Přítel neumí mluvit o svých emocích

Anonymní
7.1.21 16:14

Přítel neumí mluvit o svých emocich

Ahoj, mám přítele, jsme spolu krátce. Jemu je 30,mne 24. Problém je v tom, že pro mě je úplně necitelny. Nemá svůj názor. Nedávno z něj vylezlo, že 9 let neměl vztah a 2 roky je bez sexu.
Na někdo zkušenost mužem, který je tak dlouho sám a tím pádem je trochu neohrabany? Občas se ke mně chová jak ke kamarádovi a nedochází mi, že ve „srande“ řekne něco, co se me i dotkne. Anonym, jelikož jeho sestřenice tu má profil.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56
7.1.21 16:18

Muz je jako testo, - je jen na tobe, co si z nej upeces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6208
7.1.21 16:30

V cem presne nema svuj nazor? :think: Je to v necem co tyka vaseho vztahu?

Pokud to nechces hned zabalit, tak si ho muzes zkusit „dovychovat“. Je otazka do jake miry se ti to povede a nakolik jsou ty veci soucasti jeho povahy - ty proste nijak nezmenis. Pokud ma projevy burana z vidlakova, tak nemuzes cekat, ze z nej bude gentleman vybraneho chovani recitujici ti basne a obdivujici tvou inteligenci. To neni real.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
7.1.21 16:42

Partner myslí na budoucnost, za nějakých pěkných padesát let to stejně bude takovej kamarád k televizi, tak je dobré se na to připravit a vyzkoušet předem, ať člověk ví, do čeho jde :P :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
7.1.21 16:46

A už si s ním o tom zkoušela mluvit? Řekla jsi mu, že tu vadí něco z toho, co ti říká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
7.1.21 16:46

A já si myslím, že není špatný mít s partnerem i kamarádský vztah, i se vzájemným špičkováním. A úplně nevím, co si představuješ pod pojmem „mluvit o emocích“. To nejde ani leckterým ženám, natož mužům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
7.1.21 16:57

A co je vlastne problem?
Ze neumi mluvit o emocich?
Ze byl 2 roky bez sexu?
Ze byl 9 let bez vztahu?
Ze se k tobe chova jako ke kamaradovi?

Snazil bych se resit asi jenom to, co se te tyka. To znamena jak se chova k tobe, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
7.1.21 17:00

Nám se s partnerem ve vztahu osvědčilo společně o všem mluvit. Opravdu o všem, klidně si navzájem řekneme, co nám na sobě nebo svém chování vadí, hledáme společné řešení a možnosti. Prostě to chce spolu mluvit, mluvit a mluvit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
7.1.21 17:23

Každýho bere něco jinýho..

Sorry, ale ve 30 letech, aby byl takový ňouma a neměl svůj názor…
Ten by si u mě nešktl.. A když nemá svůj názor, jak se stal tvým přítelem??? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
7.1.21 17:23
@akavi píše:
A já si myslím, že není špatný mít s partnerem i kamarádský vztah, i se vzájemným špičkováním. A úplně nevím, co si představuješ pod pojmem „mluvit o emocích“. To nejde ani leckterým ženám, natož mužům.

Ja si nedovedu vubec predstavit jak se mluvi o emocich. To je zase kravina. Ze si s nim budu povidat jak se smat a kdy se ma brecet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
7.1.21 17:27
@Pavlik Morozov píše:
Ja si nedovedu vubec predstavit jak se mluvi o emocich. To je zase kravina. Ze si s nim budu povidat jak se smat a kdy se ma brecet?

Možná chce slyšet, jak ji hluboce miluje nebo tak něco. :nevim: Já mám problém se bavit o svých emocích i s psychoterapeutem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
7.1.21 17:35
@akavi píše:
Možná chce slyšet, jak ji hluboce miluje nebo tak něco. :nevim: Já mám problém se bavit o svých emocích i s psychoterapeutem.

A jak se to dela? Ja si vubec totiz nedovedu predstavit jak probiha rozhovor o emocich. Tohle myslim zcela vazne. Opravdu nedovedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
7.1.21 17:37
@Pavlik Morozov píše:
A jak se to dela? Ja si vubec totiz nedovedu predstavit jak probiha rozhovor o emocich. Tohle myslim zcela vazne. Opravdu nedovedu.

No při psychoterapii si to představit umím, popište, jak jste se cítila, když vám partner (se kterým máte krizi) udělal nebo řekl to a to. Co myslí zakladatelka taky nevím. Možná spíš že neprojevuje city? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
7.1.21 17:41
@Julča001 píše:
No při psychoterapii si to představit umím, popište, jak jste se cítila, když vám partner (se kterým máte krizi) udělal nebo řekl to a to. Co myslí zakladatelka taky nevím. Možná spíš že neprojevuje city? :think:

A co na to mas rict? Popiste mne pocity, kdyz vam partner jednu natahl. Tak jakypak to pocity budou? O tom snad nepotrebuji mluvit s psychousem abych dosel k zaveru, ze jsem nemel pocity stesti. Fakt me zajima, jak na takove otazky odpoveded

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
7.1.21 17:51

Ona: Milacku, nabourala jsem ten nas novy mercedes
On: No to si snad delas pr…
Ona: Milacku, povez mi co citis. Popis svoje emoce

@Pavlik Morozov píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat