Přítel neprojevuje city

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:42
Přítel neprojevuje city

Ahoj. Teď to bude rok a 5 měsíců co jsem s přítelem. Je hodný, sympatický vždy mi se vším pomůže. Ale je tu jeden problém s ním. Už 3 měsíce jsme neměli pohlavní styk, to mě moc ani netrápí, ale moc mě trápí, že neprojevuje city. Vůbec se semnou už neobejme ani se nepřitulí. 3× za den max. mi dá pusu. Strašně mě to trápí. Podle mě je ve vztahu důležité abychom se objímali atd. Když jsem se jo zeptala, proč to nedělá, tak mi řekl, že je unavený z práce. Já to chápu má toho dost, ale mám sestřenku, co její přítel taky dělá tuto práci a obejme ji atd. Ještě mi řekl, že jsem prý okoukana, že to je jak když by si koupil štěně, že by ho taky že začátku pozoroval a pak by bylo okoukaný. Sestrenka říkala že tomu mám nechat volný průběh, třeba je to prý obdobím. A vím že jinou nemá, protože jsem mu viděla mobil a vím že takový není. Je to divný když tohle dělá už ty 3 měsíce. Poraďte co by jste vy dělali? :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 7678 příspěvků 10.05.18 20:44

Bydlíte spolu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:46
@divine woman píše:
Bydlíte spolu?

Nn, jezdím k němu dost často. Bydlet prý chce semnou až dodělám školu. Teď jsem ve 3 ročníku a je mi 18.

Markéta80
Hvězda diskuse 38734 příspěvků 10.05.18 20:48
@Anonymní píše:
Ahoj. Teď to bude rok a 5 měsíců co jsem s přítelem. Je hodný, sympatický vždy mi se vším pomůže. Ale je tu jeden problém s ním. Už 3 měsíce jsme neměli pohlavní styk, to mě moc ani netrápí, ale moc mě trápí, že neprojevuje city. Vůbec se semnou už neobejme ani se nepřitulí. 3× za den max. mi dá pusu. Strašně mě to trápí. Podle mě je ve vztahu důležité abychom se objímali atd. Když jsem se jo zeptala, proč to nedělá, tak mi řekl, že je unavený z práce. Já to chápu má toho dost, ale mám sestřenku, co její přítel taky dělá tuto práci a obejme ji atd. Ještě mi řekl, že jsem prý okoukana, že to je jak když by si koupil štěně, že by ho taky že začátku pozoroval a pak by bylo okoukaný. Sestrenka říkala že tomu mám nechat volný průběh, třeba je to prý obdobím. A vím že jinou nemá, protože jsem mu viděla mobil a vím že takový není. Je to divný když tohle dělá už ty 3 měsíce. Poraďte co by jste vy dělali? :(

8o po 5m? Je to divné, ani sex nechce? Asi jsi fakt okoukaná a ten vztah budoucnost nemá. Ted máte být na vrcholu zamilovanosti a on nic :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:50
@Markéta80 píše:
8o po 5m? Je to divné, ani sex nechce? Asi jsi fakt okoukaná a ten vztah budoucnost nemá. Ted máte být na vrcholu zamilovanosti a on nic :?

No právě. Ale je divný že semnou plánuje budoucnost…po roce vztahu už se děje tohle. Slibil mi že se změní a zatím k tomu nevypadá.

divine woman
Echt Kelišová 7678 příspěvků 10.05.18 20:50
@Anonymní píše:
Nn, jezdím k němu dost často. Bydlet prý chce semnou až dodělám školu. Teď jsem ve 3 ročníku a je mi 18.

Děvenko, najdi si nějakého přítulu. Po tak krátké době a měsíce bez sexu? 8o U mladýho chlapa? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:52
@divine woman píše:
Děvenko, najdi si nějakého přítulu. Po tak krátké době a měsíce bez sexu? 8o U mladýho chlapa? 8o

Pry nemá náladu mi říká na sex. Že je z práce unavený…

Markéta80
Hvězda diskuse 38734 příspěvků 10.05.18 20:53
@Anonymní píše:
No právě. Ale je divný že semnou plánuje budoucnost…po roce vztahu už se děje tohle. Slibil mi že se změní a zatím k tomu nevypadá.

vždyt jste horší jak důchodci. Nebo není na sex? Víš že se tohle bude časem horšit? Jako říct jsi okoukaná je dost síla :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 20:56
@Markéta80 píše:
vždyt jste horší jak důchodci. Nebo není na sex? Víš že se tohle bude časem horšit? Jako říct jsi okoukaná je dost síla :?

Já vím je to horší jak důchodci…mě to strašně mrzí že jsem okoukana ale co mám dělat? To mě nenapadlo že by to bylo horší…

Markéta80
Hvězda diskuse 38734 příspěvků 10.05.18 20:57
@Anonymní píše:
Já vím je to horší jak důchodci…mě to strašně mrzí že jsem okoukana ale co mám dělat? To mě nenapadlo že by to bylo horší…
:? neporadím, mě by tohle ubíjelo, jsme okoukaná, žádný sex to jsou vyhlídky :jazyk:. Takový vztah bych teda nechtěla :?

divine woman
Echt Kelišová 7678 příspěvků 10.05.18 20:58
@Anonymní píše:
Já vím je to horší jak důchodci…mě to strašně mrzí že jsem okoukana ale co mám dělat? To mě nenapadlo že by to bylo horší…

Okoukaná v 18? :mrgreen: :mrgreen: A co by měl říkat ten můj po víc než 20 letech spolu 8o

Markéta80
Hvězda diskuse 38734 příspěvků 10.05.18 21:01

@divine woman vid :mrgreen: :mrgreen: taky to nechápu. Pamatuji si jak ze začátku jsme vůbec nic nevnímali :mrgreen:

Icestar
Závislačka 4157 příspěvků 2 inzeráty 10.05.18 21:03

Pošli ho do oběhu. Co chceš slyšet?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:03
@Markéta80 píše:
@divine woman vid :mrgreen: :mrgreen: taky to nechápu. Pamatuji si jak ze začátku jsme vůbec nic nevnímali :mrgreen:

Takže mu mám dát konec? :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 21:07
@Anonymní píše:
Pry nemá náladu mi říká na sex. Že je z práce unavený…

Opravdu zvláštní! Já bych radila, abys utekla dřív, než bude pozdě, nýbrž: 1-pokud jsi pro něj po tak krátké době okoukana, lepší už to nebude, spíš horší, tzn. zadne vyhlídky, 2- nechce sex po tak krátké době? 8o mladý chlap? Přemýšlela bych nad tím, Jestli ho nemá někde s někým jiným, když mu tedy nechybí. 3-on Ti řekne, že jsi okoukana? To bych mu asi dala facku a už by mě neviděl.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama