Přítel neustále kvůli práci ruší dovolené

Anonymní
13.7.20 16:39

Pritel neustale kvuli praci rusi dovolene

Ahoj prosim anonym, ale uz fakt nevim co mam delat. Mam dva roky pritele, od srpna co dokoncil skolu tak sehnal skvelou praci jako ajtak a uplne tomu podlehl, a ja si pripadam neviditelna. V prosinci jsme meli jet lyzovat ale neco se semlelo v praci tak jsem jela na zkraceny pobyt s kamaradkou. V lednu prisel s tim, ze mi to vynahradi a rezervoval termaly v madarsku, tyden pred odjezdem prisel, ze musi s kolegou na sluzebku, ze on by to sam na slovensko neodridil. Pak jsem mela v unoru narozky, meli jsme jet do krkonos a opet tri dny pred odjezdem neco v praci…pak byla korona, delal z domova a celkem si mne vsimal a planovali kam v lete po tuzemsku. Minily pondeli jsme meli jet do beskyd, opet ze se jeho kolega stehuje ze mu bude pomahat. Na rychlo jsme nasli na pristi tyden nahradni krasne ubytovani, jeste vcera mi rika, ze to 100% plati, ze dnes si jeste v praci nahlasi offline rezim a bude mi plne k dispozici a uzijeme si to, a odpoledne bum, smska ze to asi neklapne :zed: :zed: ze vyresime az prijede. A ja uz jsem bouchla, slzy, napsala jsem mu v afektu jak buu sprostou smsku a uz se neozval :zed: ale mne to tak proste mrzi. Mam jen jednu kamaradku a ta odlita po ctvrt roce za pritelem a moje mamka ma praci s mladsimi sourozenci, jet sama mi je blbe protoze to je do sklipku a tam se sama napajet je pro me divny. Ach jo. Co by jste delaly na mem miste vy? Uz si fakt pripadam nejak navic…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

401
13.7.20 16:46

Chápu, že jsi vyletěla, to už by vyletěl snad každý. Očividně nemáš moc přednost a kdyby před prací, tohle ale není před prací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4140
13.7.20 16:50

Kdyby chtěl, tak si ten čas udělá. Už jsi pro něj okoukana. Musíš s ním nutně být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14040
13.7.20 16:52

No vzhledem k tomu, že má před tebou přednost evidentně cokoliv a dovolené s klidem ruší, tak bych ho kopla do…a našla si někoho, kdo o tebe bude stát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8622
13.7.20 17:05

Jako sprostý být člověk nemusí nikdy, ale vzhledem k tomu, co všechno, co nutně nemusí být, má před tebou přednost, tak se spíš divím, žes nevyletěla dřív.
Kdyby mi manžel v době, kdy jsme spolu chodili, řekl, že místo dovolené půjde stěhovat kamaráda, tak mám asi hodně nechápavý výraz.
To, co si myslí, že je dostatečná výmluva, je nehorázná drzost a pokud je to pravda, tak mu na tobě vůbec nezáleží a nebo má ty pririty nastavené dost divně. Možná obojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14690
13.7.20 17:06

No, očividně to není přítel, ale kamarád na sex, který si vyklepe pytlík, když potřebuje. Jinak bych ho jako přítele nenazvala. Najdi lepší model :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
13.7.20 17:12

To neruší kvůli práci, ale evidentně se mu s tebou nikam nechce. Sbal mu věci, až přijde z práce, ať odejde. Co s takovým neupřímným blbem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4474
13.7.20 17:23

Hele že se někde něco v práci pos*ere a on je ten člověk, který to musí řešit a nikdo jiný není. Tak to se ještě i pochopit dál. Ale né xkrát a už vůbec né stěhování kamaráda apod. to už jsou jen sprosté výmluvy, aby s vámi nemusel jet nikam. A NEBO je to skrblík a vždycky se bojí těch utracených peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 17:27

@Cenarius on prave nez se nechal zamestnat v te firme byl ten co inicioval kazdy vylet, akci. Ale jak je tam tak ma misto pravacky telefon. Myslim ze ma strach ze nebude v dojezdove vzdalenosti a ze se bez neho zbori svet :zed: doma funguje, pomuze, o vikendu uvari, uklidi.. ale jakmile by mel byt nekde pres hodinu od kancelare tak je nesvuj :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
6996
13.7.20 17:35

Zrušila bych přítele, ne dovču :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3211
13.7.20 17:40

Divím se, že jsi ho neposlala do háje už dříve… S tímhle člověkem bych neplánovala už vůbec nic… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2199
13.7.20 17:47

A on snad nema v praci predem nahlášenou dovolenou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
13.7.20 17:54

Hele mám doma taky ajťáka. Přijde mi to tak. trochu jako diagnóza. Věř, že co se týče jeho práce, tak nikdy nebude 100% jistota, že na dovolenou pojedete (a bez notebooku). Každopádně to co dělá ten tvůj je asi moc. Být Tebou tak to s nim v klidu proberu jestlu vůbec o nějakou dovolenou stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
13.7.20 18:00

Celkem dokazu pochopit, ze je v urcitem obdobi prace primarni a ma kratkodobe nadrazenost nad jinymi vecmi, napriklad v zacatcich v nove praci, u casove omezeneho projektu atd. Ale v dlouhodobem horizontu je treba nalezt optimalni soulad mezi praci a osobnim zivotem, jinak nebude fungovat ani jedno. Vztah se rozpadne a v pracovni sfere hrozi vyhoreni. Jen se obavam, ze na to si kazdy musi prijit sam a zkusenost, i kdyz podlozena dobre minenymi radami okoli, je zkratka neprenositelna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
13.7.20 18:12
@Anonymní píše:
@Cenarius on prave nez se nechal zamestnat v te firme byl ten co inicioval kazdy vylet, akci. Ale jak je tam tak ma misto pravacky telefon. Myslim ze ma strach ze nebude v dojezdove vzdalenosti a ze se bez neho zbori svet :zed: doma funguje, pomuze, o vikendu uvari, uklidi.. ale jakmile by mel byt nekde pres hodinu od kancelare tak je nesvuj :zed: :pocitac:

Víš jak jednou bude zírat, až zjistí, že ta firma stojí i bez něj? Tluču do každého, že firma saje co může z každého člověka, opravdu tu není pro to, aby něco dávala. Je třeba si to uvědomit, nelze se tomu obětovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama