zlý

Ahoj. Mám problém s přítelem. Vezmu to od začátku. Byl to normální pracovitý chlap, vše v pohodě, po třech letech běžného vztahu jsme se dohodli že by jsme chtěli miminko.
Asi v pátém měsíci mi přítel oznámil že skončil v práci. Bydleli jsme v bytě od jeho šéfa takže následovalo vystěhování k mým rodičům. Tam jsme žili 7 měsíců. Přítel si za tu dobu nebyl schopný najít práci, živili nás moji rodiče a já chodila s pupkem pracovat do rodinné restaurace. Dva dny po návratu z porodnice jsem šla do práce zase. Rodila jsem císařem. Ale neměla jsem peníze ani na plenky..
pak si našel práci a přestěhovali jsme se do prahy. Celé léto zase vše v pořádku a teď zima a jelikož je to práce sezónní, je od půlky listopadu doma. Na brigádu jít nechce, práci nehledá. Celé léto sliboval že na zimu najde brigádu a budeme v klidu. Já pracuji z domova ale také moc nevydělám.
Syn má vše co potřebuje, mateřskou prostě nedám a nakupuji synovi.
Ale co s ním? Nevím si rady, mám sto chutí se sebrat a odejít. K tomu je přítel často zlý, protivný, řve na mě..
Děkuji všem co dočetli až sem a prosím vás o vaše názory.. opravdu si nevím rady. Syn ho miluje..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
arada
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 13.02.17 00:02

Tak se seber a odejdi.Co z takového chlapa máš. Kdo ho živí?

Russet
Extra třída :D 14009 příspěvků 13.02.17 00:03

Pokud ho nenakoplo narození dítěte a netrpí depresí, asi pro jeho chování není omluva.
Dítě mám taky císařem a sedm dní po porodu bych fakt po place jako křepelka neběhala. Kdo hlídal malého?! On?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 00:05

@arada já plus jeho občasné brigády u příbuzného.. nemáme zaplacený ani nájem, naše bytná je jeho známá, tak je s ní domluvený že nám počká.. ale kupí se to a teď už jí dlužíme 20 tisíc.. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 00:07

@Russet on. Byla to jen výpomoc přes oběd na dvě hodiny. Já malého nakojila, on spinkal, po příchodu jsem musela do sprchy protože jsem smrděla jak něco tou hospodou, a on se akorát vzbudil na další kojení. Neměl s ním žádnou „práci“..

arada
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 13.02.17 00:07
@Anonymní píše:
@arada já plus jeho občasné brigády u příbuzného.. nemáme zaplacený ani nájem, naše bytná je jeho známá, tak je s ní domluvený že nám počká.. ale kupí se to a teď už jí dlužíme 20 tisíc.. :(

Nedala bych mu ani oschlou kůrku chleba. Odejdi od něj, žádná skvělá budoucnost vás s ním nečeká. Co tě u něj drží? Přiznám se, že tě nechápu. To si sama sebe tak málo vážíš? Myslíš si, že nemáš na lepšího chlapa? Nebo se jen bojíš přiznat, že sis nevybrala dobře?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 00:12

@arada já vlastně nevím, hezky se stará o syna, syn ho úplně zbožňuje. a i když můžeme jít k mým rodičům, nejsou z toho nadšení, prý jsem si to vybrala tak musím vydržet a snažit se..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 00:14

@arada vybrala jsem si určitě špatně. Jenže já otěhotněla s úplně „jiným člověkem“ jestli chápeš.. pracoval úplně normálně, práce ho i bavila.. to až s tím náhlým odchodem z práce se vše změnilo..

zrcadlo
Kelišová 7233 příspěvků 13.02.17 00:15

Bože to je zase slátanina nějakého nudícího se trolla, ne? Už vidím milující rodiče, kteří nabídnou dceři a partnerovi bydlení, ale 2 dny po návratu z porodnice místo aby šel roznášet obědy ten chlap, tak vytáhnou z postele šestinedělku po císaři. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 00:20

@zrcadlo chlap bohužel tu práci dělat neumí. Nenatočí pivo, nemohl kasírovat.. bydlení nám moji rodiče nenabídli. Nic jiného jim bohužel nezbylo. Celou dobu byli vytočení hlavně na přítele který pořád sliboval že má rozjednanou práci a ze všeho nakonec sešlo.. jestli ti to přijde jako „stlátanina nudícího se trolla“, tak to se omlouvám..

arada
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 13.02.17 00:21
@Anonymní píše:
@arada já vlastně nevím, hezky se stará o syna, syn ho úplně zbožňuje. a i když můžeme jít k mým rodičům, nejsou z toho nadšení, prý jsem si to vybrala tak musím vydržet a snažit se..

O syna se snad umíš postarat sama, nebo ne. Nemusíš k rodičům, najdi si podnájem, dnes je tolik dávek, že nemusíš mít strach o živobytí. Takle stejně nebudeš nikdy nic mít a ještě budeš živit nemakačenka. Ono to chce hlavně něco udělat. Tím, že si postěžuješ na emiminu ničeho nedosáhneš. Už víš, jak zaplatíš dluhy? Dochází ti, že bude čím dál hůř? Seš na nejlepší cestě se zadlužit a půjdeš ke dnu.Pak i tvému dítěti bude k prdu milovaný otec a po čase ti to tvé dítě může suprově vytknout.

arada
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 13.02.17 00:23
@Anonymní píše:
@zrcadlo bohužel tu práci dělat neumí.** Nenatočí pivo, nemohl kasírovat.. bydlení nám moji rodiče nenabídli. Nic jiného jim bohužel nezbylo. Celou dobu byli vytočení hlavně na přítele který pořád sliboval že má rozjednanou práci a ze všeho nakonec sešlo.. jestli ti to přijde jako „stlátanina nudícího se trolla“, tak to se omlouvám..

Jasně, dobrá výmluva. Kdo chce se naučí a kdo nechce dělá, že to neumí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 00:26

@arada asi jsem jen potřebovala od někoho slyšet, že je to moje rozhodnutí odejít, dobré rozhodnutí.. podnájem si najdu, ale bydlení u rodičů třeba alespoň na dva měsíce než našetřím na kauce atd bude nutné. Jinak dluhy, pokud odejdu asi nechám na něm…? Myslím že hlavně on nás do toho dostal. Jediné dluhy jsou ten nájem..

arada
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 13.02.17 00:29
@Anonymní píše:
@arada asi jsem jen potřebovala od někoho slyšet, že je to moje rozhodnutí odejít, dobré rozhodnutí.. podnájem si najdu, ale bydlení u rodičů třeba alespoň na dva měsíce než našetřím na kauce atd bude nutné. Jinak dluhy, pokud odejdu asi nechám na něm…? Myslím že hlavně on nás do toho dostal. Jediné dluhy jsou ten nájem..

Tak snad vidíš sama s kým žiješ. A ano, tvé rozhodnutí odejít je správné. Dluhy nech samozřejmě jemu.Ty sis svou část zaplatila tím, žes ho živila.

zrcadlo
Kelišová 7233 příspěvků 13.02.17 00:31
@Anonymní píše:
@zrcadlo chlap bohužel tu práci dělat neumí. Nenatočí pivo, nemohl kasírovat.. bydlení nám moji rodiče nenabídli. Nic jiného jim bohužel nezbylo. Celou dobu byli vytočení hlavně na přítele který pořád sliboval že má rozjednanou práci a ze všeho nakonec sešlo.. jestli ti to přijde jako „stlátanina nudícího se trolla“, tak to se omlouvám..

Jo, přijde, nechápu spoustu věcí: 3 roky perfektního vztahu jste pracovali, tak snad jste měli nějaké rezervy, ne? Dítě bylo plánované, když přítel opustil v 5. měsíci tvého těhotenství práci, tak kde jsi pracovala ty, nárok na PPM jsi neměla, když jsi po porodu neměla ani na plínky? Proč jste tedy plánovali dítě v době, kdy ty jsi nepracovala? V rodinné restauraci jsem kdysi jako brigádník pracovala taky, naučit se natočit pivo zabere chvilku a chlap měl několik měsíců před porodem čas se to naučit. O chlapa, který nechá ženskou s pupkem makat u tchánovců, nechá se od nich živit, ale v jejich restauraci nehne prstem, bych si ani kolo neopřela. A fakt si neumím představit rodiče, kteří v takovém vztahu budou podporovat svou dceru (můj táta by mu dal možná týden na vzpamatování ze stěhování a pak by ho nahnal klidně mýt nádobí nebo krájet cibuli, ale bylo by fakt nemyslitelné, abych já těhotná v restauraci makala a on se flákal u našich doma).
Postarej se sama, máš doma 2 děti místo jednoho a energii ti to jen bere.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >